Vztah Laury s Massimem vážně ohrozí vzájemná nedůvěra. Neodbytný Nacho se je navíc neustále snaží dostat od sebe. (Netflix)

hroubek

Zázrak se nekoná a je to blbost jako druhý díl. Druhý díl byl blbej až byl lehce zábavný. Tohle je jen blbé. A nudné. Chybí GP (Guilty Pleasure) okamžiky, erotické scény nic moc a celkově je to nuda, co vizuálně nevypadá nejhůře, ale to nic nemění na tom, že je to hodně špatný film. Nekoukejte na to, je to ztráta Vašeho času. ()

Rimsy odpad!

Druhé pokračování 365 dní je tak nudné, trapné a hloupé, že i Slunce, seno, erotika je vedle něj etalonem kvalitní lechtivé zábavy. Více zde. ()

Larrysbride

Kdyby film vydržel alespoň blbý dvě minuty bez nějakýho naprosto příšernýho disco songu, tak možná přidat i hvězdičku navíc, ale tenhleten dvouhodinový videoklip je tak k nevydržení, že mě z toho ještě teď bolí hlava... ()

Arsenal83 odpad!

50 odtieňov šedej po poľsky po tretie. Poľská ludra a psychopatický, sadistický udenáč, ktorý si do učebného odboru vzal alkoholizmus a fet. A ludra sa kurví ešte viac, pričom zdatne jej vo filme sekunduje zbor ďalších prostitútok, ktoré za pár chechtákov natočia čokoľvek. Tie porno herečky sa aspoň nehanbia nazvať porno herečkami, tieto sa hrdo pýšia, že sú len herečky, ale od tých pornostars ich nerozlišuje skoro nič. Dej stále nijaký, v jednom kuse ide len o promiskuitnú mrdačku. A keď niekto napíše, že ide o mizerný film a takejto sračke dá napriek tomu tri hviezdy, tak to sa už rozum zastavuje ()

Chrustyn odpad!

Vše špatné z prvního i druhého dílu i zde, jen to tvůrci posouvají trochu dál do pekla a přidávají další příšerné postavy, kterým přejete opravdu krutou smrt, která častokrát nepřichází. ()

dopitak odpad!

Jednička měla nápad, ale dvojky už ne a trojka je spíš dokola omílaná pochcaná sláma. Erotické scény natočeny odpudivě, Morrone nám vyrostl do mimořádně nesympatického burana s tupým pohledem. Anna Maria vypadá líp ve flashbacích než v aktuálním ději. Zakázat se v tom dál vrtat! Katakombes Milou Kinematografos. ()

Marze

Hloupy film o nesympatickem paru. Nekonecne, bez pointy, bez vyvoje pribehu. Film je jeste horsi, nez jeho chudy pribuzny predchudce. Je ztrata casu film kritizovat. ()

BMW12

Opět zdlouhavé záběry plné sexu, ale děj téměř žádný. Ve filmu je více scén s hudbou nežli mluvených scén. Co mě ale dodělalo byl závěr, kdy už jsem myslel, že se bude jednat o konec celé trilogie, ale ono to mělo zase otevřený konec. No na případnou čtyřku už se dívat nebudu. ()

ARI50

Dobrý soundtrack celého filmu, jinak příběh o proti rozjeté dvojce totální Slabota. Zbožňují neuzavřenou scénu konce filmu, míň sexu rozhodně prospělo, celkem škoda celé trilogie to takhle uzavřít. Jednička hrozná, dvojka dělo, trojka slabota konce. ()

FilmFan24

Roztoužená opálená těla, krásné exteriéry a luxusní interiéry bohužel nezachraňují debilitu příběhové linky, která díky neskutečně otravným písním hrajícím snad po celou stopáž filmu, táhne toto dílo do hlubokých vod zapomnění. ()

M.i.k.e odpad!

tohle by se dalo v klidu pouštět někde v Guantanamu ve smyčce a mučit tím vězně. Když už sem viděl první dva filmy, tak sem si řekl, že horší než dvojka to nebude a když už se mám sebetrýznit, tak tohle bude lepší než se třeba bičovat. Chyba. Tohle je ještě mnohem horší než úplně špatná dvojka. Vizuál je sice stále prosluněně líbivý, ale herecké výkony (jakkoliv stály za prd už předtím) definitivně spadly někam na úroveň Slunečně nebo Ordinace v růžové zahradě. Laura sice přežila dvojku a všechno mohlo být zase sluncem zalité, jenže to by neměl Netflix co točit a tak je sem naroubovaná partnerská krize a nedůvěra, přičemž jak ona tak rumun jsou natolik hrdí, že spolu radší mluvit nebudou a budou souložit s lidmi okolo. Když už sem zmínil to souložení, tak toho je tu opět hodně a zase nemá vůbec žádný náboj a o nějakém vzrušení nemůže být řeč. Hlavně v první polovině se navíc většinou souloží v šatech, takže si neužijí ani staří šmíráci protože tu není co šmírovat.Rekord pak drží hlavní rumunský hrdina, který je schopný souložit bez toho aby si sundal, nebo rozepnul kalhoty a to nedokáže úplně každý. Každopádně tu máme opět otevřený konec, takže je velká pravděpodobnost, že se tohoto klenotu jen tak nezbavíme...0% ()

BoXBe odpad!

