Milagros (Natalia Oreiro) vyrůstala v sirotčinci, protože její matka zemřela během porodu a otce nikdy nepoznala. Nemá nejmenší tušení, kdo by jím mohl být, ale ze srdce jej nesnáší, protože od nich odešel. Milagros už oslavila osmnáctiny, a tak se nemůže nadále schovávat před okolním světem v bezpečí za zdmi sirotčince. Začne pracovat jako služebnice v domě bohaté rodiny Di Carlových, kde se seznamuje s novými přáteli. Ale narazí tam i na nové nepřátele, kteří nemůžou vystát její nezkrotný temperament a přímočarou upřímnost. Seznamuje se i s pohledným Ivem Di Carlo (Facundo Arana), mladým budoucím dědicem rodinného bohatství. Milagros a Ivo jsou jako oheň a voda, dva nezkrotné živly, které nejdou úplně dohromady, ale jeden ke druhému neodmyslitelně patří. Jak to s nimi dopadne, to je jedna z hlavních otázek nejslavnější a nejoblíbenější humorně-romantické telenovely Divoký anděl. Zamilujte si zábavný a napínavý příběh o lásce, rodině, bohatství, chamtivosti a lžích. Divoký anděl je plný plný napínavých zvratů, nečekaných překvapení, humorných situací i vášnivé romantiky. (TV Prima)

HaninaHope79

Měla jsem možnost vidět opakovaně. Ani nevím přesně kolikrát za sebou jsem viděla celou. Všechny díly! Časem se telenovela omrzí, ztrácí svoje kouzlo. Ramon s Rockym mě pak už vůbec nebavili a diskotéka taky byla nuda. Asi nejvíc se mi líbí právě ten konec. Od nějakého 213 dílu, kdy se Pablovi a Andree podaří znovu rozdělit Iva s Milagros. Těsně hned po jejich zásnubách. Anděla si pak pustit už jen jako kulisu, když v TV nic lepšího nedávaj. ()

Elemmírë

myslím že to je jediná telenovela na světě na kterou se dá trochu koukat. zejména kvůli překrásné Natalii Oreiro. Pryč se zelenýma Esmeraldama, tmavýma Cassandrama a další havětí světové kinematografie. Ať žije Cholito! ()

Dexter666 odpad!

Keď to bežalo hanbil som sa za to, že niektorí moji blízki to pozerajú...Pripadalo mi to ako v zlom sne - diali sa veci, proti ktorým som nemohol nič robiť. ()

MAST3R

Před 10 lety to byla pecka, všichni to sledovaly, mluvily o tom. Nedávno jsem náhodně narazil na jeden díl. No ani né 5 minut a musel jsem přepnout. 3* za nostalgii :-) ()

popo666 odpad!

Aj ked to je asi najmenej vlezla telenovela z juhoamerickej produkcie, neda sa inak, ako odplut, a ist dalej... ()

Kindernay

Nejlepší telenovela a pro mě osobně jeden z nejkrásnějších seriálů, co jsem kdy viděl, hlavně díky Natalii Oreiro. ()

JackieBliz

Hvězdička snad jen kvůli vzpomínce na mě jako prcka vysedávajícího v koši na prádlo před televizí a škrívama koukajícího na Oreiro. ()

pavla.o

Je to hrozná blbost, samozřejmě. Nic tam nedává smysl, nebo to dává smysl až moc. Herecké výkony jsou dost špatné. Ale nemůžu si pomoct, Natalia Oreiro mě prostě rozesmívá. Je to ďábel. Jen kvůli ní 2* ()

SuzieS

Docela nadčasové dílko. V kategorii telenovela jasný nadprůměr (na jiné se nevydržím dívat). Ve své době naprostá hitovka. Svojský humor, půvabní herci, osobitá Milagros, krásná hudba,... ovšem mnoho vtipů i zápletek se neustále opakují, mohlo to mít maximálně třetinovou stopáž, možná i kratší... Ale na učení španělštiny ideální (výslovnost super, slovní zásoba docela jednoduchá a opakující se, a časté tlachání o ničem). Nejlepší díl: 93. ()

luciasce

Už jen proto, že je to asi nejlepší telenovela mezi těmi hroznými telenovelami, které jsem nikdy nesledovala, ale na tuhle jsem se dívala, takže to hodnotím spíš jako nostalgickou záležitost. ()

bmx6

I když je Divoký anděl divočina,tak jsem na to kdysy koukal rád :-) Občas jsem se i zasmál,Oreiro ve svý době(no prostě byla skvělá).Ale zdálo se mi,že je to,tak nějak nekonečný. ()

gpx odpad!

Totální kravina pro pipiny s hlavní hrdinkou, která je většinu času oblečená jako houmlesák a když se jí pokusí štáb vyfiknuot, aby jako vypadala sexy, tak působí jako laciná kurva. Takže dívat se není na co. O tom zbytku nemá smysl se rozepisovat. Ale pokud chcete na víkend něčím zabavit starou, nahrajte na dvd 100 dílů a pustte jí to. A pak už jen zvolejte: "Vítej volný víkende!!!" ()

wdc

Je to takové rádoby vtipné, patetické, jednoduché, nudné, mírně otravné a klišovité. Dobré je že je tam minimum jedovatých intrik. Řada jiných telenovel mě něčím zaujala ale tady toho moc nebylo. ** ()