Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mysiak
  ***

  Čakal som od režiséra Mlčania Jahniat a od hereckého obsadenia trochu viacej...sci-fi psycho zápletka, v ktorej som sa ťažko orientoval, proste mal som guláš..ale za záhadných sci-fi okolností sa mi to páčilo...(21.7.2009)

 • tron
  **

  K plusom: politikárčenie, konšpirácie, paranoja, klamstvá, polopravdy, prekrútené fakty, zmätaná retrospektíva, nudne režírovaná prítomnosť, vysoká minutáž, absurdná sci-fi zápletka a nezvyčajne mdlý Denzel Washington. K plusom: slušná príležitosť pre doteraz prehliadaného Lieva Schreibera v dôležitej podpornej úlohe, jeho dominantná matka v podaní Meryl Streepovej a pocit, že sa pozeráte na niečo, čo sa chvíľkovo tvári ako príbeh, ktorý za určitých okolností MOHOL byť pútavý. Nudil som sa ako pes v búde. Keď vonku prší a je zima.(20.7.2005)

 • castor
  ***

  Získat nějakou skutečně zajímavou roli, o kterou se jiné perou? Málokterá herečka dostává tolik příležitostí (však si je také všechny vrchovatě zaslouží) jako Meryl Streep. To, co je u jiných hereček vzácností, tím se tahle legenda může téměř přehrabovat. Rok co rok posílá divákům jasný vzkaz – zkuste ukázat na lepší charakterní herečku. Když se nicméně v případě Manchurianského kandidáta podíváme na další herecké obsazení (Washington, Voight, Schreiber) i na jméno režiséra (oscarový Jonathan Demme), můžeme jen litovat, že tenhle konspirační kousek hraje do karet průměrnosti.(11.2.2014)

 • DaViD´82
  ***

  Pokud se oprostím od výrazně jiné (a nepřekvapivě mnohem lepší) předlohy, tak zůstává dobře zahraný solidní thriller s několika nelogičnostmi. Co to ovšem ve výsledku pohřbívá zdaleka nejvíce, je pokus o aktualizaci na současnou politickou situaci. Tento krok se totiž hrubě nevyvedl a postrádá to "naléhavost" originálu.(7.2.2005)

 • Ivoshek
  **

  Je to takové celé mysteriózní, ale nemá to spád a spousta věcí je pro mne na hranici uvěřitelnosti. Ale dokoukal jsem to, protože jsem byl na pointu docela zvědavý (a pak zklamaný, protože jsem čekal, že bude nečekaná, a ono ne).(1.8.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace