Milagros (Natalia Oreiro) vyrůstala v sirotčinci, protože její matka zemřela během porodu a otce nikdy nepoznala. Nemá nejmenší tušení, kdo by jím mohl být, ale ze srdce jej nesnáší, protože od nich odešel. Milagros už oslavila osmnáctiny, a tak se nemůže nadále schovávat před okolním světem v bezpečí za zdmi sirotčince. Začne pracovat jako služebnice v domě bohaté rodiny Di Carlových, kde se seznamuje s novými přáteli. Ale narazí tam i na nové nepřátele, kteří nemůžou vystát její nezkrotný temperament a přímočarou upřímnost. Seznamuje se i s pohledným Ivem Di Carlo (Facundo Arana), mladým budoucím dědicem rodinného bohatství. Milagros a Ivo jsou jako oheň a voda, dva nezkrotné živly, které nejdou úplně dohromady, ale jeden ke druhému neodmyslitelně patří. Jak to s nimi dopadne, to je jedna z hlavních otázek nejslavnější a nejoblíbenější humorně-romantické telenovely Divoký anděl. Zamilujte si zábavný a napínavý příběh o lásce, rodině, bohatství, chamtivosti a lžích. Divoký anděl je plný plný napínavých zvratů, nečekaných překvapení, humorných situací i vášnivé romantiky. (TV Prima)

Véronique

Nejhorší je soudit dne před večerem. A tak to je s většinou odpůrců telenovel. Ty, stejně jako ostatní televizní žánry, obsahují naprostý odpad, stejně jako průměrná díla a několik těch nadprůměrných. Muňeca brava patří mezi ty velmi povedené telenovely, která se líbila v mnoha zemích po celém světě. Český divák má sklon dívat se na latinsko-americkou produkci svrchu, zatímco té např. severoamerické "pochlebuje". To je obecký trend. Bohužel. Kvalita není vždy jen o penězích. Každá kultura, národ, má jinou mentalitu sobě blízkou. Telenovely patří mezi typický produkt jižní Ameriky. Měla by tam být zábava, vtip, drama a hlavně velká láska - k tomu charismatičtí hlavní hrdinové. Jak se pak koktejl z těchto přísad namýchá, je věc jiná. Je ovšem potřeba dívat se na tuto produkci jinýma očima. Stejně jako českému naturelu nejsou blízké "americké akční střílečky" - avšak často vyzdvihovány - tak i telenovely jsou pro nás specifické, svou melodramatičností či řešením vztahů. Divoký anděl je opravdu výjimečný produkt, který si určitě takovu hanu nezaslouží. Limitující je pak snad jen délka seriálu, který byl uměle prodloužen o několik desítek dílů. ()

Stíba odpad!

Už jako asi osmiletej kluk sem chápál, že tenhle seriál je...ehm...no, že to zkrátka opravdu není ono... ()

Balakriele

Spousta lidi by mě asi za moje hodnocení ihned poslala někam (spolu s Natalií Oreiro), ale já si nemůžu pomoct. Už ta seriálová znělka byla, je a bude pro mě nezapomenutelná. Ještě teď si pamatuju jeden prázdninový den u babičky, když jsme byly i se sestřenicí na houbách a zapomněly omylem na čas. Lidi z vesnice si museli myslet, že nás honí přinejmenším 20 divokých prasat. Jak to dopadlo? Naštěstí jsme stihly aspoň druhou polovinu dílu. V té první, neviděné, se pouhou shodou okolností nic nestalo, takže to vůbec nevadilo:-) ()

beckham-

Tudle telenovelu, jsem jako malej prostě 'žral' a těšil jsem se na každej další díl. Sledovali jsme ji celá rodinka (až na tátu no). Stydím se až s postupem času. ()

Haide

Jedna hvězda za znělku, kterou jak jsme dnes zjistila si pamatuji i po více než 10 letech. Jinak už v té době, kdy to dávali (tj. mých zhruba 8 let), ve mě tento seriál vyvolával neodolatelnou touhu jít co nejdál od jakékoliv televize. ()

Mandalorian odpad!

