Zahulíme, uvidíme

Pofajčíme, uvidíme

Komedie / Dobrodružný

USA / Kanada / Německo, 2004, 88 min

Proste pecka.(2.6.2007)

Soundtrack David Kitay: 1. Chick Magnet - MxPx [3:14] .2. One Good Spliff - Ziggy Marley/The Melody Makers [3:56] .3. Yeah (Dream of Me) - All Too Much [3:58] .4. Righteous Dub - Long Beach Dub All Stars [2:56] .5. Shunk One - Kottonmouth Kings [3:34] .6. Same Old Song - Phunk Junkeez [2:23] .7. White Castle Blues - The Smithereens [4:02] .8. Crazy On You - Heart [4:53] .9. Cameltoe - Fannypack [3:17] .10. Kinda High, Kinda Drunk - Coolio [3:46] .11. Mary Jane - Rick James [4:57] .12. I Wanna Get Next to You - Rose Royce [3:58] .13. Hold On - Wilson Phillips [4:29] .14. Ridin' - Classic & 86 [3:11] .15. 5ves - Heiruspecs [4:37] .16. Total Eclipse of the Heart - Nicki French [3:51].(12.5.2011)

... aneb jak chudě a nudně by vypadala hollywoodská kinematografie bez travky. Drogy (všechny) nejsou špatné.(28.7.2011)

• Niktorius

Viděl jsem to až po "sračkovou bitvu" ze které se mi udělalo poněkud nevolno...A to šlo vpodstatě o "fórek" viděný ve všech fekálních komediích a já navíc vydržím ve filmech kde co...Asi blbá nálada, či co...No rozhodně nemám moc chuť se někdy podívat na celek...(28.9.2007)

No blbost, ale já jsem se nasmál. Bylo použito dost dobrých scén a hlášek.(21.4.2011)

• - Režisér Leiner rovnoměrně dělí svůj um mezi kinofilmy a televizi, ve které se podílel například na seriálu Everwood. (imro)

• - V místě natáčení se nenacházel žádný White Castle a tak tam museli jednu budovu přivézt! (imro)

• - Dýmka, ze které Goldstein a Rosenberg hulí, je vyrobená ze shofaru, což je hudební nástroj vyrobený z beraního rohu a používá se například při židovském svátku Yom Kippur. (imro)