Milagros (Natalia Oreiro) vyrůstala v sirotčinci, protože její matka zemřela během porodu a otce nikdy nepoznala. Nemá nejmenší tušení, kdo by jím mohl být, ale ze srdce jej nesnáší, protože od nich odešel. Milagros už oslavila osmnáctiny, a tak se nemůže nadále schovávat před okolním světem v bezpečí za zdmi sirotčince. Začne pracovat jako služebnice v domě bohaté rodiny Di Carlových, kde se seznamuje s novými přáteli. Ale narazí tam i na nové nepřátele, kteří nemůžou vystát její nezkrotný temperament a přímočarou upřímnost. Seznamuje se i s pohledným Ivem Di Carlo (Facundo Arana), mladým budoucím dědicem rodinného bohatství. Milagros a Ivo jsou jako oheň a voda, dva nezkrotné živly, které nejdou úplně dohromady, ale jeden ke druhému neodmyslitelně patří. Jak to s nimi dopadne, to je jedna z hlavních otázek nejslavnější a nejoblíbenější humorně-romantické telenovely Divoký anděl. Zamilujte si zábavný a napínavý příběh o lásce, rodině, bohatství, chamtivosti a lžích. Divoký anděl je plný plný napínavých zvratů, nečekaných překvapení, humorných situací i vášnivé romantiky. (TV Prima)

the_weaver

Telenovela, ktorá sa neberie príliš vážne a venuje sa nielen typicky "babským" témam. Obzvlášť dobrou odbočkou sú komické nápady Rockyho a Ramóna na bočné kšefty, pozoruhodný bol aj sliziak Damián "kuje zase nový plán" Rapallo. Dosť pozornosti sa venovalo aj starostlivosti o opustené deti a podobným "sociálnym aktivitám" Milagros.↵  Navyše chémia medzi Mili a Ivom je dokonalá, a zdatne im konkurujú Rocky s Victóriou. Veľkým pozitívom je aj vynikajúci slovenský dabing (STV). Samozrejmosťou je, že temer každý diel končí hrozne napínavou situáciou, čo zaručí včasnú prítomnosť diváka pred ďalším dielom.↵  V porovnaní s IMDb je vidieť, že tento seriál je na ČSFD výrazne podhodnotený. Neviem, či k tomu prispel aj menej príťažlivý český dabing; avšak myslím si, že mnohí hejteri z tohto seriálu nevideli viac než jeden diel. ()

antragus

OK, čuměl jsem na to občas a většinou hlavně kvůli Natálce, ale musí se nechat, že to aspoň nebyla vyloženě ta utahaná nudná jihoamerická hovadina šitá jak Baťovy cvičky. Tohle aspoň mělo trochu švih. ()

soukyd33

Poznámka: Kam se na tohle hrabe Ulice nebo Ordinace v Růžové zahradě 2. 😳 Poslední čtyři díly jsou jak z hororu. Poznámka: Konec seriálu je neuvěřitelný. Kvůli jedné situaci, se změní každá osoba v seriálu. Otázka je, jestli k lepšímu či naopak. 😳 Poznámka: Zvedám hodnocení, protože co se tady zažije, to nemá chybu. Věřím, že dámy a dívky u tohoto seriálu musely brečet pořád. (Otázka je, jestli smíchy nebo jinak.) 😂 Poznámka: V tomto seriálu snad nelže jen jedna jediná osoba, a tou je hlavní hrdinka Milagros (Natalia Oreiro). 👍 Poznámka: Pokud dokoukáte všechny díly, dozvíte se hodně věcí na různé postavy v seriálu. Spoilery dávat nebudu! 👍 Je to docela sranda, ale jen pokud zrovna nikdo nepláče. Jinak hlavní hrdinka náš (andílek 😀), dokáže všem pěkně zamotat hlavu. + 1 hvězdička za úvodní intro z klipu. Bez toho to není ono. P.s. Neodsuzujte mě za to, že se mi to líbí. Je to prostě hrozná kravina. 😀 Některé situace jsou až kuriózní. Seriál musím ještě celý zkouknout, ale už teď je to docela zajímavé. Poznámka: Pro dámy je to to samé, jako pro muže Kobra 11. 🤔 Poznámka: Natalia Oreiro zde hraje velmi milou a chytrou dívku, která má zlaté srdce. 👍🙂 Doporučuji. Tohle jinde nenajdete. Měním hodnocení nahoru. 👍 Hvězdiček 5 ()

