Charlieho andílci

Drei Engel für Charlie

Charlieho anjeli

Akční / Komedie / Dobrodružný / Mysteriózní

USA / Německo, 2000, 98 min

Na "tyhle" filmy téměř nekoukám, ale chtěla to vidět přítelka, takže jsem to přetrpěl. Ono je to tak blbé, že je to vlastně roztomilé, je to zkrátka blbé neškodně. Nicméně ani té roztomilosti bych nedal tři hvězdy. Ale fakt se mi dost líbil ten týpek "slizký hubeňour" (Crispin Glover), ta třetí hvězda je za jeho postavu.(17.3.2013)

• wosho

Tupě natočené snažící se být za každou cenu stylový a in. McG nevládá dát akci šťávu, či originalitu a ani po technické stránce není moc zvládnuté. Kladem je rozhodně trojice agentek-to se povedlo a taky je to jediný důvod proč se na Charlieho andílky podívat (a Bill Murray mě poprvé ve filmu zklamal).(26.6.2007)

Soundtrack Ed Shearmur: 1. Independent Women, Pt. 1 ,2. Heaven Must Be Missing An Angel - Tavares ,3. You Make Me Feel Like Dancing ,4. True - Spandau Ballet ,5. Dot - Destiny's Child ,6. Baby Got Back ,7. Angel's Eye - Aerosmith ,8. Baracuda - Heart ,9. Turning Japanese - The Vapors ,10. Brandy (You're A Fine Girl) - Looking Glass ,11. Got To Give It Up (Part 1) - Marvin Gaye ,12. Ya Mama - Fatboy Slim ,13. Groove Is In The Heart - Deee-Lite ,14. Charlie's Angels 2000 - Apollo Four Forty ,15. Tangerine Speedo - Caviar ,(11.5.2011)

• PALINO

Tak tento film sa mi vôbec nepáčil a je pre mňa iba ďalším dôkazom toho, ako väčšinou dopadne akčný film, keď sa ho ujme bývalý režisér klipov, resp. reklám a neuvedomí si, že už točí celovečerný film. Uznávam, že nie každý disponuje takým talentom ako Michael Bay, ale McG prehráva po každej stránke. Akčné scény sú nepôsobivé, neprirodzené, nezábavné a aj keď sa snažia byť v určitých okamihoch podobné Matrixu, nesiahajú mu ani po kolená. Miernym plusom sú predstaviteľky anjelov a Bill Murray, pre ktorého je však tento film jedným z Čiernych Petrov v jeho filmografií.(2.6.2004)

V kategorii filmů pro první signální soustavu v podstatě dokonalé. Snaha tvůrců o to, aby se bylo každou vteřinu na co dívat nebo co poslouchat je až dojemná. Pokud jste schopni akceptovat tenhle přístup a přimhouřit oko nad dětinskostí některých scén (m.j. všechny s Tomem Greenem), nelze než doporučit.(1.4.2003)

• - Mobilní telefony, které používají andílkové, jsou Nokie 8260. (viperblade)

• - Když Bosley říká, že si jednou příjemně popovídal s veverkou, je to přímá narážka hned na dva jeho filmy: Caddyshack a Na Hromnice o den více. (viperblade)

• - Když Drew Barrymore spadne z kopce přímo k domu, ve kterém hrají dva kluci videohru, jde o stejný dům z filmu E.T. - Mimozemšťan, kde Drew jako malá hrála jednu z hlavních rolí. Plakát filmu visí nad televizí. (viperblade)