Hříšný tanec 2

• USA Dirty Dancing: Havana Nights (více)

Když mladá Katey přijede s rodiči na Kubu, netuší, že zde objeví nejen vášeň pro tanec, ale i velkou lásku. Osudovým se jí stane setkání se sympatickým číšníkem Javierem. Mladý pár se spolu tajně schází v nočním klubu a trénuje na prestižní soutěž v tanci... Píše se rok 1958 a na Kubě vrcholí revoluce proti prezidentu Batistovi. Na Kubu přijíždí Bert Miller se svou ženou Jeannie a dvěma dcerami Susie a Katey. Katey se pomalu rozkoukává a podaří se jí nechtěně strčit do číšníka Javiera s tácem plným pití, který je za vylití potrestán. Druhý den ujede Katey autobus a Katey musí ze školy pěšky, což není zrovna bezpečné. Naštěstí Katey potká Javiera, který jí nabídne doprovod a Katey se dozvídá i o životě obyčejných lidí. Katey je pozvána Jamesem Phelpsem do tanečního klubu, ale od Javiera se dozví o tanečním klubu La Rosa Negra, kam chodí tančit Kubánci a s Jamesem tento klub navštíví. Když z klubu odjíždějí, James si na Katey dovoluje a Katey se vrátí do klubu. Javier doprovodí Katey k hotelu, ale druhý den dostane v práci výpověď, protože zaměstnanci se nesmí s klienty stýkat a v hotelu se dozvěděli o jeho noční procházce s Katey. Katey chce Javierovi pomoci a jde za ním, aby mu navrhla účast v taneční soutěži, kde vítěz získá pět tisíc dolarů. Javier je nejprve skeptický, ale nakonec začnou s Katey trénovat. Katey se před rodiči vymlouvá na Jamese, kterého donutila, aby ji kryl. (TV Prima)

Tra_banT odpad!

něco tak otřesného sem neviděl už hodně dlouho. Diego Luna vypadá jako by spal, a vůbec se snažili napodobit jedničku, i když ta se mi taky moc nelíbila, tak to bylo aspoň něco nového, ale tohle, prosím hlavně ne Hříšný tanec III. ()

LeonS. odpad!

Tady není co dodat no prostě strašné od začátku až do konce. Ani zdaleka se to nemůže rovnat s prvním dílem, který je pro mě pánové prostě klasika. ()

BranoZ

Hlúpy scenár, nevýrazné piesne, premrhaný potenciál Kuby. Slabé. Napriek tomu, musím skonštatovať: Bože, škoda že nehrala taká kočka (Romola Garai) aj v prvom filme! ()

jenprodnes

Jedna hvezdicka za uvodni titulky, druha jak jinak za stek Patricka Swayzeho (jinak by me vazne zajimalo jak by fungovala dvojice Natalia Portman + Ricky Martin, o kterych jsem si v zajimavostech precetl, ze se o nich uvazovalo :) ()

yarghoul

Všechno špatně. Dějová linka absolutně a doslova kopíruje jedničku, takže spíš než hříšný tanec 2 bych to nazvala remakem původního tance. Soundtrack dvojky nesahá ani po jedinou notu soundtracku z jedničky, který je absolutní špička. A co mě mrzí ze všeho nejvíc je to, že se Swayze propůjčil k miniroli ve dvojce. Zbytečně. Nepomohl. Já už si tenhle film nikdy nepustím. ()

JackieBliz

Takhle to dopadá, když se lidé snaží vyprášit více peněz od nezapomenutelného snímku a natočí druhý díl. Ano, občas se to povede - a občas to dopadne takto. Nudně, nehezky, skladby z filmu se nedaly poslouchat, alespoň, že tance byly koukatelné. Přidáním Patricka Swayzeho taky nic nezlepšili. Příběh z Kuby vás nechytne za srdce a nestane se kultovním, ani kdybyste se stavěli na hlavu.Romola Garai v hlavní roli působila dost kýčovitě (na mě). Zabila jsem celých 83 minut života. Jdu si to nahradit prvním Hříšným tancem...ach! ()

LoboNegro

Ztráta času, mám rád taneční filmy a umím ocenit i nápad a choreografii, ale promińte mi, za pár dobrých písní a jeden tanec víc než jedna hvězda nebude. Navíc hlavní role hrají nezajímaví herci. ()