Camel91

Jako dítě mě to bavilo a vzhledem k tomu, že jsme doma měli jen jednu TV tak jsem hold na to čučel s mámou, do dnes si pamatuji nějaké scény, Natalia byla jeden čas pro mě představitelka ideální krásy. Navíc ten casting je perfektní.. je perfektní v tom, že mám pocit že jsou to imitátoři jiných známých. Řidič Rocky mi připomíná Bena Stilera, "Mafián" Damián mě připomíná kombinace Jiřího Krampola a Mela Gibsona :D a spoustu dalších. Co si budeme povídat, je to sračka, špatně sestříhané a chaotické, některé herecké výkony jsou tak přehnané že se tomu člověk musí jen smát (každopádně pusťte si někdo něco nového a to jsou teprve kundoviny, partnerka koukala na Má tlustá Valentýna a i když jsem z pravidla šel radši něco dělat, neubránil jsem se různým dialogům a tam to je teprve mrdka)... ale na druhou je Divoký Anděl docela zábavný. Pro mě i jako pro chlapa to je nejlepší telenovela co znám a klidně se na to podívám... a bohužel jsem jich viděl víc než dost, děkuji mami :D hodnocení tomu dávám vysoké, né proto že by to byla nějaká kvalita a bylo to konkurence schopné jiných seriálů, ale když Divokého Anděla zařadím a hodnotím dle žánru Telenovela je to podle mě top. Samozřejmě úvodní znělka byla top, nutno dodat, že to je dlouhý jako videoklip, takže to po 250 slyšení + 15x za díl lezlo docela krkem.. ()

Honza__St.

Bez diskuze jeden z lepších exemplářů žánru telenovela. Především proto, že se narozdíl od jiných nebere až šíleně vážně, ale že je to tentokrát podané spíš jako komedie. A titulní písnička společně s tou romantickou jsou taky povedené - přesněji řečeno jediné od Natalie Oreiro, které stojí za to. Ale ta délka - těch dílů je skoro víc než u Esmeraldy a Kassandry dohromady. I poloviční počet by byl příliš. Tu třetí hvězdičku přidávám jen z nostalgie. ()

Duiva001

No, jako zábava k domácím pracem budiž.....nádobí se u toho umývalo skvěle.... Jediné, za co dávám dvě hvězdy, bylo to, že kromě sladkobolných unylých pohledů, typických pro většinu latinskoamerických telenovel, se tu člověk občas i zasmál. ()

Tellar odpad!

Vyloženě odpočinkové téma. Zde skutečně platí pravidlo, že divák se musí spokojit s tím, že je to barevné, hýbe se to a je to na pokračování. Jasný odpad ()

ixin odpad!

Je-li Argentina ochotna produkovat podobné seriály, tak je nedávný státní bankrot jen zaslouženým trestem. ()

babi

ZA PRVÉ: ano, sledovala jsem Divokého anděla a né, nestydím se za to :o) ZA DRUHÉ: ano, jsem normální. Stejně tak jako ti, kteří D.A. hodili do odpadu, zbožňuju kvalitní filmy jako Vykoupení z věznice Shawshank, Schindlerův seznam, Pulp Fiction, Forrest Gump, filmy T. Burtona, Kubricka apod. ZA TŘETÍ: ČSFD je od toho, aby lidé hodnotili a komentovali filmy a seriály, které VIDĚLI (při nejlepším célé). Takže vy z vás, kteří dali odpad! soap opeře, ze které viděli maximálně tak posledních 5 minut při čekání na Hvězdnou bránu, která po ní následovala, VY, vážení, tu, prosím, nemystifikujte! Je to trapný :oD Nemluvě o těch, kteří to hodili do odpadu kvůli jim nesympatické N. Oreiro nebo kvůli tomu, že nebyli IN, pokud to nesledovali jako jejich tehdejší spolužáci....??? OMG. A to platí u všech hodnocení na ČSFD!!!!!!! ZA ČTVRTÉ: taky tu už někdo psal, že telenovela je sám o sobě specifický žánr, žije si svým vlastním životem, a nelze jej porovnávat např. s celovečerními filmy. Nebudete taky přeci srovnávat horor s komedií !?! Lze pouze porovnávat telenovely mezi sebou. A Divoký anděl je mezi nimi královna telenovel. Dokonce jí ostatní telenovely nedosahují ani jako její poddaní. Má v sobě něco navíc a to mě bavilo. ZA PÁTÉ: Naštěstí ty všechny odpadní komentáře žádný potencionální divák D.A. už asi neshlédne, protože telenovelám v ČR už díkybohu pomalu odzvonilo a pochybuju, že budou dávat reprízu. Takže házíte hrách na stěnu :oD NA ZÁVĚR: pro všechny odpadní komentáře od popelářů, kteří neví, o čem píší, vzkazuji jen jedno: ODPAD! ()

zorrra

Ked ta tak teraz s odstupom casu na to pozeram, chapem, preco sa mi to vzdy pacilo. Jednoducho to malo grady! Ano, ako tu uz mnohi popisali, mnohe casti boli nudne k smrti a onicom, avsak vzdy to vykompenzovali tie vasti, ktore boli skvele a ja som tych dvoch ( Iva a Milly) jednoducho zrala. Tato telenovela je pre mna jednou z tych najlepsich a pre mna najoblubenejsia. Co ma rozculuje je, ked niekto videl jeden diel a podla neho teraz hodnoti celu telenovelu. Nuz, je to chyba a velka! Apropo, slovensky dabing je naozaj super ( pre mna zvucnejsi a lepsie pocuvatelny, ako ten cesky). ()

KcarlosK

Klasická jihoamerická limonáda. Co jí odlišuje od těch ostatních hnusů je humor. Pro ten jsem pár dílů taky zkouknul. A když člověk vypne mozek (stejně není zapotřebí), tak to nudu ukrátí. ()