Oreiro s kšiltem je mega-mrtě-total-hustě hustá. PROSTĚ SI K..RVA VŠICHNI SEDNĚTE NA P..DEL Z TOHO, JAK HUSTÁ JE ! Až tak je ona skutečně hustá... nebo ne... Chce se mi brečet. ()

MrGregor

Jediná telenovela, kterou jsem pravidelně sledoval. Ne snad, že by byla zrovna kvalitní, ale úvodní znělka byla/je úžasná a navíc po ní za mých mladých let vždy běžela Hvězdná brána, kterou jsem si nikdy nenechal ujít. Hodnocení je proto spíše nostalgické :) ()

chrispe

No... je to telenovela no. Když jsem byla na základce, byl to velký hit, všechny holky chtěly být jako Čolíto a milovaly Iva. A kluci zase snili o tom, že jednou taky budou mít takovou holku, která hraje fotbal a je zatraceně pěkná. Já na to tenkrát moc nekoukala - teda asi jo, protože si to dost pamatuju, ale rozhodně jsem nezačala nosit červenou kšiltovku kšiltem dozadu, nepořídila si CD Natalii Oreiro a Iva měla za hroznýho debila. No a koukám na to teď a baví mě to i přes to, že jako debily teď vidím oba hlavní hrdiny, neb mě milá čolíto tím svým vlastním výkladem slova morálka a dolízáním dost vytáčí. ;) No a o Ivovi, který snad patří do TOP10 nejdebilnějších chlapů na světě, radši ani nemluvím. Je to klasický I-love/hate-you koncept, manžel tu slepne pokaždé, když to tu mám puštěný a oni se zas pro nějakou debilovinu rozcházejí či udobřují, ale má to zároveň sympatický vedlejší postavy, který rozhodně nenechávají děj na mrtvém místě a tak se pořád něco děje a je to většinou i sranda. Je to úsměvný, je to zábavný a hlavně to má Natalii, která to vše táhne. Za mě je to koukatelná telenovela, kterou, jak se zdá, si můžete pustit i po letech a pořád baví. A je třeba to opravdu brát jako dílo ve svém žánru, které má svá obecné kritéria, rozpoznávací znaky a pravidla. ()

Razzor_82 odpad!

Umění argentinské telenovely je natočit 270.dílů o jednom páru, který spolu chodí a rozchází se pořád dokola. 0/10 ()

Torgal

Ako hodnotiť telenovelu? Porovnávať s konkurenciou neviem (poslednú telenovelu čo som sledoval bola blahej pamäti Manuela a to už je dobré štvrťstoročie dozadu) a v porovnaní s akýmkoľvek “normálnym” filmom či seriálom je toto neskutočný škvár vo všetkých merateľných parametroch ako sú výprava, kamera, herecké výkony či scenár. Hudba však skrýva pre filmových fajnšmekrov nemálo prekvapení, keďže okrem hitov Natalie Oreiro sa tu vo veľkom používajú hudobné motívy z hollywoodskych filmov či seriálov. Keď sme u tej Natálky tak jej živelnosť (a latexové kostýmy) sú spolu s fakt vydarenou titulnou pesničkou najväčšie klady celého seriálu. Nakoniec ale celé hodnotenie závisí na zodpovedaní otázky, či to bola zábava. Ale aj áno, hoci mne osobne by bohato stačilo keby tých epizód bola len štvrtina. Drámy v dome sa potom začali vo veľkom recyklovať a stávať sa čoraz absurdnejšími až sa to časom zmenilo na úmorné čakanie kedy si nakoniec s Facundom definitívne padnú do náručia. Na etapu svojho života s Milagros ale budem spomínať vcelku v dobrom, takže nebudem v hodnotení prehnane prísny. 4/10 ()

Luisis

Natalia prý podle Facundo Arana pracuje 24H denně. Když se podívám na její filmografii za posledních 10 let, jsou to spíš Céčkovy filmy, sem tam Béčko. Čím to asi je? Seriál umřel s dobou. Je to PAIN - 0,1% ()

lokol

telenovela ako vysita.brat svojej frajerky ktora neni jeho matky otca dcera brata sestry ujovej tety dedko....no nacisto zamotana rodinna toto...neviemco to je ale tak kukat sa na to dalo ()

Aldamir

Ano vím, že je to srágora, že to nemá děj, že se celejch asi milion dílů řešej kraviny a hlavní mužská postava je děsnej jouda, jenže Natalia je prostě taková kočka, že si ty svý dvě hvězdy zaslouží, kamenujte si mě jak chcete... ()

spacylemon

...Milagros, její kámoška "rozhoďnožka" a další tlupa krav a volů, z nichž všichni mají o pár koleček víc (skoro bych zapomněl na ctihodné jeptišky hrající fotbal!) - to mě fakt bavilo a nemyslím si, že by to bylo vždycky jenom nechtěně. Naopak vidím v tom velmi promyšlenou sebeironii, kterou do toho tvůrci dali a která z tohohle dělá jasně nejlepší telenovelu všech dob!... no teda, teď už sám nevím, jak vážně jsem to myslel, každopádně - jasně - 3 hvězdy tomu rozumný člověk nemůže dát, ale když těch 27% je taaak nespravedlivých!!! ;) ()