EddiePJ

Tenhle film je vlastně docela dobrej - skvělá hudba a tanec i atmosféra - to vše mému tanečnímu srdci ještě bližší než jednička, i ti herci výsledný dojem nekazí, spíš naopak. Bohužel "Havana Nights" dojíždí na to, že si tvůrci vetkli do názvu sousloví Hříšný tanec, protože ten byl jen jeden a je hloupostí na něj navazovat - to prostě nejde. Jinak poctivých 70%... ()

blezg

První půlka, řekněme šedesáti z pětaosmdesáti minut velkoryse půlka, postrádá chemii a strašně to dře. Tanec to rozproudí už moc na krátkou chvíli. A teď pár subjektivních názorů: Giant mouth Romola je doost sympatická, Sela Ward je úchvatná, velká škoda, že dostává tak málo prostoru na plátnech, Diego Luna mě irituje, takže je to sráč, Fidel taky-to druhý taky. ()

klara.leb

Podle mě lepší než jednička. Děj a příběh dává smysl, scénář je vcelku kvalitní výtvor, o vtipné a romantické scény není prakticky nouze a tanec je také na velmi dobré úrovni. A obsazenstvo? Diego Luna je jako Xavier velmi roztomilý, umí se hýbat a má navíc roztomilý přízvuk. U Romoly Garai jsem pořád ale nemohla přijít na to, jestli je její postava Katey tak prkenná a divná, nebo jestli to prostě špatně zahrála. Každopádně se také docela umí hýbat a jako Katey a Xavier spolu tvořili krásný pár. Jinak musím také ocenit konec. Neskončilo to dobře, protože soutěž nevyhráli a museli se rozloučit, ale zase ani špatně, protože byli šťastní, naposled si zatancovali a rozhodli se, že to jejich poslední tanec nebyl. Rozhodně tento nepohádkově přeslazený konec přispěl k tomu, že se mi film líbil. Za mě plný počet hvězdiček. ()

Kacla

Čekala jsem hodně kýčovitý snímek, ale skutečnost mě mile překvapila. Nakonec se z tohoto filmu vyklubala příjemně strávená hodina a půl. Příběh, ač trošku jednodušší a naivní, se mi líbil a prostředí i hudba ho hezky doplňovali. Dokonale mi učaroval Diego Luna. Je škoda, že zvolili producenti právě tento název :( Myslím si, že pokud by byl zvolen jiný, tak by se film dočkal mnohem vyššího hodnocení a lepších recenzí... ()

Teachman

Námět a zápletka: 5/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 5/10 ... Didaktický potenciál: 5/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

007jimbeam

Hříšný tanec 2 v podstatě kopíruje dějovou linii originálu s Patrickem Swayzem. Jediné co snímek udržuje alespoň v průměru je skvělá hudba, taneční čísla a Diego Luna. ()

Mravcolev

Nemozem povdat ze to bolo sklamanie, kedze som nic slavne po precitani tu uvedenych hodnoteni neocakaval. V niektorych miestach to bolo celkom pozeratelne, zato tie 2*, ale inak je to bezduchy film, ktory vo vas naozaj nic nezanecha a budete celkom radi ked sa skonci. Nie som sice zena, ale Diego Luna podla mojho nazoru vyzera ako 15rocny stredoskolak....a nie je na nom nic sexy."Baby" je natom trochu lepsie. ()

StaBa

Na tento film jsem šel z donucení a nakonec jsem ani moc nelitoval. Nad příběhem to nechce moc přemýšlet, ale hlavní protagonisté vcelku sexy, takže jo, tři hvězdy. ()

mikalana

Nechci si pamatovat příběh, nechci si pamatovat příběh. Netěšila jsem se na to a znala jsem důvod. Ideální příklad zkažení něčeho krásného. Hudba nic moc a sénář nic moc. Kuba představuje zajímavé prostředí i v době odehrávajícího se příběhu - revoluce - kdyby někdo něco o revoluci věděl a dokázal to využít ve prospěch dojemnosti a skutečnosti. Hrdinka zahrabaná ve škole a probuzená vášnivým kubánským tancem je celkem průměrná postava, dala by se vylepšit emočním pohnutím kromě boje za sebe samu a svou lásku. Mohla by mít třeba charakter anebo výraz. Dívka má charakter při tanci, nicméně probouzet ho jenom při tanci znamená ochudit diváky. Tanečně zvládnuté celkem dobře - propojení klasického tance a uvolnění. Tři hvězdičky pouze proto, že se jedná o taneční film - srdeční záležitost. ()