Hanebný pancharti

• Kanada

• Nizozemsko

Dobrodružný / Drama / Válečný

USA / Německo, 2009, 153 min

Komentáře uživatelů k filmu (2 980)

SAY AUF WIEDERSEHEN TO YOUR NAZI BALLS! Pancharti počtvrté, tentokrát z blu-raye. Ten film je prostě geniální. Napadá mě spousta věcí, čím vším je geniální, ale dneska jsem si vychutnával hlavně herce. Jeden vedle druhého jsou totiž úplně skvělí. Film roku 2009. Doufám, že na další Quentinovu pecku nebudeme čekat dlouho.(23.12.2009)

• Reiner

Viděl jsem a stačilo :/ Takovou pitomost snad nikdo již nenatočí. Hvězdička za hezké kostýmy ...(10.1.2013)

zajímalo by mě kde poblíž ty hory sou..............Výbornej Waltz,dobrá potvora Kruger,Melanie Laurent,která už mě zaujala dřív.(17.1.2013)

Tarantino tímto filmem opět potvrdil to, že je mistrem dialogů a opravdu s citem načasované a skvěle zapadající gradace. Dále divák musí ocenit, jak jeho představou o průběhu války, dokázal skloubit moderní hudbu s roky války, i když jsem nad tím během prvního zhlédnutí filmu velmi pochyboval a přišlo mi to nepřirozené. 84% + 4% za scénu z baru, která nemá chybu! 88%(25.1.2013)

"You know somethin' Utivich? I think this just might be my masterpiece." - Doufám, že ne, já na Tarantinův masterpiece pořád čekám. Ale i tak, vydatná podívaná to je.(28.1.2013)

• Klarkys

Úplně souhlasím z komentářem člena POMO. Nebýt Waltze a Mélanie Laurent, nevydržela bych se dívat do konce. Dá se říct, že posledních 50 minut pro mě bylo skoro utrpení. Od Tarantina, jakožto mého oblíbence, jsem čekala hodně, a to, že jsem si se shlédnutím panchartů dala na čas jen svědčí o tom, že jsem podvědomě tušila, že to bude stát za prd...Vypíchla bych už jen první kapitolu, ta byla perfektní:-)(19.2.2013)

Těžko říct, kdo je lepší - Tarantino jako režisér, Brad Pitt, co umí nejlíp italsky nebo neuvěřitelný Ch. Waltz jako král slizounů. Každopádně, už se těším na další Tarantinův kousek. Výborné!(19.2.2013)

Nechápu, že jsem si až do teď nechala tenhle film ujít. Oh my saint Tarantino! Great as ever(2.3.2013)

Z konce maličké zklamání, které ovšem nekompromisně převálcovalo bezmála dvouapůlhodinové napětí a tímto si snímek udržel neustálou divákovu pozornost, to nezažívám příliš často, pro mě určitě výjimečný film.(2.4.2013)

Klasický Tarantino, jak ho mám rád! Vypiplané dialogy, brutální scény, skvělá hudba, gradující děj a výborné herecké výkony v čele s Christophem Waltzem - jeho plukovník Landa je snad nejlíp zahraným náckem, co jsem kdy viděl a člověk by ho s chutí zabil už po první čtvrthodině! Z panchartů pak Brada Pitta zastínili Eli Roth ( žid Baribal ) a Til Schweiger ( Stiglitz ) - škoda jen, že nedostali víc prostoru! Určitě jeden z nejlepších filmů, co jsem kdy viděl!(2.4.2013)

Na tenhle film jsem se těšil hodně a pustil jsem si skoro všechny trailery co jsem našel na youtube. A pak přišlo rozčarování a zklamání. Ale dokopal jsem se k filmu podruhé a totálně mě to sebralo (u Tarantina se to stává dost často, vlastně skoro každý jeho film se mi začal líbit až napodruhé). Tarantinovsky skvělé dialogy a černý humor, skvělý herci (zvlášť Christoph Waltz, Til Schweiger, Michael Fassbender a Brad Pitt - ten jeho akcent je boží), výtečný scénář. Moje třetí nejoblíbenější tarantinovka.(3.4.2013)

