poster

Charlieho andílci

 • USA

  Charlie's Angels

 • Německo

  Drei Engel für Charlie

 • Slovensko

  Charlieho anjeli

Akční / Komedie / Dobrodružný / Mysteriózní

USA / Německo, 2000, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Dudek
  ***

  Charlieho andílci nabízejí svižnou režii, která spíše než profesionalitou zavání splněným snem McG, což samozřejmě nevadí, ba právě naopak. Přestože samotný příběh není bůhví jak originální, lze z něj cítit nějaký ten svěží náboj, kterým si své fanoušky zcela jistě získá. Crispin Glover byl pro mě obrovským překvapením (ano, je to ten chlapec - otec - z Návratu do budoucnosti), svou roli si totiž neskutečně užil a je třeba uznat, že své postavě dodal skvělý šmrnc, který ostatním, kteří vypadají, jako že hrají zábavné představení se svými přáteli, bohužel chybí. [TOP 19/16 50%](23.10.2006)

 • Sobis87
  **

  Tohle je jeden z těch smutnějších produktů MTV generace, který nezná míru, je povrchně stylový, nabubřelý, přehnaně efektní, až moc spoléhá na svou hudební složku a nebýt solidních herců (až na Cameron Diaz) a solidního tempa, šel bych s hodnocením ještě níž. Je to „cool“? Pro mě teda ne. 40%(19.3.2010)

 • Ripley
  *****

  Rejža McG svým celovečerním debutem uspěl.Aspoň tedy u mě.Komu stačí skvělé gagy,výborně natočené akční scény a nejen ty,svižné tempo,skvělý výběr herců(z vedlejších rolí nemůžu nezmínit Billa Murraye,Tima Curryho či fascinujícího zabijáka Crispina Glovera) a především to,že jde o film,který se nebere moc vážně a jde mu o to pobavit i vizuálně ukojit,nemůže být zklamán.Za 90% bez debat.(21.12.2009)

 • honajz
  *

  Na můj vkus až moc velká oddechovka. Nečekám žádné filozofické veledílo od těchto výplachů, ale tady mne štvalo snad vše - od pitvoření Murrayho přes snahy o diblíkovství a holčičí zamilovanost Cameron Diaz, a ani ta oplácanost Drew Barrymore mě nebrala. Lucy Liu evidentně sama netuší, co má hrát, jestli teda tu drsnou asijskou bojovnici, nebo taky nějakou dibilici. A i na oddechovku je tady takových logických děr, až mi to přišlo jako podceňování diváka (např. počítač vám nesdělí, že si někdo hraje s vaší střelou, případně nepoznáte, že vrtulník je těžší o cca 180 kilo tří ženských těl). Navíc se to snaží být děsně sexystické, což proč ne, ale ono nějak na těch holkách ani nic moc nebylo co obdivovat, a to i kdxyž beru v potaz kozy a prdel Cameron Diaz, vykukující z dekoltu či se zaříznutými kraťáskami. A to jejich neustálé hihňání jak z Bravíčka, uff, na to už taky během té doby, co film trvá, nemá jeden moc nervy. (Mohl bych mluvit ještě o nudných a zbytečně ukecaných scénách apod., ale myslím, že už stačilo.)(16.10.2015)

 • Terva
  **

  CHYBY VE FILMU - 1 - Když vybuchne kancelář, andílci tam chvíli postávají. Potom je několikrát záběr na Drew Barrymore. Ta má pokaždé jinak ušpiněný obličej. 2 - Když ke konci filmu bojují ve věži tak shodí dolů zvon. Za pár okamžiků je ale zvon zpět. 3 - Dylan visí z okna na střepu, který několikrát za sebou změní tvar a konzistenci. A spousta dalších.....(22.5.2011)

 • - Zbraň, kterou si Bosley (Bill Murray) během věznění vykouše z chlebu, je Desert Eagle. Hubeňour (Crispin Glover) používá při honičce s andílky v průchodu mezi domy pistoli Luger P08 Parabellum používanou za druhé světové války. (dc125)

 • - Když se Viv (Kelly Lynch) objeví ve vile Knoxe (Sam Rockwell), Knox ji uklidňuje slovy: "Viv, you're obsesed. All the work and no play makes Viv a dull girl". Jde o narážku na Kubrickův horor Osvícení (1980), ve kterém se opakovala věta:  "All the work and no play makes Jack a dull boy" (Dzejkobkrasa)

 • - John Forsythe, který ve filmu namluvil Charlieho, poskytl hlas Charliemu i v seriálu, podle něhož byli "andílci" natočeni. (Aknah)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace