William celý život snil o tom, že půjde v otcových šlépějích a stane se lovcem bouří. Jeho legendárního otce před lety vzalo s sebou supertornádo. Od té doby se z pronásledování tornád stal skutečný byznys a cestovní ruch spojený s katastrofami vzkvétá. Teenager uteče z domu, aby se spolu s bývalým kolegou svého otce vydal za hurikánem, ale tornáda jsou už větší a ničivější, než kdysi. Williamova matka mezitím zoufale pátrá po svém synovi, netušíce, že se do oblasti chystá největší bouře všech dob, supercela, která ohrozí životy nejen lovců bouře, ale všech lidí v oblasti. (Vertigo International)

dannyyy odpad!

Nevím, o co se zde Mr. Herbert James Winterstern pokoušel. O drama? Thriller? Dobrodružno? O katastrofický film? Spíše o katastrofální! Jeden velký americký KÝČ! Škoda času. ()

panvasik

Čekal jsem mnohem větší odpad, ale nakonec to bylo koukatelné, ale fakt to není věc, kterou bych si ještě někdy potřeboval zopakovat... Jednorázová spíše podprůměrná záležitost bez jakéhokoliv myšlenky a zajímavého příběhu. V kině, se mi i docela hodně krát stávalo, že jsem kroutil hlavou už jenom z toho důvodu, kolik tam bylo chyb a fakt se jednalo o viditelné a hloupé chyby, které je nemožné nevidět... Jde vidět, že se film o něco snažil, ale vůbec jim to nevyšlo a  hezky se to za pochodu rozpadávalo, ale zase úplná katastrofa to nebyla a to že by jste si u filmu, museli vyškrábávat oči taky ne. Docela nechápu jak se taková věc dostala do kina, když jsou tu mnohem lepší snímky, které by si to zasloužily víc.. 4/10 ()

BOURQUE

Low quality snímok, ktorý s D-čkovvým scenárom v danom žánru nemá čo ponúknuť. Film pre najmenej náročných divákov. Čo tu hľadá Alec Baldwin? P.S.: Jeden z posledných filmov Anne Heche – R.I.P. Osobné hodnotenie: 56% (*) ()

Johny M.

Jasně, laciná blbost a dost nedůstojný rozloučení s A. Heche, ale nejhorší na tom všem asi byl D. Diemer, kterej mě neskutečně připomínal nenáviděnýho W. Poultera... ale oni tihle dawnovym syndromem šmrnclý jedinci jsou si celkem podobní. A to je to prej i model... no děs 0,5* ()

ing.man

Od začátku ten film ukazoval jak moc chce být dramatický, ale vůbec nebyl. Diemer je dobrý, ale tady mě vůbec nepřesvědčil. Tupé dialogy, klišé "matka bojící se o syna", atd. Rád bych viděl film, který by aspoň zopakoval nějakou katastrofickou klasiku a vtáhl mě do děje, ale tohle je ztráta času. Jedna hvězda protože miluju americký venkov, a druhá je za Baldwina, který tady nemusel střílet a Heche, která vypadala, že umí řídit. ()

Likan7 odpad!

Televizní Twister bez rozpočtu? I takhle se dá natočit "katastrofický" film. Jenže by musel být alespoň vtipný a ne jen nudný a blbý.. Poslední film Anne Heche ani neměl vzniknout. ()

RedRose

Katastrofické filmy mám rád... Ale s tímto hodnocením a s příšerou Anne Heche v hlavních rolích do toho fakt nejdu..... ()

PeterFLJilek odpad!

Pár minút som pozeral, potom preklikal ku koncu. V skratke k deju: rednecks v šiltovkách a flanelových košeliach nahaňajú na dodávkach búrky a majú z toho orgazmus. Herecké obsadenie slabulinké. Toto nie je katastrofický, ale katastrofálny film. ()

Mamlas odpad!

Unylé rodinné drama o chlapci, jehož otec byl lovec bouřek a při tom zemřel. Syn se po zralé úvaze rozhodne jít v jeho šlápějích. O tom je zhruba první hodina a půl. Nic se neděje, fatální nuda a zmar. Hlavní hrdina je navíc tragéd, nevím kde takového neschopenka vyhrabali a proč, takže sledovat to nejde. Když se doklikáte do poslední čtvrthodinky stopáže, tak dostane konečně bouřku. Bouřku tak dobrou, jak to jen jde v ateliéru a bez peněz udělat. Hrozné. Zajímavost filmu je nulová, atmosféra také nula. (2%) ()

jokino

Úprimne povedané, mám pocit, akoby som sledoval remake Twisteru, ktorý ale, ak by to tak bolo, by originál totálne predčil. Síce sa to celé pomaly rozbieha, je to komorné, miestami možno nezáživné, ale stálo to za to. Absolútne realistické búrky, kde sa proste musí čakať na správnu chvíľu a akési "vyvrcholenie", a človek - "lovec búrok", musí za tým proste jazdiť. Som veľmi rád, že film nezodpovedá svojmu posteru, že ho neprecpali zbytočne prepálenými CGI, čo je dnes tak zvykom, ktoré v mnohých prípadoch nestoja vôbec za nič, len kazia film a nedá sa na to pozerať, ako je to odporne umelé a neprirodzené. Film s reálnymi búrkami, ktorý sa na nič iné "nehrá". Miestami mi soundtreckom pripomínal 80 a 90-te roky, čo mi do toho úplne pasovalo. Za mňa, výborná práca.. ()

