Nick dokáže okouzlit každou ženu a dostat ji právě tam, kde ji chce mít. Jednoho dne se mu ale stane nehoda, po které začne slyšet, co si ženy opravdu myslí. S úspěchem začne tuto schopnost používat k vlastnímu prospěchu. Prvním terčem se stane nová ambiciózní kolegyně, která dostala jeho vysněné pracovní místo. Nick hodlá vydávat její nápady za vlastní, ale plány mu zkříží láska... (TV Prima)

Ollie235

Strašně pohodová záležitost. Gibsona jsem si v takového roli představit neuměl, ale byl výborný, vtipný - sedlo mu to, jak jen mohlo. Ženské role byly také obsazeny výborně a i příběh měl jen málo vad na kráse. Moc pěkný film. ()

lareinna

Tak toto je jedna skvelá romantická komédia, v ktorej sú herci Mel a Helen výborný, skvelý.. Je v tom romantika, zábava, originalita. Film, ktorý si človek v pohode pozrie aj niekoľkokrát :) ()

Marina111

1. Myšlienky sa nedajú čítať, nakoľko človek väčšinou nemyslí v slovách. 2. Mel Gibson je lepší režisér ako herec 3.Prečo, Nancy Meyers, prečo taký koniec? 4.Prečo, jedno veľké prečo, prečo práve Helen Hunt? Prečo nie niekto s aspoň trochou talentu?..................... ale, buďme spravodliví ... 5.výborná hudba 6. Gibson je lepší režisér, no i tak dobrý herec 7.mužské experimenty so ženskými prístrojmi a pomôckami 8.v podstate príjemný humor ()

Movie Gourmet

Mel Gibson svým komediálním talentem prostě umí zaujmout a Helen Hunt nepatří jen mezi herečky, co dobře vypadají, ale umí i hrát. Verdikt: 4* a 80 %. ()

laepus

Mel na vrcholu popularity své kariéry a i na vrcholu, kdy stále mohl hrát klasický typ "nezadaný šarmantní muž středního věku". Helen Huntová je prvotřídní jako obvykle a zápletka s vcítěním se do ženských myšlenek (což je jinak absolutně nejnemožnější věc na celém světě) není k zahození. A Alan Hawkey Pierce Alda si svůj díl dortu taky pohlídá, takže jo, může být - jedna z mála romantických komedií, které jsem schopen ocenit a dodívat. ()

Strike

Škoda až moc klišoidního závěru. Gibson v jedné ze svých nejlepších rolí (alespoň komediálních). P.S.Velkým plusem je taky kvalitní výběr písní - teď mám teda na mysli hlavně ty od Sinatry. ()

waits

Vtipný nápad, i když je třeba poctivě říct, že nevyužítý, jak to často bývá. Nicméně skvěle obsazení Helen Hunt, Alan Alda i Bette Midler a dobře obsazený Mel Gibson mě pobavili, a to přesto, že jsem film neviděl poprvé. Ke klišovitému závěru - no vždyt to je snad romantická komedie, ne? :) ()

Kroupa

Celkem všední komedie s nijak výjimčným námětem, stojí hlavně na proslulosti obou hlavních představitelů. Přes pár zajímavých momentů a vtípků nedám ani o chup víc,. ()

newt17

Příjemná podívaná s exceletním Melem Gibsonem. Jen těch finálových rozhovorů o tisíckrát provařených tématech mohlo být méně. ()

tom.cube

Profláklý námět o napraveném darebákovi, ovšem zde neskutečně originálně pojatý a velmi vtipný. Kdo by nechtěl vidět do duše nežného pohlaví :) Gibson i Hunt excelují, ideální pohodovka na sobotní večer... ()

Greg25

Je vidět, že vtipný scénář a Mel Gibson dělají divy. Na první pohled je to romantická komedie s typickým dějem pro tento typ filmů a ono to má vlastně děj průhledný od začátku až do konce, jenže aby se z toho nestal průměr s unylými herci, tak na scénu nastupuje Mel Gibson a právě díky němu se bavíte, každou chvíli, kterou je na plátně. Scéna ve, které zkouší ženskou kosmetiku sám na sobě je nezapomenutelná, hlavně pak, když si na nohu nalepí odtrhávač chlupů se slovy: "Je to příjemné, nechápu co na tom ty ženy mají". A pak slyšíte už jen Trh! a Auuuuu! Právě proto je tento film, tím čím je a zasluhuje 90%. ()

halogan

Skvělé výkony Gibsona i Hunt, kvalitní scénář a celkově příjemný film na večer. To vše doplňuje skvělý soundtrack, přeci jen "I need some Frank". Lepší 4*, takových 4.5*. ()

Emzet

Vážně dobrá romantická komedie s originálním námětem a skvělým Gibsonem. "To ti poradila pudlice?" ()

WinstonS

Guilty pleasure jako kráva aneb jak Mel Gibson proniká do ženského světa a přitom se z arogantního cynika stává empatický partner. Ale je to zkrátka vtipné a hlavně peripetie vztahu otec, dcera jsou báječně podané. Jen škoda, že ke konci už je vidět, že scénárista vařil z vody a samotný závěr je... pitom.ý ()

Po čem (asijské) ženy touží

Po čem (asijské) ženy touží

04.06.2010

Čínský scénárista a režisér Chen Daming se rozhodl vrátit Hollywoodu „remakový úder“. Už tento týden začne s rozpočtem 5 miliónů dolarů natáčet předělávku romantické komedie Nancy Meyers Po čem ženy… (více)