Bridget Jonesová - S rozumem v koncích

• Velká Británie Bridget Jones: The Edge of Reason (více)

Bridget je ze vztahu s dokonalým gentlemanem Markem Darcym nadšená a stále nemůže uvěřit, že konečně našla lásku a přestala být „single“. Mark je uznalý, ohleduplný a tolerantní. Jakmile se ale na scéně objeví Markova nová asistentka Rebecca, Bridgetiny růžové obláčky, na kterých se až dosud vznášela, náhle zešednou. Stále častější záchvaty sebepodceňování začnou negativně ovlivňovat jejich vzájemnou lásku. Podlehne zoufalství a hnána „dobrými radami“ svých přátel se s Markem nečekaně rozchází. Bridget se sice trápí, ale v práci se jí daří a dostává nabídku spolupracovat s bývalým šéfem, záletným ex-přítelem Danielem. Letí s ním do Thajska natáčet reportáž. Znovu zažije spoustu komických nedorozumění a trapných chvil, které se mohou stát jenom jí. Při zpáteční cestě je na letišti obviněna z pašování drog, její šance na propuštění z vězení jsou pramalé, ale naštěstí je tu ještě Mark Darcy... (TV Nova)

pupidup

Tak nějak se ztotožňuji s předchozími příspěvky - Renée je naprosto ošklivý čuník - nemyslím tím její postavu, kdy musela pro film tloustnout, ale její typicky prasátkovský obličejík. Chovala se jako neadrtálec, takže divák těžko skočí na to, že je chvílemi jakousi úspěšnou redaktorkou....:o) Hugh byl vysloveně trapný šašík, faktem je, že dějově to mělo spád a za to dávám 2 hvězdičky:o) ()

AnezkaH

Nad hodnocením Bridget jsem dlouho uvažovala, kolik hvězdiček dát. 3? 4? Nakonec jsem se rozhodla dát 5. Nikoli proto, že by byl tento film natolik kvalitní po všech stránkách, ale proto, že je tady se mnou vždy, když mám depku, když se potřebuji zasmát, když mám trable s láskou... Řekla bych, že Bridget je film určený zejména pro ženy. Muži budou jen kroutit hlavou nad tím, kdo tento film může vymyslet a co nás na něm může zaujmout. A je to přeci tak jasné. Bridget obsahuje vše, co řeší moderní žena - váhu, lásku, žárlivost, neúspěchy, co na sebe... A vše s notnou dávkou humoru, který my neumíme v dramatických situacích použít. ()

TOMASINI

Stává se to častěji - dvojka navzdory (a možná právě proto) podobnému hereckému obsazení zaostává za jedničkou. Prostě Vám to připadá povědomé a tím pádem nějak bez potřebného švihu. ()

ToddB

Tak Bridget o něco kulatější, ale stále roztomilé telátko - magnet na trapasy. Opět jsem se pobavil, i když se dvojka až moc okatě snaží kopírovat jedničku ( bitka Firth - Grant ) . No prostě vtipná romantická komedie. ()

PabloClavito

Pokud čekám od filmu nenáročnou zábavu, může být shlédnutí této do Anglie zasazené crazy komedie dobrá volba. Myslím, že jsem film viděl už podruhé a že se k němu zase dlouho nevrátím. Oceňuji přiměřenou délku, kostýmy a herecký výkon Renée Zellweger. Nejvíc mne pobavila scéna v thajském vězení, kde Bridget učí místní vězeňkyně zpívat a tancovat na letitý hit Madony. Hodnocením jsem se vešel do průměru ()

Freiheit

Možná kdyby člověk první díl neviděl, byla by to zřejmě i nadprůměrná komedie. Možná. Leč tomu tak není. I přes pár opravdu vtipných momentů je většina filmu jen slabším derivátem dílu prvního a parazitování nelze přehlédnout a už vůbec ne prominout ... ()

luciluci

Bridget Jonesová nie je pri tomto filme jediná, čo je s rozumom v koncoch. Rovnako boli s rozumom v koncoch aj producenti, keď na toto dávali peniaze. Rovnako bol s rozumom v koncoch aj Colin Firth, keď sa na toto upísal. A asi najviac boli s rozumom v koncoch scenáristi, keď to písali. ()

Boylina

Kam se ztratila stará Bridget? Třičtvrtě filmu jsem se styděla za to, co vidím. Zvláště, když jela Bridget na lyžích oblečená jak střevo, bylo mi trapně i u scény ve věznici a ta pointa, že je Markova asistentka lesba a miluje Bridget, to byl pro mě vrchol. Prosím, už ne! Roztržitá Bridget a její jemně roztomilé trapasy a vtipná sebekritika jsou tytam. A nezachránil to ani suchar Darcy ani dobytek Cleaver. Všechno, co dělá Bridget okouzlující zůstalo v prvním díle. ()

Dominik44

Tenhle film mě dostal, viděl jsem ho několikrát a pořád se směju. René Zellweger podala jako vždy úžasný herecký výkon, film je plný komických situací... Nemůžu jinak ()

zorrra

joj, milujem tieto filmy, keď sa natočí druhé pokračovanie a je takmer rovnako dobré ako prvá časť. Toto je presne ten prípad, kedy mi je fakt jedno, ktorú časť si pustím, pretože pri oboch sa výbirne pobavím a zasmejem. ()

Capinka

Četla jsem knížku a ta byla úděsná. Proto jsem se taky podívala na film. Ve filmu sice byla skoro jiná dějová linie, ale tahle byla lepší a zábavnější. Rozhodně byl film lepší než kniha, což se málokdy stává. Ale i tak bych se na to asi znovu nekoukla, zase taková pecka to není. ()

Gazela2

Další díl opět nezklamal. Navíc se částečně odehrával i v exotickém prostředí, což mu přidalo na přitažlivosti. Bridget se v něm dostane do hrozného průšvihu, ale ten "pravý" ji v tom nenechá. Už se těším na pokračování. ()

RenataD

Bridget zde byla protivná, tlustá ženská. Film se už tolik nepovedl. Mark Darcy ale zůstal stejný elegán, takže kvůli němu se na to dalo dívat. ()

mischa.b

Horší než jednička, Bridget je tu hrozně tlustá a oteklá a vtip taky trochu kulhá...ale můj muž se bavil prý dobře :) ()

Politika, skandály a romantika

Politika, skandály a romantika