blondboss

Osobne mám veľmi rád katastrofické, prípadne postapokalyptické snímky a tento som si chcel pozrieť zo zvedavosti. Tento film je ale ozaj len veľmi podpriemerným odvarom v rámci svojho žánru, ktorý toho pramálo ukáže a tvorí ho vlastne najmä taká dialógová vata okolo, ktorá už po čase poriadne otrávi život. Jednoducho v súčasnej konkurencii takýto snímok nemá absolútne žiadnu šancu. 30 % ()

david141474

No, určitě půjdu proti davu, když řeknu, že jsem spokojen. Jsem v té menšině nebo jsem dokonce jedinej, kterej si myslí o supercele, že je solidním filmem, ale určitě ne nejlepším. Začátek takovej zdlouhavej a pěkně nudnej, ale jak děj plul bylo to lepší a lepší a finále s tornádem bylo skvělý, hlavně díky té atmosféře, která opravdu stála za to. Když to tornádo stálo za tím borcem, ano opravdu si nepamatuju jména postav a ani mě to nějak nezajímá. Možná se jmenoval William, teď vůbec nevím. Ale co vím tak ho hrál Daniel Diemer, což je určitě nejošklivější herec v Hollywoodu, jinak bych ho nepopsal. Na tento film jsem šel s tím, že se zde objeví Skeet Ulrich, který zde měl opravdu dost prostoru a kvůli tomu, že to je prostě katastrofický film, který se v kinech tak často neobjevuje. Tohle je vlastně první katastrofický film na kterým jsem byl v kině. No soundtrack byl solidní. Některý efekty byli na moje překvapení povedený a některý samozřejmě ne, třeba taková scéna u telefonu uprostřed tornáda, to byla hrůza na to se nedalo dívat. A taky některý záběry byly na blití, taková scéna u přesvícenýho nápisu motel, no hrůza na pohled. No a to finále s tornádem bylo někdy až moc, ale většinou se o takovou hrůzu nekonalo. Alec Baldwin byl v tomhle filmu hroznej, ale jeho poslední scéna je velmi silná, ale jedinou scénou se nemůže vykoupit. Nejhorší postava byla určitě matka Williama, kterou ztvárnila Anně Heche, nedalo se na ní ani dívat, takhle nesympatickou postavu jsem už dlouho nikde neviděl. No a finální pusa se do toho filmu absolutně nehodila. Dal bych tomu takových 7/10, vím, že si tu známku film nezaslouží, ale šel jsem na film s prázdnou hlavou a na slepo. (Olympia - 15.4.2023) ()

MorraEddie

Supercela rozhodně není nový Twister a pokud jste film ještě neviděli a doufáte, že dostanete něco jako Twister, tak si film ani nepouštějte. Zas tolik se toho tady neděje a když už náhodou příjde na akci, tak skončí dřív než začne (díky příšerné kameře jde navíc vidět pěkný prd). Spíš než katastrofický film je katastrofální svou kvalitou. Herci se dvakrát nepředřeli, ale co .. hlavně že to sype. ()

Destoroyah

Od začiatku nudné a natiahnuté ale koniec bol aspoň celkom dobre urobený. Film sa snaží byť naozaj dramatický a epický ale nepodarilo sa. Postavy nie sú až tak sympatické ale nájdu sa aspoň dve na ktorých mi trocha záležalo. Film je o tornáde ktoré sa objaví na pár sekúnd v celkom filme. Aj keď to zakrýva nedostatky špeciálnych efektov ale bohužiaľ to aj tak bolo niekedy vidieť. Nudné, natiahnuté a stupídne aspoň čo sa týka dialógov. HODNOTENIE: 5/10 ()

gogo77 odpad!

0/10 .... och moj boze ... toto ani nemoze byt pravda ... film, ktory mal byt o hurikanoch/tornadach a super burkach sa zmeni na otravnu nudnu dramu o matke, ktora hlada svojho ujdeneho syna, ktoreho ma s hladacom tornad (umrevsieho uz pred 10 rokmi) ... ten sa po najdeni dennika svojho otca vyberie hladat svoje korene ... a najde ... nic ... nudu, pridebilneneho "stryka" a este sprotejsieho Aleca Baldwina ... so scenarom sa nikto veru nebabral a kazdy si vlastne freestylovo hovoril co sa mu chcelo a hlavne postavy prezivaju take silne vnutorne boje a dramy az rozmyslate preco toto neslo v sobotu na Hallmarku .... za zmienku kvality stoji hlavne to, ze 16rocneho hlavneho hrdinu hra 26!!!rocny herec Daniel Diemer a jeho trapnu nudnu matku slavna prefajcena Anne Heche, ktorej prefajceny otravny hlas mi bude este dlho zniet nielen v hlave ()

Chicharron odpad!

Jestli měl někde Alec Baldwin vystřílet štáb a vůbec všechny, tak to bylo při natáčení téhle otřesné pakárny... ()