poster

Charlieho andílci

 • USA

  Charlie's Angels

 • Německo

  Drei Engel für Charlie

 • Slovensko

  Charlieho anjeli

Akční / Komedie / Dobrodružný / Mysteriózní

USA / Německo, 2000, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Terva
  **

  CHYBY VE FILMU - 1 - Když vybuchne kancelář, andílci tam chvíli postávají. Potom je několikrát záběr na Drew Barrymore. Ta má pokaždé jinak ušpiněný obličej. 2 - Když ke konci filmu bojují ve věži tak shodí dolů zvon. Za pár okamžiků je ale zvon zpět. 3 - Dylan visí z okna na střepu, který několikrát za sebou změní tvar a konzistenci. A spousta dalších.....(22.5.2011)

 • Boogeyman
  ****

  Bylo to v počátečních ročnících navštěvování Sedlčanského gymplu, kdy byla jako třídní výlet zvolena návštěva pražského multikina kde mají tu zvláštní věc – dolby. A já, jelikož jsem jako jediný v takovém kině už byl (Ronin) jsem ze sebe udělal samozvaného odborníka přes prostorový zvuk a vůbec všecko a nakonec jsem velmi těžce nesl, že ze dvou filmů, které jsme měli na výběr jsem šel pouze já a skupinka amerikanistů, nebo lépe řečeno antičechystů (to je český, to bude trapný) na Charlieho andílky a celý zbytek třídy včetně třídního se i přes mé intenzivní protesty ohledně nevyužití dolby kvůli kterému jsme tady, vydal na Cestu z města. A všichni byli nadšeni. Nakonec jsem byl rád, že jsem nikoho nepřesvědčil, páč by mi pak bylo vyčítáno, proč jsem je tahal na takovou blbost, že to nebylo vůbec realistický a navíc to bylo hrozně nahlas! Já ale seděl bez dechu zabořenej do sedačky a užíval si tu krásně potrhlou akci, našlapaná soundtrack, tři krásky jak kroutí zadkem a smál se! Charlieho andílci jsou dokonalá nenáročná a velmi hezky natočená zábava. Kdo čeká víc, ať vypadne z města!(11.3.2006)

 • SOLOM.
  **

  Když už točíte absolutní blbost, je alespoň nutné do ní obsadit známé ksichty, no a nejlépe alespoň trochu pohledné herečky. Což McG splnil a tak tato ženská variace (no spíš parodie ala akční bondovky) dostala zelenou. Bylo potřeba jen naškrábat pár humorných dialogů, vymyslet co nejztřeštěnější situace, no a proti nim postavit nějakého toho slizáka, aby to mělo grády. Z trojice Cameron Diaz, Drew Barrymore a Lucy Liu – mám menší slabost hlavně pro tu třetí jmenovanou, ale ani zbylé dvě si nevedly zas až tak špatně. Hlavně Diaz se podařilo zamaskovat svůj kachní ksicht tunou make-upu (bez něj je to celkem hrůza, ač jako herečka není špatná). Takže ve výsledku se divák alespoň trošku zasměje.(21.4.2018)

 • Gemini
  ***

  Tak jo, těch skoro 100 minut jsem se dobře bavil, ale víc než *** prostě dát nemůžu, to bych se sám před sebou musel stydět:) Tak strašlivě cool film, který si nehraje na nic víc než na efektní doprovod k chroupání popcornu, a který zřejmě sponzorovaly továrny na bryndáky, tu nebyl dlouho předtím ani potom. Jednotlivosti rozebírat nebudu, budu se věnovat tomu hlavnímu - Drew a Cameron jsou opravdu hezké, když se právě zadaří, ale pořád drží svoji (mně nevyhovující;)) fazónu. Bill Murray to šéfuje opravdu s přehledem, ale je to přece jenom vedlejší postava. Hm, koho jsem to vynechal? Jasně, Lucy Liu, na tu se lehko zapomíná...tohle byla urážka;) Právě Lucy je ten nejdokonalejší Andílek, a taky se tak chová. Nikdo nemůže pochybovat, že se zrodila skutečná bohyně, ale i kdyby předvedla se zbylými Andílky lesbickou scénu, na čtyři hvězdy to nedá:) PS: Na to, jakou nulu Sam Rockwell hraje, je nehorázně rulezní:) A abychom nezmínili hudbu, že ano...cool výběr, skoro jako má ve svých filmech Quentin Tarantino:) Jo a skladatelská hudba...Ed Shearmur nadechující se k famóznímu sólu v K-PAX...neuškodí, ale ani nic extra nepředvede.(29.1.2005)

 • Yardie
  **

  Byla to taková ptákárna, která se snad ani nedala brát vážně. Ani nevím, jak to pořádně popsat. Na holky se koukalo fajn, příběh klasika, zpracování - takové zvláštní. Nevím, jestli to byla parodie nebo prostě to mělo vypadat tak arkádově a nadsázkově. Každopádně, pokud to byla nadsázka, tak neměla styl a švih a pokud parodie, tak to nemělo vtip. Prostě to bylo tak podivné, až trapné některé ty věci. Fakt nevím, jak přesně to popsat. Howgh!(12.1.2011)

 • - Zbraň, kterou si Bosley (Bill Murray) během věznění vykouše z chlebu, je Desert Eagle. Hubeňour (Crispin Glover) používá při honičce s andílky v průchodu mezi domy pistoli Luger P08 Parabellum používanou za druhé světové války. (dc125)

 • - Hubeňour (v originále Thin Man) ve filmu neřekne ani jedno slovo. (viperblade)

 • - Když se Viv (Kelly Lynch) objeví ve vile Knoxe (Sam Rockwell), Knox ji uklidňuje slovy: "Viv, you're obsesed. All the work and no play makes Viv a dull girl". Jde o narážku na Kubrickův horor Osvícení (1980), ve kterém se opakovala věta:  "All the work and no play makes Jack a dull boy" (Dzejkobkrasa)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace