poster

Charlieho andílci

 • USA

  Charlie's Angels

 • Německo

  Drei Engel für Charlie

 • Německo

  3 Engel für Charlie

 • Slovensko

  Charlieho anjeli

Akční / Komedie / Dobrodružný / Mysteriózní

USA / Německo, 2000, 98 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • corpsy
  *****

  Po návšteve tohto filmu v kine som ostal paf. Už dlho som nevidel taký užasný mix všetkého možného, od komédie, paródie, akčného filmu až po thriller. Nesmierne vydarené z každého rožku trošku. Veľký applaus pre všetkých anjelikov a pre Billa Murraya, ktorý je opäť tak krásne pošahaný, ako v najlepšom období svojej kariéry. Pre mňa jednoznačný triumf.(11.8.2010)

 • Malarkey
  **

  Efektivní kravina, která sází na tři hlavní hrdinky, které se snaží být děsně kůl, až moc, v bondovském stylu, ale to se mi na nich právě nelíbí. To co stojí za zájem, tak možná to, že se tam objeví Matt LeBlanc z Přátel. Nemůžu říct, že by to byla nuda. Muzika je solidní, do filmu příjemně zapadá, ale rozhodně mě to nebude bavit. I když svůj účel to na svoje podmínky určitě splnilo.(12.11.2008)

 • Radyo
  **

  Klipovým způsobem natočený film, který na mě působí poněkud nekompaktním a ne zcela logicky poskládaným celkem. Ani půvabné tvářičky hlavních hrdinek nemohou zastínit chatrnou stavbu příběhu, dá-li se v tomto případě o nějakém příběhu vůbec mluvit. Celkově mě tahle taškařice zklamala a mám dojem, že tady šlo více o pobavení herců během natáčení, než o pobavení diváků.(25.7.2002)

 • mortak
  ***

  Tři sexy herečky si hrají na tajné agentky - jednu hvězdu za každou z nich. A celek taky za tři hvězdy, protože se mi tohle nezávazné blbnutí na kvadrát jako muži líbí daleko víc než záchranná mise Wonder Woman, která se rozhodla spasit muže i zemi zároveň. Meetoosačky prominou, ale jsem prostě sexistické prasátko.(25.8.2018)

 • honajz
  *

  Na můj vkus až moc velká oddechovka. Nečekám žádné filozofické veledílo od těchto výplachů, ale tady mne štvalo snad vše - od pitvoření Murrayho přes snahy o diblíkovství a holčičí zamilovanost Cameron Diaz, a ani ta oplácanost Drew Barrymore mě nebrala. Lucy Liu evidentně sama netuší, co má hrát, jestli teda tu drsnou asijskou bojovnici, nebo taky nějakou dibilici. A i na oddechovku je tady takových logických děr, až mi to přišlo jako podceňování diváka (např. počítač vám nesdělí, že si někdo hraje s vaší střelou, případně nepoznáte, že vrtulník je těžší o cca 180 kilo tří ženských těl). Navíc se to snaží být děsně sexystické, což proč ne, ale ono nějak na těch holkách ani nic moc nebylo co obdivovat, a to i kdxyž beru v potaz kozy a prdel Cameron Diaz, vykukující z dekoltu či se zaříznutými kraťáskami. A to jejich neustálé hihňání jak z Bravíčka, uff, na to už taky během té doby, co film trvá, nemá jeden moc nervy. (Mohl bych mluvit ještě o nudných a zbytečně ukecaných scénách apod., ale myslím, že už stačilo.)(16.10.2015)

 • - Scénář filmu byl přepsán asi 30x, než byl považován za vhodný jak pro producenty, tak pro režiséra. Pracovalo na něm celkem 18 různých scénáristů. (viperblade)

 • - Ve scéně, kdy andílci bojují s "odporným hubeňourem", Dylan (Drew Barrymore) osloví Alex (Lucy Liu) jejím pravým jménem, ne jménem její postavy. (Janzic999)

 • - Hlavní hrdinky trénovaly denně 8 hodin s mistrem bojového umění po celé 3 měsíce. (viperblade)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace