Charlieho andílci

Charlieho anjeli

Akční / Komedie / Dobrodružný / Mysteriózní

USA / Německo, 2000, 98 min

• Phobia

Hloupoučký sestřih akčních klipů, málo oděných (asi svůdných, nevím) žen, pohazujích vlasy ve zpomalených záběrech... Beru, že je to nadsázka, že je to úmyslně přemrštěné, blboučké, možná i vtipné atd. - být mladým mužem nebo lesbou, třeba by mě to bavilo. Jako hetero žena jsem neměla žádnou motivaci k dokoukání do konce, sorry. Nechci dát míň, když jsem to nevydržela sledovat ani zpoloviny: 31%.(24.8.2009)

[DVD] Tak jo, tady si dovolím dát ještě průměrnou. Celkem mě to bavilo, hlavně Rockwell mě bavil, Liu s Barrymorkou jsou kus a Diaz umí hezky kroutit zadkem. K tomu videoklipovej střih, svižná akce (která je sice tupá, ale budiž), a průměrně trapnej a vtipnej humor. Takže jakože ve výsledku vlastně nemám, co víc říct, a plně odkejvu současnejch 54%.(18.1.2011)

Celkem povedená akční komedie se zajímavým (hlavně pro mužské publikum) hereckým obsazením. Ačkoliv jsou akční scény dost přehnané (na andílky nemá snad ani Arnie nebo Seagal) a nereálné, na holky se dobře dívá a člověk se s nimi skvěle pobaví. Dokonce potom ani tolik nevadí, že je hodně slabá zápletka a že není téměř žádný příběh. Co však musím ale pochválit, tak to je kamera a vizuální stránka filmu. Stručně řečeno, nenáročný film, který nikoho neurazí. Ale že bych se nějak hrnul na druhý díl, tak to zase ne.60%(26.12.2007)

• nigga

U mě je hlavní problém výběr ústřední dvojice Drew – Cameron (díkybohu za Lucy Liu, tu mám aspoň rád, a nakonec i Murraya, Curryho a Rockwella). Drew od hysterické role ve Vřískotu s strašným rozmazleným a skřiplavým hlasem Lucky Vondráčkové(moc díky Lucko, nejhorší je, že za to vlastně Drew ani nemůže), ať měla skvělou roli v Donniem Darkovi či v ET, já ji prostě nemůžu a nesnáším. A Cameron se svým drsným ksichtem na mě vůbec nepůsobí roztomile ani sexy, jak se v některých scénách urputně snaží, ale spíš komicky a dost nesympaticky(sorry, ty holky to musí bolet, ale já to tak citím), což mi zkazilo takřka celej film, kterej je sice nabušenej efektní akcí, ale to je tak všechno. 40%(10.7.2008)

• PALINO

Tak tento film sa mi vôbec nepáčil a je pre mňa iba ďalším dôkazom toho, ako väčšinou dopadne akčný film, keď sa ho ujme bývalý režisér klipov, resp. reklám a neuvedomí si, že už točí celovečerný film. Uznávam, že nie každý disponuje takým talentom ako Michael Bay, ale McG prehráva po každej stránke. Akčné scény sú nepôsobivé, neprirodzené, nezábavné a aj keď sa snažia byť v určitých okamihoch podobné Matrixu, nesiahajú mu ani po kolená. Miernym plusom sú predstaviteľky anjelov a Bill Murray, pre ktorého je však tento film jedným z Čiernych Petrov v jeho filmografií.(2.6.2004)

• - Scénář filmu byl přepsán asi 30x, než byl považován za vhodný jak pro producenty, tak pro režiséra. Pracovalo na něm celkem 18 různých scénáristů. (viperblade)

• - Mobilní telefony, které používají andílkové, jsou Nokie 8260. (viperblade)

• - Když Bosley říká, že si jednou příjemně popovídal s veverkou, je to přímá narážka hned na dva jeho filmy: Caddyshack a Na Hromnice o den více. (viperblade)