Belle Williams (Queen Latifah) je krásná, neústupná a sexy taxikářka, proslulá tím, že se ulicemi New Yorku zásadně řítí rychlostí přesahující 150 km v hodině! Andy Washburn (Jimmy Fallon) je mladý, sympatický detektiv, jeden z nejlepších, které New York má, ale bohužel zároveň jeden z nejhorších řidičů, kterého kdy město zažilo. Andy je na horké stopě gangu brazilských bankovních lupiček a přemluví Belle, aby mu pomohla čtveřici chytrých zlodějek dopadnout. Chladnokrevná taxikářka a sebevědomý policista se společně pouští do napínavé hry na kočku a na myš a snaží se vypočítavé dívky přelstít. