Charlieho andílci

Charlieho anjeli

Akční / Komedie / Dobrodružný / Mysteriózní

USA / Německo, 2000, 98 min

• Malarkey

Efektivní kravina, která sází na tři hlavní hrdinky, které se snaží být děsně kůl, až moc, v bondovském stylu, ale to se mi na nich právě nelíbí. To co stojí za zájem, tak možná to, že se tam objeví Matt LeBlanc z Přátel. Nemůžu říct, že by to byla nuda. Muzika je solidní, do filmu příjemně zapadá, ale rozhodně mě to nebude bavit. I když svůj účel to na svoje podmínky určitě splnilo.(12.11.2008)

• nigga

U mě je hlavní problém výběr ústřední dvojice Drew – Cameron (díkybohu za Lucy Liu, tu mám aspoň rád, a nakonec i Murraya, Curryho a Rockwella). Drew od hysterické role ve Vřískotu s strašným rozmazleným a skřiplavým hlasem Lucky Vondráčkové(moc díky Lucko, nejhorší je, že za to vlastně Drew ani nemůže), ať měla skvělou roli v Donniem Darkovi či v ET, já ji prostě nemůžu a nesnáším. A Cameron se svým drsným ksichtem na mě vůbec nepůsobí roztomile ani sexy, jak se v některých scénách urputně snaží, ale spíš komicky a dost nesympaticky(sorry, ty holky to musí bolet, ale já to tak citím), což mi zkazilo takřka celej film, kterej je sice nabušenej efektní akcí, ale to je tak všechno. 40%(10.7.2008)

Lehce stravitelné, docela zábavné... né moc přehnané a krátké.... jo šlo to. Kdybych to mohl porovnávat z tím dalším dílem... Jinak jo, tipicky akční fantasy B" z komedi prvky. Škoda že v samotném finále kde by od toho člověk čekal nejvíc.... to totálně ztrácí šťavu.... bylo evidentní že to chtějí mít tvůrci hodně rychle za sebou. Škoda.(10.2.2014)

Nebylo to tak slavné, jak jsem čekal. Jasně, hezky se na ně kouká, ale příběh nestojí za moc a akční scény také nejsou nijak zvlášť extra. Cameron Diaz mi přijde naproto nudná, Lucy Liu nudná a chladná, jen Drew Barrymore mě bavila a samozřejmě Bill Murray. Dalším malým pozitivem byl povedený soundtrack.(3.10.2009)

Na "tyhle" filmy téměř nekoukám, ale chtěla to vidět přítelka, takže jsem to přetrpěl. Ono je to tak blbé, že je to vlastně roztomilé, je to zkrátka blbé neškodně. Nicméně ani té roztomilosti bych nedal tři hvězdy. Ale fakt se mi dost líbil ten týpek "slizký hubeňour" (Crispin Glover), ta třetí hvězda je za jeho postavu.(17.3.2013)

• - V německy dabované verzi je tajná řeč andílků japonština. (viperblade)

• - Jenny McCarthy byla jednou z kandidátek na roli Natalie. (viperblade)

• - Ve scéně, kdy andílci bojují s "odporným hubeňourem", Dylan (Drew Barrymore) osloví Alex (Lucy Liu) jejím pravým jménem, ne jménem její postavy. (Janzic999)