Quentin je prostě originální a jinej. Jeho film člověk pozná. To se o moc režisérech říci nedá. Cit pro charismatický svině, který se vyžívají v boření pravidel a pořádku, cit pro hudbu a hlavně pro překvapivé a vtipné dialogy je mu skutečně vlastní. V Hanebných panchartech je každá druhá postava tak náááádherně zrádná a opravdu "hanebná", že mi to tak pohladilo duši, jako už dlouho nic. Nejen Christoph Waltz je ve filmu dokonalá potvora, což je skvělé. Celý film spěje do jednoho epického konce a konec filmu je skutečně vrcholem. Až do poslední vteřiny je to "hanebné"..! Pecka !(3.4.2013)

Quentin je prostě borec... Film, který ve vás probudí pomstychtivého skřítka...když si například pustíte Lidice, Odsund atd... a jste po shlédnutí snímku aspoň na půl dne nasr... na němce, Tenhle film vám krásně pomůže si ulevit, jelikož tu aspoň v jednom filmu dostanou na zadnici! Hned mi je líp... škoda jen té reality.(8.4.2013)

Konečně něco, na co se od QT dalo dívat - krom Jackie Brown, ovšem.(11.4.2013)

Hanebný pancharti jsou strašně důležitý film. Quentin Tarantino tímto filmem definitivně a navždy všechny utvrdil, že je filmový génius hodný opěvování, a že dokáže natočit takřka vše. Oproti Jackie Brown, Kill Bill a Death Proof Quentin po vzoru Gaunerů nebo Pulp Fiction upozaďuje ženské postavy a mnohem více prostoru dostávají muži, což ovšem neznamená, že by Shosanna nebo Brigitte von Hammersmark nebyly naprosto famózně zahrané postavy, ale zde obě hrají až druhé housle. Tři muži vyzvedli tento film až do filmových výšin. První, Quentin Tarantino. Za dokonalé dialogy, vždy končící nečekaně, za skvěle vybrané herce, za skvěle napsaný scénář, za to, že vytáhl z Vídeňského divadla toho největšího ďábla Christopha Waltze, a za to, že vůbec je. Druhý, Brad Pitt. Po pár letech opět skvělá role, na které byl v poslední době skoupý. A třetí, Christoph Waltz. Za démonického a od hlavy až k patě geniálního Hanse Landu, který spolu s Heathem Ledgerem získal snad nejzaslouženějšího Oscara všech dob. A navíc jsem ještě nikdy neviděl někoho tak mistrně ovládat jak přetvářku, tak mimiku i gestiku a ještě dokázat v jednom filmu mluvit anglicky, německy, francouzsky a dokonce i italsky, navíc jakmile nastoupí na scénu, všechna pozornost je právem upřena právě na něj, jednoduše neskutečný charisma. Prostě pecka a zážitek od začátku až do úplného konce bez jediné slabší kapitoly. ARRIVEDERCI(13.5.2013)

• jarynzlesa

Prvních 15min skvělý dech beroucí drama s úžasnými hereckými výkony, zbytek odpad.(4.6.2013)

Pokud by to nebyl takový přehnaný úlet s ujetými scénami a oligofrenním Hitlerem, tak bych uvažoval i o pěti hvězdách. Ale to by už nebyl ten správný pošuk Tarantino a jeho svérázný výklad válečné historie.(6.7.2013)

Toto je film stvorený pre mňa . Typizované postavy ,dlhé dialogy , preplietajúca sa zápletka .Tarantino thanks(13.7.2013)

Je to obrovská prdel... ale to je asi tak vše...(14.9.2013)

Hanebný parchanti, byl pěkně zajímavý film. Byl svižný a přestože je velice dlouhý, nenudila jsem se. Bohužel mi tam vadily některé krvavé a nechutné scény:skalpování, vyrývání svastik do čela a rozbíjení hlav baseballovou pálko...), ale kdyby tyhle části režisér vynechal byl by to pro mě, film ještě hodnotnější. Takže byla jsem vcelku spokojená.(23.9.2013)

Dokonale natočený film, dokonalé herecké výkony, dokonalý humor, dokonalá hudba a snad nejgeniálněji napsané dialogy, co kdy film mohl nabídnout. Počáteční výslech Waltze ohledně ukrývání židů musel být pro messiera LaPadite tak nepříjemný, že mu ani nezazlívám jeho následné prozrazení, protože neustál bych to asi ani já. O taktéž výborné hospodské scéně nemluvě. Bravo Tarantino.(28.9.2013)