Charlieho andílci

Charlieho anjeli

Akční / Komedie / Dobrodružný / Mysteriózní

USA / Německo, 2000, 98 min

• Lima

Na takovouhle záměrně stylizovanou blbost se ani zlobit nemůžete. Mozek vypnout, ruku zabořit do popcornu, nebo do něčeho jinýho, nasadit pobaveně ironický úsměv a potom už vám ani nepřijde podstatný, že to je debilita, ale že Lucy Liu tak krásně pohazuje vlasama a Drew Barrymore rajcovně olizuje volant.(31.8.2003)

• honajz

Na můj vkus až moc velká oddechovka. Nečekám žádné filozofické veledílo od těchto výplachů, ale tady mne štvalo snad vše - od pitvoření Murrayho přes snahy o diblíkovství a holčičí zamilovanost Cameron Diaz, a ani ta oplácanost Drew Barrymore mě nebrala. Lucy Liu evidentně sama netuší, co má hrát, jestli teda tu drsnou asijskou bojovnici, nebo taky nějakou dibilici. A i na oddechovku je tady takových logických děr, až mi to přišlo jako podceňování diváka (např. počítač vám nesdělí, že si někdo hraje s vaší střelou, případně nepoznáte, že vrtulník je těžší o cca 180 kilo tří ženských těl). Navíc se to snaží být děsně sexystické, což proč ne, ale ono nějak na těch holkách ani nic moc nebylo co obdivovat, a to i kdxyž beru v potaz kozy a prdel Cameron Diaz, vykukující z dekoltu či se zaříznutými kraťáskami. A to jejich neustálé hihňání jak z Bravíčka, uff, na to už taky během té doby, co film trvá, nemá jeden moc nervy. (Mohl bych mluvit ještě o nudných a zbytečně ukecaných scénách apod., ale myslím, že už stačilo.)(16.10.2015)

• WolfR

Film Charlieho andílci je natočen stylem klipu a je naprosto bezdějový. Je to taková komediální akční oddechovka, která si na nic nehraje a má za účel pobavit. K tomu tam najdete tři sexy speciální agentky. Ale jinak herecké výkony obecně jsou velmi špatné, kromě vynikajícího Crispina Glovera. Některé akční scény jsou v celku dobré, ovšem to nestačí aby byl film dobrý. Ale jinak příjemná oddechovka. 2 hvězdy.(24.8.2010)

Tři sexy herečky si hrají na tajné agentky - jednu hvězdu za každou z nich. A celek taky za tři hvězdy, protože se mi tohle nezávazné blbnutí na kvadrát jako muži líbí daleko víc než záchranná mise Wonder Woman, která se rozhodla spasit muže i zemi zároveň. Meetoosačky prominou, ale jsem prostě sexistické prasátko.(25.8.2018)

• salahadin

Dejme si ruku na srdce a přiznejme si, že kdyby ve filmu místo těch tří napudrovaných a vyfénovaných koček nasoukaných do latexových prezervativů hrály třeba Naďa Konvalinková, Uršula Kluková a Stella Zázvorková, tak bychom na film nešli, co?? Z čehož vyplývá, že se jdeme podívat jen na komando tří ženských, co v moderním světě splňují obecná měřítka sexy bytosti...a takový film přece ani děj, dobrý scénář a inteligentní zápletku nepotřebuje ne? Takže oč lepší by bylo, kdyby si McG pozval výše zmíněné české herečky!? Byl by to inteligentnější kasovní propadák, takhle to je stupidní kasovní trhák. Co je lepší? :)(20.10.2006)

• - Všimněte si, že ani jedna z hlavních hrdinek nepoužívá strělné zbraně a to proto, že jedna z nich si to prosadila. Prý střelné zbraně patří do rukou padouchů a ne andílků. (cariada)

• - Zbraň, kterou si Bosley (Bill Murray) během věznění vykouše z chlebu, je Desert Eagle. Hubeňour (Crispin Glover) používá při honičce s andílky v průchodu mezi domy pistoli Luger P08 Parabellum používanou za druhé světové války. (dc125)

• - Cheung-Yan Yuen, trenér, který učil všechny tři dívky bojovému umění a vymyslel choreografii soubojů, si střihl malou roličku hned ze začátku filmu. Je to pasažér v letadle, který letušce říká "děkuji". (viperblade)