poster

Zahulíme, uvidíme

 • USA

  Harold & Kumar Go to White Castle

 • Německo

  Harold & Kumar

 • Slovensko

  Pofajčíme, uvidíme

 • Velká Británie

  Harold & Kumar Go to White Castle

Komedie / Dobrodružný

USA / Kanada / Německo, 2004, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • POMO
  ***

  Straviteľne fekálne a „intelektuálne“ prekvapivo svieže. Ono to s tým „točením sveta“ je veľmi zjednodušený svetonázor, ale v konečnom dôsledku je to pravda. :) A tu sa to tvorcom podarilo vložiť to do filmu o dvoch zhulených týpkoch na ceste do hamburgerárne tak, že to nepôsobí trápne. To je jednoznačná výhra!(9.2.2005)

 • mat.ilda
  *

  Proti tomuto nepodarku bych navrhla "Hele, vole, kde mám káru?" na filmové ceny snad ve všech kategoriích, ta svou demenci totiž nezakrývala, ale udělala z ní přednost, na kterou se dalo od prvních minut celkem bez problémů přistoupit, smích u jedné scény a kreslených portrétů na samém konci zde nestačí na víc, než jednu *.(19.8.2010)

 • Divočák
  ***

  Celou dobu jsem jenom přemýšlel, jak asi chutnají ty burgery od White Castle. Jenže v Americe vám do nich stejně nejspíš naplivou, tž. si radši nechám zajít chuť. Harold a Kumar jsou vcelku průměrná huličská komedie, ale když je člověk v rauši, může to být fakt síla. Jízda na gepardovi je totiž nehorázný úlet a taky by mě zajímalo, kde ten týpek s mokvajícíma puchýřema na ksichtě nabral takovou babu...?!?(4.4.2007)

 • sepp
  ****

  Bam! Tomu se rika komedie! Takhle vytecne jsem se nepobavil od Stillerovy Vybijeny... Hlasky asi urcite nezlidovi, ale nektere gagy tu jsou nezapomenutelne, dokonce ani druha rovina o rasismu filmu neskodi, ba naopak. A tradicni schema o tom, jak luzrik ke svalum a princezne prisel, je sice trochu ohrane, ale vzhledem k tomu, ze tvori asi jen 5% filmu, to lze prezit ;) Ale na sceny zajisteni cernocha co ma dva teple otce a "snazi se" uteci z vezeni, nebo jak si Kumar predstavuje zivot s pytlem travy, uz nikdy nezapomenu.(14.2.2005)

 • Tsunami_X
  **

  Unylou, neprotřelou a televizní režii zachraňují mladí a sympatičtí představitelé, díky kterým snímku odpustíte i nějaké ty žánrové fekální záležitosti v podobě „prdící soutěže“ atp. Škoda jen, že noční výlet mladých zkouřených dobrodruhů, nestojí scénáristicky ani za starou bačkoru a pokud je nějaký gag či vtip dobře rozehrán, většinou se ve svém průběhu zlomí a míří přímo do horoucích pekel (gepard, Freakshow). I když je film myšlenkově v zásadě sympatický a neprezentuje nijak pokroucenou ideologii, nelze mu odpustit absenci komediálnosti, která je v tomto případě smrtelná. Bohužel i princip valící se sněhové koule v tomto případě trestuhodně selhává díky špatnému načasování a vystupňovaní. Alespoň, že se v té odpolední podívané dá, pokud máte opravdu chuť, najít sympatická katarze. A marihuana zabíjí, protože to říkali v televizi...(29.5.2005)

 • John Cho

 • - Režisér Leiner rovnoměrně dělí svůj um mezi kinofilmy a televizi, ve které se podílel například na seriálu Everwood. (imro)

 • - Ve scéně, kdy se Kumár (Kal Penn) zastaví u cesty, aby se šel vymočit, značka ukazuje šipkou doleva. V dalším záběru však směřuje doprava. (Terva)

 • - Neil Patrick Harris si ve filmu zahrál postavu pojmanovanou svým vlastním jménem, aby bylo jasné, že paroduje sám sebe. (Michael02)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace