Milagros (Natalia Oreiro) vyrůstala v sirotčinci, protože její matka zemřela během porodu a otce nikdy nepoznala. Nemá nejmenší tušení, kdo by jím mohl být, ale ze srdce jej nesnáší, protože od nich odešel. Milagros už oslavila osmnáctiny, a tak se nemůže nadále schovávat před okolním světem v bezpečí za zdmi sirotčince. Začne pracovat jako služebnice v domě bohaté rodiny Di Carlových, kde se seznamuje s novými přáteli. Ale narazí tam i na nové nepřátele, kteří nemůžou vystát její nezkrotný temperament a přímočarou upřímnost. Seznamuje se i s pohledným Ivem Di Carlo (Facundo Arana), mladým budoucím dědicem rodinného bohatství. Milagros a Ivo jsou jako oheň a voda, dva nezkrotné živly, které nejdou úplně dohromady, ale jeden ke druhému neodmyslitelně patří. Jak to s nimi dopadne, to je jedna z hlavních otázek nejslavnější a nejoblíbenější humorně-romantické telenovely Divoký anděl. Zamilujte si zábavný a napínavý příběh o lásce, rodině, bohatství, chamtivosti a lžích. Divoký anděl je plný plný napínavých zvratů, nečekaných překvapení, humorných situací i vášnivé romantiky. (TV Prima)

Toumyk

Tak nalijme si čisté vody...toto je po všech těch Esmeraldách, Kassandrách, Luizách a bůhví co ještě asi nejlepší telenovela co znám...přinejmenšim ty úvodní titulky a Natalia Oreiro, která buďme upřímní je opravdu kost velmi pěkná...občas jsem se u toho i docela zasmál..:D ()

krasomama

Bože, ako hlboko som klesla... Raz som sa neopatrne pozrela v nesprávnej chvíli na obrazovku a už ma to vcuclo ako mäsožravá rastlina vo filme Adéla ještě nevečeřela. Potom som na to čumela až do poslednej časti. Už nikdy žiadna telenovela! Apage Satanas! ()

Ereniss

Nechápu to hodnocení tady, vždyť Anděl" byl v té době taková pecka a já jako usmrkaný puberťák "Natálku" děsně žrala. Dobře, teď už puberťák nejsem a neviděla jsem to 10 let, ale protože jsem v 11ti nosila červenou kšiltovku a košile po tátovi, evidentně na mě tahle telenovela měla velký vliv:) Takže za tu vzpomínku 4 * ()

taft

No co dodat, i já jsem to asi tak před deseti rokama sledovala, nebudu tvrdit že ne. Líbilo se mi to..sice nevím, ted už bych si to asi nepustila ale v té době.. z nostalgie za 3* ()

Slam7

Telenovely fakt nenávidim,ale tohle je jediná, u který jsem viděl pár dílů a nechtělo se mi blejt. Proto ta 1* ()

hani94

U mě naprostá jednička. Pro mě to byla úplně první telenovela, kterou moje oko spatřilo. Od té doby jsem jim zcela propadla. Takže už od 6 let jsem si oblíbila Naty jako Cholito, moji bláznivou a střelenou Mili. ()

lulu37

o aká nostalgia :) spomínam na časy, ked som mala tak 10 a každý deň sa ponáhľala zo školy, aby som stihla Milagros. Telenovely síce neznášam, ale Divoký anjel je moja srdcovka :) ()

Seev

V rámci mýdlových oper je toto na vrcholku žebříčku. A kdo říká, že na to nekoukal, tak na to kouká dodnes. ()

Lula.cz

Divokého anděla hltaly tenkrát snad všechny holky...a možná i kluci. Pamatuju si, jak jsem pospíchala k televizi, aby mi neutekla úvodní znělka, která se mi mimochodem líbí dodnes. Bez mučení se přiznávám, že jsem viděla nejspíš všechny díly. ()

Bau.Baushka

jojo, samej odpad. To je tak, když se řekne že telenovely jsou špatné, tak to tu každej musí napsat. Proboha, tak snad když vím, že telenovela není žánr pro mě, tak nekoukám. Já třeba nesnáším sci-fi...to by bylo odpadů, kdybych naschvál shlédla všechny sci-fi filmy a ještě ktomu psala: nereálný, nemožný, neuskutečnitelný, fantazírování.... Dle mého je to ta správná Telenovela - krásní lidé, bohatí a chudí, neskutečně lásky a neskutečně komplikací. Takhle má přece vypadat telenovela ne? ()

karolina.val

Vyrůstala jsem v době, kdy tahle telenovela neskutečně frčela. Pokud se věkově pohybujete okolo puberty, věřím, že si vás krásná hudba a bláznivá Milagros v podání skvělé Natalie Oreiro získá. Je pravda, že děj se opakuje pořád dokola, asi jako když odmotáváte klubíčko vlny, nic moc vás nepřekvapí. Každopádně škádlení dvou hlavních hrdinů má prostě nějak pořád své kouzlo, úvodní znělka je naprosto nádherná i co se klipu týče a po relativně smutném začátku chudého sirotka z kláštera se dočkáme i happy endu. ()