Reklama

Reklama

Trojice půvabných a mimořádně schopných agentek Dylan, Alex a Natalie pracuje pro záhadného milionáře Charlese Townsenda, kterého ovšem nikdy neviděly. Kontakt s nimi udržuje pouze prostřednictvím telefonu a svérázného asistenta Bosleyho. Čeká je velká akce. Byl unesen milionář Eric Knox a s ním byl ukraden jeho převratný software, který umožňuje najít a sledovat každého, kdo používá telefon. Jeho asistentka Vivian Woodová podezírá jejich konkurenta Rogera Corwina, který se nedávno pokusil koupit Knoxovu společnost. Andílci proto soustředí pozornost právě na něj. Nejprve v čínském masážním salonu milionáře uspí, zkopírují jeho elektronický diář a získají odlitky jeho klíčů. Potom proniknou na jeho party, a zatímco Natalie flirtuje se sympatickým barmanem Petem, Dylan s Alex si všimnou zabijáka Hubeňoura, který se podílel na Knoxově únosu. Během pronásledování s ním svedou souboj v zadních uličkách a objeví místo, kde je ukryt Knox. Zbývá získat zpět jeho software. Andílci získají přístup k hlavnímu počítači v Corwinově podniku. Dylan se po akci sblíží s Knoxem, který jí vypráví o svém otci, který zemřel, když byl zrazen nejlepším přítelem. Hubeňour zavraždí Corwina, Vivian unese Bosleyho a trojice andílků se stane terčem vražedného útoku. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (406)

corpsy 

všechny recenze uživatele

Po návšteve tohto filmu v kine som ostal paf. Už dlho som nevidel taký užasný mix všetkého možného, od komédie, paródie, akčného filmu až po thriller. Nesmierne vydarené z každého rožku trošku. Veľký applaus pre všetkých anjelikov a pre Billa Murraya, ktorý je opäť tak krásne pošahaný, ako v najlepšom období svojej kariéry. Pre mňa jednoznačný triumf. ()

Lima 

všechny recenze uživatele

Na takovouhle záměrně stylizovanou blbost se ani zlobit nemůžete. Mozek vypnout, ruku zabořit do popcornu, nebo do něčeho jinýho, nasadit pobaveně ironický úsměv a potom už vám ani nepřijde podstatný, že to je debilita, ale že Lucy Liu tak krásně pohazuje vlasama a Drew Barrymore rajcovně olizuje volant. ()

Reklama

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Trápne 30 kilové chudery sa tvária na silné bojovníčky, pritom triky na úrovni počítačových hier na Atari. A keď tu niekto onanuje nad krásou herečiek, tak mi vysychajú potné žľazy. Drew Barrymore krásavica? Hocjaká pani zo stánku sa jej vyrovná. Lucy Liu je výnimočná Aziatka? Kurňa už aj v Gangnam style klipe lepšie nájdeš. A Cameron? Ok ale videli ste ju bez make upu? Skúste gugeľ. ()

Wysch 

všechny recenze uživatele

[DVD] Tak jo, tady si dovolím dát ještě průměrnou. Celkem mě to bavilo, hlavně Rockwell mě bavil, Liu s Barrymorkou jsou kus a Diaz umí hezky kroutit zadkem. K tomu videoklipovej střih, svižná akce (která je sice tupá, ale budiž), a průměrně trapnej a vtipnej humor. Takže jakože ve výsledku vlastně nemám, co víc říct, a plně odkejvu současnejch 54%. ()

Sobis87 

všechny recenze uživatele

Tohle je jeden z těch smutnějších produktů MTV generace, který nezná míru, je povrchně stylový, nabubřelý, přehnaně efektní, až moc spoléhá na svou hudební složku a nebýt solidních herců (až na Cameron Diaz) a solidního tempa, šel bych s hodnocením ještě níž. Je to „cool“? Pro mě teda ne. 40% ()

Galerie (96)

Zajímavosti (26)

  • Hlavní hrdinky trénovaly po tři měsíce každý den osm hodin s mistrem bojových umění. (viperblade)
  • Když se Viv (Kelly Lynch) objeví ve vile Knoxe (Sam Rockwell), Knox ji uklidňuje slovy: "Viv, you're obsesed. All work and no play makes Viv a dull girl". Jde o narážku na Kubrickův horor Osvícení (1980), ve kterém se opakovala věta:  "All work and no play makes Jack a dull boy." (Dzejkobkrasa)

Související novinky

Charlieho andílci kompletní?

Charlieho andílci kompletní?

02.07.2018

Remake Charlieho andílků je tutovka a film už v podstatě posledních pár měsíců jen završuje obsazování hlavních postav. Dříve oznámené herečky Kristen Stewart (Stmívání, Personal Shopper) a Lupitu… (více)

Charlieho andílci dostanou další šanci

Charlieho andílci dostanou další šanci

16.09.2015

Převážně komediální herečka Elizabeth Banks (Zack a Miri točí porno) se letos dala na režii. Její Ladíme 2 utržilo 285 milionů dolarů, takže se předpokládalo, že se u trojky nebude měnit dohled.… (více)

Další celovečerák podle seriálu

Další celovečerák podle seriálu

07.07.2009

U nás jsme jej nikdy kdovíjak neznali, ale „na západě“ platil v 80. letech za jeden z nejpopulárnějších policejních seriálů. T. J. Hooker. Když zalovíte v paměti, možná se vám vybaví úvodní scéna z… (více)

Cruise a Stiller opět spojí síly

Cruise a Stiller opět spojí síly

17.02.2009

Čím by byla Tropická bouře bez Toma Cruise? Něčím asi ano, ale určitě by ztratila svůj bezkonkurenčně nejzábavnější prvek. A Tom bude mít opět příležitost dokázat, že je za jistých okolností lepší… (více)

Reklama

Reklama