Reklama

Reklama

Trojice půvabných a mimořádně schopných agentek Dylan, Alex a Natalie pracuje pro záhadného milionáře Charlese Townsenda, kterého ovšem nikdy neviděly. Kontakt s nimi udržuje pouze prostřednictvím telefonu a svérázného asistenta Bosleyho. Čeká je velká akce. Byl unesen milionář Eric Knox a s ním byl ukraden jeho převratný software, který umožňuje najít a sledovat každého, kdo používá telefon. Jeho asistentka Vivian Woodová podezírá jejich konkurenta Rogera Corwina, který se nedávno pokusil koupit Knoxovu společnost. Andílci proto soustředí pozornost právě na něj. Nejprve v čínském masážním salonu milionáře uspí, zkopírují jeho elektronický diář a získají odlitky jeho klíčů. Potom proniknou na jeho party, a zatímco Natalie flirtuje se sympatickým barmanem Petem, Dylan s Alex si všimnou zabijáka Hubeňoura, který se podílel na Knoxově únosu. Během pronásledování s ním svedou souboj v zadních uličkách a objeví místo, kde je ukryt Knox. Zbývá získat zpět jeho software. Andílci získají přístup k hlavnímu počítači v Corwinově podniku. Dylan se po akci sblíží s Knoxem, který jí vypráví o svém otci, který zemřel, když byl zrazen nejlepším přítelem. Hubeňour zavraždí Corwina, Vivian unese Bosleyho a trojice andílků se stane terčem vražedného útoku. (TV Nova)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (409)

castor 

všechny recenze uživatele

O čem to vlastně bylo? To je asi dotaz, na který je obtížné odpovědět. Prostě o třech holkách jedné soukromé detektivní agentury, které vrtí zadky, vypadají u toho náramně a ještě si efektně podají bandu nepřátel. Akce je hodně, je záměrně přehnaná, stylová a za každou cenu šílená, nutno podotknout, že i velmi dobře natočená. Humor místy docela dobře fungoval. Myšlenku, předpokládám, nikdo nehledá. ()

JFL 

všechny recenze uživatele

Vědomý fluff, sebereflexivně nadsazený jiggle biják i rozverně objektivizovaná povrchnost. Nebo také prostě nehorázná zábava, která bere výchozí přednosti sedmdesátkového seriálu (koncept, nadsázka, outfity, jalové mise, špiónění i kupa známých tváří) a vytáčí je do rozjíveně nespoutané divoké jízdy vrcholu MTV éry, kde nezřízenost, absurdita a hyperstilizace drží plyn na podlaze zatímco logika, kauzalita a realističnost se svíjí s roubíky svázané v kufru. "Never send a man to do a woman's job." ()

Reklama

sud 

všechny recenze uživatele

Zajímavá a nenáročná kravinka. Je sice poznat nepříliš velká zručnost režiséra, ale když je to smýšleno jen a pouze o zábavě, jde to. Hlavním magnetem jsou samozřejmě tři sexy holky (Lucy Liu, Cameron Dian, Drew Barrymore), které film táhnou. Bill Murray má sice svá nejlepší komediální léta za sebou, ale i tak je velmi příjemný. Nenáročná podívaná na odreagování. ()

salahadin odpad!

všechny recenze uživatele

Dejme si ruku na srdce a přiznejme si, že kdyby ve filmu místo těch tří napudrovaných a vyfénovaných koček nasoukaných do latexových prezervativů hrály třeba Naďa Konvalinková, Uršula Kluková a Stella Zázvorková, tak bychom na film nešli, co?? Z čehož vyplývá, že se jdeme podívat jen na komando tří ženských, co v moderním světě splňují obecná měřítka sexy bytosti...a takový film přece ani děj, dobrý scénář a inteligentní zápletku nepotřebuje ne? Takže oč lepší by bylo, kdyby si McG pozval výše zmíněné české herečky!? Byl by to inteligentnější kasovní propadák, takhle to je stupidní kasovní trhák. Co je lepší? :) ()

Melies 

všechny recenze uživatele

5 / 10 Aj napriek tomu, že scenár je chudokrvný ako somálska fitneska a réžia je na môj vkus až príliš videoklipová, ja som sa celkom bavil - a určite nie som sám. Nadsázka, paródia a sebaparódia sa tu zmiešava do príjemnej oddychovej zmesky a mi voľky-nevoľky začíname našim trom anjelikom v ich snažení fandiť - a to je pri takomto filmíku to najdôležitejšie, či nie? PS: Konečná konfrontácia za zvuku pecky Blind od kapely KoRn za to pozretie určite stojí - síce to trvá len pár sekúnd, no o to je ten zážitok silnejší. ()

Galerie (96)

Zajímavosti (28)

  • Když se Viv (Kelly Lynch) objeví v Knoxově (Sam Rockwell) vile, ten ji uklidňuje slovy: "Viv, you're obsesed. All work and no play makes Viv a dull girl". Jde o narážku na Kubrickův horor Osvícení (1980), ve kterém se opakovala věta: "All work and no play makes Jack a dull boy." (Dzejkobkrasa)
  • Náklady na výrobu byly zhruba 93 milionů amerických dolarů. (NIRO)

Související novinky

Charlieho andílci kompletní?

Charlieho andílci kompletní?

02.07.2018

Remake Charlieho andílků je tutovka a film už v podstatě posledních pár měsíců jen završuje obsazování hlavních postav. Dříve oznámené herečky Kristen Stewart (Stmívání, Personal Shopper) a Lupitu… (více)

Charlieho andílci dostanou další šanci

Charlieho andílci dostanou další šanci

16.09.2015

Převážně komediální herečka Elizabeth Banks (Zack a Miri točí porno) se letos dala na režii. Její Ladíme 2 utržilo 285 milionů dolarů, takže se předpokládalo, že se u trojky nebude měnit dohled.… (více)

Další celovečerák podle seriálu

Další celovečerák podle seriálu

07.07.2009

U nás jsme jej nikdy kdovíjak neznali, ale „na západě“ platil v 80. letech za jeden z nejpopulárnějších policejních seriálů. T. J. Hooker. Když zalovíte v paměti, možná se vám vybaví úvodní scéna z… (více)

Cruise a Stiller opět spojí síly

Cruise a Stiller opět spojí síly

17.02.2009

Čím by byla Tropická bouře bez Toma Cruise? Něčím asi ano, ale určitě by ztratila svůj bezkonkurenčně nejzábavnější prvek. A Tom bude mít opět příležitost dokázat, že je za jistých okolností lepší… (více)

Reklama

Reklama