poster

Bridget Jonesová - S rozumem v koncích

 • Velká Británie

  Bridget Jones: The Edge of Reason

 • Francie

  Bridget Jones: l'âge de raison

 • Německo

  Bridget Jones - Am Rande des Wahnsinns

 • Slovensko

  Bridget Jonesová: S rozumom v koncoch

 • Nový Zéland

  Bridget Jones: The Edge of Reason

 • Austrálie

  Bridget Jones: The Edge of Reason

Komedie / Romantický

Velká Británie / Francie / Německo / Irsko, 2004, 108 min

Komentáře uživatelů k filmu (410)

 • B!shop
  ***

  Tak nevim no, zdanlive tu neni nakej podstatnej rozdil oproti prvnimu dilu, ale uz to zkratka neni ono. Renee je sice furt stejne "ve forme" a Firth je pekne prkennej a obcas to osvezi Hugh Grant s nakou slusnou hlaskou, vetsinou o mrdani, ale precejen tu uz vicemene neni soupereni a resi se jen vztah Bridget a Marka a nutno priznat, ze se to celkove dost tahne. Obcas tu je sice nejakej slusnej vtip a Bridget neni tak vymastena, jak jsem podle komentaru cekal, ale proste to nema ten svih, tudiz jsem se bavil o dost mene nez u prvniho dilu, proto jen 3*.(21.10.2007)

 • Gazela2
  ****

  Další díl opět nezklamal. Navíc se částečně odehrával i v exotickém prostředí, což mu přidalo na přitažlivosti. Bridget se v něm dostane do hrozného průšvihu, ale ten "pravý" ji v tom nenechá. Už se těším na pokračování.(15.8.2014)

 • RenataD
  ***

  Bridget zde byla protivná, tlustá ženská. Film se už tolik nepovedl. Mark Darcy ale zůstal stejný elegán, takže kvůli němu se na to dalo dívat.(1.9.2014)

 • Bicaman
  odpad!

  Preslazená sra(č)ka a naprosto o nicem !(22.1.2015)

 • mischa.b
  **

  Horší než jednička, Bridget je tu hrozně tlustá a oteklá a vtip taky trochu kulhá...ale můj muž se bavil prý dobře :)(23.1.2015)

 • Kosir
  odpad!

  Naprosté popření jedničky. :((24.1.2015)

 • Rathe
  ***

  Renée je stále vynikající, ale oproti jedničce je zde určitě pokles. Nevím, či to je způsobeno hereckými výkony nebo o dost horším scénářem (věřím spíše v ten scénář), ale už to není tak nějak Bridget Jones. K tomu scéna v thajském vězení mi přišla úplně nevhodná jak z jiné dimenze...(3.9.2016)

 • Alenuch
  ***

  No, já nevím, pro mě trochu zklamání. Už druhá kniha byla o něco málo horší než první, ale film tomu tuplem nasadil korunu. Bridget už není ztřeštěná a prostořeká, ale místy je z ní skutečně hloupá husa (třeba právnický večírek a označení hosta „plešatej, zazobanej debil“, trapnost nad trapnost), navíc ubyla taková ta její štěněcí roztomilost, která mi chybí. Kromě hlavní postavy bohužel scénáristé odstřelili i děj, nechápu, proč oproti knize naprosto pozměnili zápletku, a to výrazně k horšímu. Sice se ve filmu vyskytuje postava, jejíž „každé slovo je jako žahnutí medúzou“, ale není to ona úhlavní nepřítelkyně Rebecca jako v knížce, a nechápu její smysl ve filmu. Rebecca není nesympatická kráva, která jde po Markovi hlava nehlava, ale milá a krásná dívka, která jde po něčem (někom) úplně jiném. Tím se rozchod Bridget a Marka stává ještě více nesmyslným a zbytečným než v knize. Ocenila jsem několik vtipných scén a skutečně jsem se bavila u rvačky v kašně, ale jsem zklamaná z té přehlídky nevyužitých možností.(16.9.2016)

 • Whiterose
  odpad!

  Děsné. Tohle mohlo vzniknout jedině jako pomsta za úspěch prvního dílu!(18.9.2016)

 • JC_Gucci
  **

  Druhý díl Bridget Jonesové je repríza "oblíbených scén" z jedničky a prostor mezi je vyplněn nepovedenou crazy komedií. Takže zatímco Bridget se opět rozhoduje, jestli chce spát s prknem nebo blbcem, skáče s pádakem do prasečích hoven a zkouší lysohlávky. Polovina příběhu je možná jen díky tomu, že hlavní postava opět neví nějakou důležitou informaci, kterou jí z nepochopitelných důvodů nikdo neřekne. Zbytek příběhu je způsoben tím, že přestože má hlavní postava co chce a je spokojená, má neodotaletnou touhu sabotovat vlastní život. Asi to má zahřát u srdíčka všechny, co v životě udělaly nějakou zásadní chybu, že v tom nejsou samy.(27.3.2017)

1 6 11 16 18 19 20 21 následující >>
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace