Milagros (Natalia Oreiro) vyrůstala v sirotčinci, protože její matka zemřela během porodu a otce nikdy nepoznala. Nemá nejmenší tušení, kdo by jím mohl být, ale ze srdce jej nesnáší, protože od nich odešel. Milagros už oslavila osmnáctiny, a tak se nemůže nadále schovávat před okolním světem v bezpečí za zdmi sirotčince. Začne pracovat jako služebnice v domě bohaté rodiny Di Carlových, kde se seznamuje s novými přáteli. Ale narazí tam i na nové nepřátele, kteří nemůžou vystát její nezkrotný temperament a přímočarou upřímnost. Seznamuje se i s pohledným Ivem Di Carlo (Facundo Arana), mladým budoucím dědicem rodinného bohatství. Milagros a Ivo jsou jako oheň a voda, dva nezkrotné živly, které nejdou úplně dohromady, ale jeden ke druhému neodmyslitelně patří. Jak to s nimi dopadne, to je jedna z hlavních otázek nejslavnější a nejoblíbenější humorně-romantické telenovely Divoký anděl. Zamilujte si zábavný a napínavý příběh o lásce, rodině, bohatství, chamtivosti a lžích. Divoký anděl je plný plný napínavých zvratů, nečekaných překvapení, humorných situací i vášnivé romantiky. (TV Prima)

Schuldiner odpad!

S Natálkou bych klidně dělal čuňárny... Ale musel bych jí nějak ucpat hubu.. Neee, to neni dvojsmysl.. Prostě roubík! ()

Hanes88

No prostě nevím, co bych dodal. Kdysi se normálně na telenovely dívalo a bylo to zajímavé, ale když se na to dívá člověk s odstupem, je to pořádná blbost :-). Za natálku dávám jednu hvězdu :-). ()

vorry

Jednoznačný odpad, tady se není o čem bavit. ALE.... díky Natálii nemůžu jinak, než přidat plus 3 hvězdy, takže je to vlastně krásný průměr :)) ()

Spectre odpad!

Fúúúj! Buééé! Gŕŕŕŕrc! Óóóóóćh! - Pri pozeraní telenoviel vo mne nastávajú podobné pocity, ako mal Alex v Mechanickom pomarančí keď videl násilie.... je to strašné niečo. Scenár na jedno kopyto, réžiu a prevedenie tromfne každé lepšie home-video. rádobyHerecké rádobyvýkony. Ako to môže niekto pozerať? Ako tomu môže dať niekto čo i len ždibík hviezdičky? Jasný odpad, ten najväčší odpad z odpadov (platí na všetky telenovely). V tejto telenovele konkrétne sa snaží hlavná predstaviteľka byť akože vtipná. Keď to doma babka pozerá a ja náhodou idem okolo, tak ma chytajú kŕče... Ako je toto možné? Ako sa na tom môže niekto smiať? ... Veď pre normálneho človeka by bolo nútené pozeranie telenovely tým najväčším hororom (česť a sláva majstrom hororového žánru, ale je to tak :) ). Otázka znie, ako je možné, že to taká veľká časť národa baští? ... To sme klesli tak hlboko? ()

Marťas

Já si nemůžu pomoct, ale ulítlý holky mám rád a Natalia ulítlá byla, proto dvě hvězdičky, jinak samozřejmě blbost. ()

Eldoth odpad!

Uměle natahovaný škvár se stále dokola se opakujícími zápletkami a vice než stokrát viděným dějem. Určena hlavně pro puberťačky a paničky, které mají nejlepší léta života za sebou a rády se podvolí kdejaké blbosti ...co jim Nova naservíruje !!! ()

Angie91

Svého času jsme to žrali všichni... nevidím důvod proč bychom se za to dnes měli stydět. Všichni jak se koukám moc rychle dospěli na to, aby si vzpomněli, že to byla nejsledovanější telenovela všech dob... a až zas bude někdo hodnotit "odpad", vzpomeňte si na dívku z kláštera, které stačil jediný pohled, aby měla české obecenstvo v kapse!!! ()

Mikeel

No, Natalia byla moje platonická láska a sexsymbol, když tahle telenovela běžela v televizi. Kvůli úvodní písničce jsem si jí nikdy nenechal ujít a tehdy se mi líbil i zbytek. Ale i tak by Natalia stačila na tři hvězdičky, jen když by přiběhla v bílých šatech... :D ()

Marina111

Ach, sladké dávne časy... A vlastne, načo to zapierať, napriek všetkým technickým, obsahovým a logickým chybám, si túto telenovelu pozriem rada ešte i dnes. Pretože nie vždy máme radi len to, čo je bezchybné... A ja rada Muńeca brava mám. A i Gloriu, Linu, Bernarda, Sokoró, Ramona, slečnu Vicky, Angeliku... Veď sú to, a teraz nežartujem, asi najobľúbenejšie postavičky môjho detstva! A hoci si uvedomujem, že v skutočnosti celý tento seriál nie je nič viac, ako komerčná hlúposť, predsa len mám k všetkým tým 270-tim dielom silné citové väzby, a nič na tom nezmení žiaden racionálny fakt. Navyše, ako to tu už niekde bolo spomínané, mnohé kamerové sekvencie by vďaka svojej originálnosti a kvalite mohli byť inšpiráciou i pre "veľké" filmy. ()

Movie Gourmet

Další z nesmyslných telenovel odvysílaných na našich televizích. Možná ale snad ne tou z nejhorších. Nejspíše jen kvůli mladé a pohledné zpěvačce a herečce Natalii Oreiro tento sh*t nepropadl na všech úrovních. Scénář a vše ostatní je ale stupidní. Stupido. Verdikt: 1* a 10 %. ()

lucinkapes

Jedna z nejlepších telenovel. Dobrá zápletka, plno vtipu a emocí. Navíc Natalie Oreiro stejně jak dobře zpívá tak i hraje a i díky jejímu výkonu dávám 4 hvězdičky. Viděl jsem asi 95% všech dílů a některé postavy jsem si zamiloval. Jediné co bych vytknul je na můj vkus příliš mnoho rozchodů a návratů k sobě u hlavních hrdinů. Ale tak každá telenovela je o tom, že na začátku je on a ona a až na konci jsou oni :-) ()