Pravda může člověka osvobodit - ale také ho může dostat do spousty problémů. Génius komiků Jim Carrey tentokrát pobaví jako úspěšný advokát, ale i velký lhář, když je donucen kouzelným narozeninovým přáním svého syna přestat na 24 hodin lhát. Brzy zjišťuje, že jeho nejsilnější zbraň - nabroušený jazyk - se obrátila proti němu. (Magic Box)

CZmaggieCZ

Ty xichty Jima mi už přijdou ohrané a prostě už nejsou vtipné..Dvě hvězdičky za nápad příběhu, ten se mi moc líbil, jeho zpracování už však moc ne. Koukání na film jsem asi pětkrát přerušila, protože mě to nebavilo, což se mi u dobrých filmů nestává. Děj utíká pomalu a nezáživně.. ()

killberrybil

Tomuto filmu zřejmě dost škodí to, že česká komunita je pomalu závislá na dabingu. Originál je super a nemůže za to, že v česku vznikaj dabovaný prasárny. ()

aDancer

Jim Carrey jako obvykle nezklamal a já se smála od začátku až do konce. Námět sám o sobě hodnotím také velmi kladně a jsem ráda, že byl zpracován právě tímto způsobem, protože vlastně ukazuje, že kdyby lidé nemohli lhát, civilizace se začne hroutit, což je docela zajímavé uvědomění :D ()

Oxytocin

Jima si libuje ve scénách, kdy různými způsoby dělá blbosti s obočím, zubama,... Kéž by takhle vtipný komedie vznikaly s Jimem dále. Scény a hlášky si znalí jedinci dokáží spojit s tímto filmem (např. proč jsou všichni milí na ženu z výtahu...). Řadím mezi to lepší s Jimem. ()

Eviel

Ale jó nebolo to ani moc uletené ani suché. Taktiež scenárovo ma to bavilo tie trapasy hlavne v jeho práci boli k puknutiu niekedy taká dobrá ,,one man show,, , ktorá zarobila až nad očakávania. ()

ivttw

Dřív mě ten film bavil, ale dneska už to tak nějak není pro mě. Jima Carreyho si vážím jako člověka i jako pana herce, nicméně tohle je ještě z doby, kdy přehrával na úkor vtipu, takže příjemná oddychovka, která neurazí (pár opravdu vtipných hlášek a momentů ve filmu je), ale taky nijak extra nepobaví. ()

SeeSaw

Carrey,Carrey. Fakt síla, pobavil mě jako malé dítě a dokážě mě pobavit i teď, aneb tenhle xicht patří ke klenotům hollywoodských komedií a pro mě je Liar,liar zatím největší metou Carreyho šílenosti. 8/10 ()

EricNor

Nejdriv mi to tak skvely nepřišlo , ale kdyz se na to vzdycky divam jakmile to bezi v tv a vzdycky me to bavi, tak zvysuju ze tri na ctyri ()

Kate00

Báječně švihla komedie . Skvělý námět jehož potencionál byl plně využit, šílený Jim Carrey jehož schopnost hraní je legendární. Zvlášť jestli máte rádi praštěné komedie. Jediné malé minus je český dabing, doporučuji spíše originál. ()

evita_

Prišla som na to, že v prípade pozerania filmov názor na ne a ich celkové vnímanie dosť závisí od toho s kým ho pozeráte a či už máte o tom filme niečo "nakúpené". A presne kombinácia spoločnosti pri pozeraní a vedomostí spôsobila, že ja som sa skutočne náramne bavila. Nie som veľmi komediálny typ, vlastne si nedokážem veľmi spomenúť kedy som sa pri filme smiala (pamätám si, že to bolo možno ešte v časoch deviatej triedy v kine na Scary Movie). No a tu som sa smiala a bavila a bolo to super :) Tie hlášky, ten výraz Jima Carreyho, ten Dejdar, čistá odpadávačka...Ja som spokojná. ()

SNCIS

"Tome, máš poslední číslo nosu před chobotem. Tak lezeš Allanovi do prdele, že není vidět kde on končí a ty začínáš!" - 80%. ()

MatyRock

Jima strašně miluju a baví mě. Takže v okamžiků, že je Jim v hlavní roli, má pro mě film úplně jiný nádech. Neřeším tolik příběh (aspoň tedy v takových to komediích) a hlavně sleduji Jima. A Jim mi ten film vytáhne nahoru. Bez něj bych dal filmu asi 1-2 hvězdy, ale s Jimem to je jiná. 4* ()

natynebul

Všechna dobrá hodnocení tomuto filmu zajistil Jim Carrey a jeho herecké kreace, kterých mu naštěstí role pravdomluvného právníka nabízí spoustu. O něco méně mu jich pak připadá v roli tápajícího otce malého syna. Všechna špatná hodnocení snímku naopak zajišťuje příšerný sladký happy-end. ()

im Carrey souhlasí se vším

im Carrey souhlasí se vším