Milagros (Natalia Oreiro) vyrůstala v sirotčinci, protože její matka zemřela během porodu a otce nikdy nepoznala. Nemá nejmenší tušení, kdo by jím mohl být, ale ze srdce jej nesnáší, protože od nich odešel. Milagros už oslavila osmnáctiny, a tak se nemůže nadále schovávat před okolním světem v bezpečí za zdmi sirotčince. Začne pracovat jako služebnice v domě bohaté rodiny Di Carlových, kde se seznamuje s novými přáteli. Ale narazí tam i na nové nepřátele, kteří nemůžou vystát její nezkrotný temperament a přímočarou upřímnost. Seznamuje se i s pohledným Ivem Di Carlo (Facundo Arana), mladým budoucím dědicem rodinného bohatství. Milagros a Ivo jsou jako oheň a voda, dva nezkrotné živly, které nejdou úplně dohromady, ale jeden ke druhému neodmyslitelně patří. Jak to s nimi dopadne, to je jedna z hlavních otázek nejslavnější a nejoblíbenější humorně-romantické telenovely Divoký anděl. Zamilujte si zábavný a napínavý příběh o lásce, rodině, bohatství, chamtivosti a lžích. Divoký anděl je plný plný napínavých zvratů, nečekaných překvapení, humorných situací i vášnivé romantiky. (TV Prima)

Pukancek

Zbytocne dlhe a stale to iste dokola :) ale vlastne vsetky telenovely su take. Videla som kazdu jednu cast tohoto serialu, dychtivo som vo svojom skromnom veku cakala ako to cele dopadne a potom som sa sklamana odlepila od TV :) Este ze som z toh uz vyrastla ;) ()

CrashHP

Ešte ako som chodil na základnú školu tak som tento seriál pozeral skutočne rád aj s niekoľkými spolužiakmi a vždy sme sa na tom dokázali neskutočne pobaviť. ()

AshMorgan

Ale já tám přece jenom tu jednu hvězdu dám. Sestra byla v pubertě a úplně to hltala a já na to koukal s ní, protože se mi líbila Natalia, takže za vzpomínky *. ()

mombasamomo odpad!

Je to vážně odpad, ale musím se přiznat, že jsem se v té době dívala, stejně jako všichni mí vrstevnícï, ale když si vzpomenu na děj a na to co hlavní hrdinka vyváděla tak si ani jednu hvězdičku nezaslouží, ani nostalgie neotupila smysl pro hodnocení. ()

Otakara

Ale no tak, tohle byla pecka za našich mladejch let, ne? :D Úvodní písničku snad do smrti nezapomenu, jinak naprosto průměrná jihoamerická telenovela. ()

jurijuri odpad!

Ešte si pamätám, ako som sa strašne vždy nudil, keď som bol u babičky na prázdninách a sledovanie televízie bolo jedinou zábavou. Bohužial moja babička si nenechala ujsť ani jedninú epizódu tohoto seriálu. Hold musel som to vydržať. ()

Kirstin

Je to zbytečně natahovaná telenovela. Nejvíce se mi na ní nelíbily zbytečně zdlouhavé scény z diskotéky, kdy jsem koukala jen na dámské pozadí. Nejvíc hloupé bylo věčně přetahování se o lásce. Chvíli milovala Iva Milagros, když Ivo začal opětovat její city, tak si to Milagros rozmyslela a tak se to tam točilo pořád, skoro až do posledního dílu. Ale zase to je pohodová telenovala, když se člověk zrovna nudí a neví co dělat. ()

Arizej

Asi jediná telenovela kterou jsem kdy vyhledával ani ne tak pro děj ,ten si vůbec nepamatuju, jako kvůli hlavní představitelce. Jedna hvězda za Natálku ()

vilimen

Divoky andel je super jen kvuli Natalii, protoze to je pekna zenska a dlouho jsem ji strasne hltal. Dej nic moc, ale na tom nezalezi zase tak kdyz je to telenovela ()

MisoSasky

Prvá telenovela, ktorú som videl. Vďaka babke. Bol som donútený vidieť všetky časti. A len z česti k babke tomu nejakú tú hviezdičku dám. A aj k Natalii Oreiro. ()

majka25

Když jsem byla menší, tak jsme to všechny hltaly. Po několika letech jsem se k tomu náhodou znovu dostala, tentokrát v originále a znovu mě to velmi nadchlo. Když jsem však potom našla českou verzi, byla jsem hodně zklamaná. Osobně nemám nic proti Ivaně Andrlové, ale k Natalii se vůbec nehodí. Nedokáže vyjádřit její temperament ani nemá takový rozsah hlasové barevnosti. Navíc překlad občas nevystihuje význam. Takže za české znění bych se zrovna nepostavila, ale originál je úžasný (pro ty, kdo alespoň něco rozumí španělsky, vřele doporučuju). P.S.: Je to klasická telenovela, tomu jsou přizpůsobené i scény. Proto, kdo nemá telenovely rád, nemá smysl se na to koukat a potom to shazovat... ()

NickSloterSG

Hltal jsem jako mladý puberťák, jestli bych to tak hltal i dnes? asi ne :D ale i tak to asi nebylo to nejhorší co mé oko kdy spatřilo, aspoň se dá na hlavní hrdinku pěkně koukat :) ()

zalmalen

Telenovela mého dětství. ...když nepočítám kreslené seriály a pohádky, je vlastně Divoký anděl moje první setkání s televizní obrazovkou... :) ...k tomu hlavní představitelé Natalia Oreiro a Facundo Arana mi vždy vykouzlí úsměv na rtech "jak jsem se na to mohla koukat" ... ale existuje nějaké lepší telenovela? Tento žánr jsem sice již dávno opustila, ale spolu s dalšími perlami 90. let, jako Esmeralda či Kassandra, Divoký anděl v povědomí českých diváků určitě zůstane. Za to, jak si Naty sundavá čepici obrácenou dozadu nebo Facundovi alias Ivovi stříhají vlasy, si tato telenovela aspoň jednu hvězdu bezesporu zaslouží! Zajímavé komentáře se kterými s ztotožňuji: Angie91, Jazzzz, babi ()

deedulka

Jedna z těch lepších telenovel, která sršela vtipem a svěžestí. :) Milagros si s Ivem dělají různé naschvály a Mili při tom vůbec nevadí, že je jen chudá služka a Ivo bohatý synek pána domu. :) Plno romantiky, vtipných pasáží a smíchu. Tematika prolínání různých sociálních vrstev hrála v seriálu hlavní roli. ()