Strávím s tím filmem pouze tuto chvilku pro řečnickou otázku. Proč si to někdo s hodnocením Odpad vlastně pustí dobrovolně, když ví, co ho čeká? ()

Johnny.ARN

Dvojka bola mocná píčovina, to si nebudeme klamať. O to viac ma dorazilo, že to bude mať pokračovanie, ďalšie. A fakt je to tu. Tie isté chyby, čo mala dvojka, tú sú ako cez kopirák. Peniaze na autá došli, tak je ich tu menej, spomaľovačky, stále nejaká hudba, nezmyselné scény, ktoré dej nikam neposúvajú a tomu všetkému kraľuje jedna super ludra, s ktorou sa jednoducho neviem vcítiť, a po tomto filme už ani nechcem. Úplne mi je ukradnutá aj celé to jej rozhodovanie. Katastrofálna zápletka, katastrofálne prevedenie a dialógy na úrovni chránenej dielne. Toto by bolo na odpad, lebo nič iné si táto séria nezaslúži, ale dám jednu len za nové cecky. Štvorku už tento rok nezvládnem. 1 z 5 ()

Anet21

⚪Scény bez ladu a skladu po tretíkrát aneb niečo ako tie softp*rn talianske a americké snímky zo 70. a 80. rokov, (ktoré vysielala toho času Nova o 1:30 a v ktorých vždy počas sexuálnej scény hrala monotónne inštrumentálna hudba dookola), ak by ste ich urobili ešte o 80x horšie.⚪Úvod, v ktorom sa striedajú zlé dronové zábery so spomalenýni zábermi na drsných mafiánov, ako si mimikou vybavujú, kto má kedy odkiaľ odísť, pričom ešte scenár chce oblbnúť diváka, že hrdinka zomrela (bohužiaľ, nie) sú skvost. Rovnako ako hlavná zápletka, v ktorej sa otvárajú staré krivdy (búúú??) z minulosti, Massimo je z ničoho nič potenciálny alkoholik a feťák (??), treba aj milostný trojuholník, lebo samozrejme, že treba a celkovo tu charaktery hrdinov skáču tak, akoby boli na nafukovacom hrade. Akoby charakter bola nálada, ktorá sa môže meniť v sekunde na sekundu.⚪Ono, vidno, že scenárista už pri tomto filme nevedel ,,kudy kam" a že aj tie 5-korunové zápletky vystrieľal už v predchádzajúcich filmoch. Toto je len klasicky nastavovaná kaša, v ktorej je znova viac klipových záberov krajiny s pop hudbou ako scén s hovoreným slovom, v ktorom žiadny z hercov nevie hrať (napr. herec toho ,,Gaspaca" bol vraj pôvodne účastník nejakej domácej pofidérnej reality show, ktorého si všimla produkcia a oslovila ho), a v ktorom už sa očividne väčšinu času ,,hrá na bizár," teda, že scenáristi aj herci vedia, že to, čo tvoria je úplne pod úroveň, ale pokračujú. Ha-ha.⚪Vrchol filmu nie sú tie otrasné a nudné sex scény, ktoré treba preskakovať, ale nanútený homo bozk (pretože... prečo nie??) a to, že aj keď je v knihách príbeh ,,iba" trilógia, tu sa očividne (podľa záveru) tvorcovia rozhodli žmýkať a dojiť dej dovtedy, kým neopadne po mentálnej lobotómii aj posledný divák.⚪Ps.: Celý film pôsobí skôr ako sebaprezentácia (inak už niekoľkonásobná) hlavného herca ako úžasného speváka, keďže okrem ,,hrania" vytvoril do filmu skoro 90% soundtracku. Tak za niektoré pesničky (ak si človek odmyslí kontext a počul by ich na Spotify) 1 *.⚪ ()

b.dragonfly odpad!

Tak tohle už jsem nedala. Pevně věřím, že rejžovi zbyla alespoň nějaká soudnost a na případný další díl už hodí bobek, protože to se vážně nedá. Totální slátanina, trýznivá hudba, vypatlané postavy a erotika nefunguje ani na pět procent. Prostě zbytečnost. ()

mira007

Na to, že na konci předchozího filmu tam všechny zabili, tak tady bylo dost živo, ale na to, že to je film tak se tam toho moc nedělo. Sexy Laura mezi dvěma mafiánskýma ultrasamcema brodící se luxusními statky od vil, aut a poslední módy. Polský sen o italském životě nějak o ničem. To čím šokovala a překvapila jednička, to už je ve třetím filmu jen kolovrátek, který už mne nebaví. Odpad tomu nedám, na to je to technicky a vizuálem moc dokonalý, ale zbytek filmu nula nula nic. ()