Na tuto vydařenou komedii už se začínalo pomalu zapomínat, ale díky obrovské popularitě filmu Návrat do budoucnosti a Michaela J. Foxe byla opět uvedena do kin. Snímek zachycuje trápení Foxe coby knihomola z malého městečka - v basketu se mu nedaří a ani u holek nemá úspěch. Vše se ale změní, když objeví dědičné tajemství své rodiny: i on je vlkodlak. Jak začíná být stále chlupatější, jeho týmu se více daří a i dívky najednou jeví o jeho neobyčejný talent zájem. Jeho příběh však nespěje kupředu bez komplikací. Jeden z jeho nejlepších přátel, osoba veskrze úskočná, jej začíná zkoumat až příliš zblízka a dívka jeho snů se dostane do spárů tyranského, leč atraktivního basketbalisty, který je kapitánem týmu jeho hlavních soupeřů. A do toho všeho do něj zamiluje jiná jeho kamarádka. Tento snímek byl kasovním trhákem a o pár let později se dočkal také pokračování. (oficiální text distributora)

Jino

M. J. Fox je ten kvůli kterému jsem se na to díval a musím uznat, že je to pohodový film, který ale paradoxně sráží onen vlkodlačí syndrom, kterého Michaela postihl. Scénář je naprosto dostačující pokud se na to koukají malé děti... Netvrdím, že jsem se párkrát nezasmál, ale rozhodně jsem se nebavil tak, že bych mu dal aspoň 50%. I když ta hudba ve filmu je výborně dobová. ()

Juto

Komédia, kde vlkodlak hrá basketbal. Hovadina je to poriadna, ale keď ste deti tak vás to veľmi dobre pobaví. A ja som mal to šťastie, že som to videl ako dieťa. 5/10 ()

Šimpy

Zajímavý nápad s mým oblíbeným hercem, ale.....zápletka je absolutně nevyužita a nedosažena do konce. Tolik věcí se s tím dalo vymyslet! Takhle to už v době vzniku muselo působit trochu vyčpěle. ()

Knuckless

Ať žijou 80's (diskotéky, trvalý, barevný košile, kalhoty do mrkve a jazyky pěkně ven z bot). Do toho vlkodlak, který vypadá jak zmenšený Chewbacca ze Star Wars (a to schválně?). M.J.Fox se tady zastřeluje na Návraty do budocnosti, a kdo má tuhle sérii rád, a zároveň přistoupí na to, že Teen Wolf je prostě teen oddychovka na nedělní odpoledne (ok, kdy venku prší, máte zlomenou nohu a nemůžete najít dálkový ovladač), může se pobavit... ()

H.Gordon

Nejlepší scéna ve filmu byla bezpochyby, když Michael J. Fox pomalu prováděl akrobatické kousky na střeše školního autobusu jako vlkodlak. Nemůžu tomu dát odpad, už jen kvůli Michaelovi. Film byl sice docela stupidní a postrádal děj, ale našly se tam i vtipné momenty. Bylo jich velice málo, ale byly tam. Pro mě 1, 65. ()

Han22

Ztráta času... vhodná akorát pro fandy basketu a Chewbaccy. Horor to není ani ve snu a bohužel ani komedie na jakou jsem se těšil, jen uslintaný slaďák. ()

ElizabethBay

U tohoto filmu je potřeba ptát se: "Bylo to myšleno vážně? Není to náhodou parodie?" Protože kdyby to bylo míněno jako recese, tak by to bylo fajn, protože těch klišé a stereotypů je na můj vkus až moc. Bohužel si ale myslím, že film byl myšlen vážně a to, že vlastně neměl ani žádnou pořádnou ústřední myšlenku a měl nulovou zápletku, mě nutí dát dvě hvězdičky. Jednu hvězdičku si vybojoval můj oblíbený Michael J. Fox a druhou scéna na jedoucí dodávce. ()

iXtr3m3

Zbožňujem osemdesiatky, žeriem Michaela J. Foxa, ale toto bolo hrozné. Ani vtipné, ani horor, nič. Dokonca ani tá hudba z osemdesiatok sa tu riadne neukázala. Fakt hrôza. Keď si odmyslím neprekonateľnú sériu a vrchol M.J. Foxa Back to the Future, tak aj Doktor Hollywood bol na úplne inej úrovni. ()

husokachna

Mě tady Michael J. spíš překážel a štval mě, celkově je to jako film úplně zbytečný. Tagy lžou nejméně ve dvou věcech, k horroru to má daleko jako já k bodybuildingu a vtip jsem tam žádnej nenašel. Škoda jen, že se to trochu víc nevěnovalo lince otec - syn, mohlo to být aspoň něčím zajímavý. Takhle jen hodinu a půl sledujete tuctovej příběh průměráka parkinsoňáka, který se dostane na výsluní, natluče si a stane se lepší werečlověkem, aniž by byl jakkoliv respektován vývoj postavy a na závěr se ponaučíme a snad i zápas bez pomocí vlčí vyhrajeme. Nůůůůůdáááááááá. ()

Nerd4Dreaming

No to je ale kravina! Tenhle film mi absolutně nesednul, divná atmosféra osmdesátejch let: hrozná hudba, hrozná móda, hroznej příběh, hroznej kostým vlka co vypadá jak Žvejkal ze Star Wars .. no prostě hrůza :D ()

HappyDeath

Vcelku slabý film. Aneb příručka plná spojlerů a návodu proč si nehrát na někoho jiného no. Predictable as possible...Hvězdu za sympatický ksich M.J. Foxe a za vhodnou hudbu... ()

Lorge

Příjemně pohodová a bezstarostná komedie, která se dá zařadit vedle filmů, jako je Ferris Bueller´s Day Off, Uncle Buck, či Breakfast Club. Absence Hugesovy režie z tohoto snímku dělá spíše chudšího příbuzného (buďme k sobě upřímní, Rod Daniel je člověk, který má na kontě Home Alone 4), ale Michael J. Fox zachraňuje co se dá a poměrně neznámá Susan Ursitti je dostatečně roztomilá :-) Takže ve výsledku pohodový mix, který neurazí. P.S.: Family Guy měl pravdu - scéna v koupelně je nejlepší :-D P.P.S.: Again Family Guy měl pravdu - v naprostém závěru je scéna, kde má týpek "dick-out" ()