Hrdiny stoprocentně nekorektní huličské komedie jsou dva naprosto rozdílní kámoši: upjatý Harold svůj život zasvětil bankovním investicím a tajnému pokukování po hezké sousedce Marii. Zato ležérní Kumar si navzdory svému talentu pro medicínu nedělá hlavu s ničím včetně toho, že by už konečně měl dospět. Na co nestačí, to okecá. Odjakživa však ty nejdůležitější věci rozhodují spolu. Co se stane, když se tihle dva rozhodnou oslavit konec pracovního týdne společně? Obyčejný hamburger od firmy White Castle se během nekonečné, divoké páteční noci mění v nedosažitelnou vidinu. Zato se oba kámoši na cestě do New Jersey a zase zpátky dostávají do neuvěřitelných problémů. Jejich putování je plné nejpodivnějších setkání a nejbláznivějších událostí. (oficiální text distributora)

T2

Rozpočet $9miliónovTržby USA $18,250,550Tržby Celosvetovo $23,936,908║ A to som si najrpv myslel akú sprostosť idem pozerať a ono to bolo vlastne aj sprosté a popri tom moc svižné, neokukanou dvojicou John Cho a Kal Penn príma osviežujúce a hlavne bohato zábavné a to mám ja moc rád. /85%/ ()

Dever

Soundtrack David Kitay: 1. Chick Magnet - MxPx [3:14] .2. One Good Spliff - Ziggy Marley/The Melody Makers [3:56] .3. Yeah (Dream of Me) - All Too Much [3:58] .4. Righteous Dub - Long Beach Dub All Stars [2:56] .5. Shunk One - Kottonmouth Kings [3:34] .6. Same Old Song - Phunk Junkeez [2:23] .7. White Castle Blues - The Smithereens [4:02] .8. Crazy On You - Heart [4:53] .9. Cameltoe - Fannypack [3:17] .10. Kinda High, Kinda Drunk - Coolio [3:46] .11. Mary Jane - Rick James [4:57] .12. I Wanna Get Next to You - Rose Royce [3:58] .13. Hold On - Wilson Phillips [4:29] .14. Ridin' - Classic & 86 [3:11] .15. 5ves - Heiruspecs [4:37] .16. Total Eclipse of the Heart - Nicki French [3:51]. ()

Tsunami_X

Unylou, neprotřelou a televizní režii zachraňují mladí a sympatičtí představitelé, díky kterým snímku odpustíte i nějaké ty žánrové fekální záležitosti v podobě „prdící soutěže“ atp. Škoda jen, že noční výlet mladých zkouřených dobrodruhů, nestojí scénáristicky ani za starou bačkoru a pokud je nějaký gag či vtip dobře rozehrán, většinou se ve svém průběhu zlomí a míří přímo do horoucích pekel (gepard, Freakshow). I když je film myšlenkově v zásadě sympatický a neprezentuje nijak pokroucenou ideologii, nelze mu odpustit absenci komediálnosti, která je v tomto případě smrtelná. Bohužel i princip valící se sněhové koule v tomto případě trestuhodně selhává díky špatnému načasování a vystupňovaní. Alespoň, že se v té odpolední podívané dá, pokud máte opravdu chuť, najít sympatická katarze. A marihuana zabíjí, protože to říkali v televizi... ()

tron

„Videl si prsia Katie Holmesj?“ – „Áno.“ – „Aké boli?“ – „Poznáš holocaust?“ – „Hej.“ – "Tak úplný opak.“ Takmer výborná bláznivá komédia, na kilometre vzdialená od väčšiny bežných bláznivých komédií. Stačí, ak ste mladí (alebo duševne STÁLE mladí) a užijete si ju. Na scény „Močenie v lese“ alebo „Marihuana zabíja“ nezabudnete. Len "tiger" a "sračková bitka" sú troška prehnané, ale ak sa aj vám páčilo HEJ, KÁMO, KDE MÁM FÁRO?, toto je približne rovnaké, len ešte o čosi lepšie (obidve snímky nakrútil Danny Leiner), lebo títo herci sa mi páčili viac, ako duo Stifler/Kutcher a je to o čosi drahšie, čiže to pôsobí viac filmovejšie resp. menej televíznejšie. Viac v mojej recenzii na Recenzie.org: http://recenzie.org/komedia/33-pofajcime-uvidime-60- ()

POMO

Straviteľne fekálne a „intelektuálne“ prekvapivo svieže. Ono to s tým „točením sveta“ je veľmi zjednodušený svetonázor, ale v konečnom dôsledku je to pravda. :) A tu sa to tvorcom podarilo vložiť to do filmu o dvoch zhulených týpkoch na ceste do hamburgerárne tak, že to nepôsobí trápne. To je jednoznačná výhra! ()

• Ve scéně, kdy si Kumar (Kal Penn) a Harold (John Cho) si dávají kámen, nůžky, papír o to, kdo si užije s hnusákovou ženou, je možné všimnout si měnící se pozice Kumarova (Kal Penn) pásku od tašky k notebooku. (dan.pacino)
  • Na začátku filmu si můžeme všimnout v odrazu točících dveří mikrofonu. (imagoo)
  • Keď Kumar pozerá na televíziu, má na sebe košeľu odkazujúcu na amerického prezidenta Georgea Busha. Jeho predstaviteľ Kal Penn odišiel neskôr pracovať do Bieleho domu. Zamestnal sa v Obamovej administratíve. (WalterIK7)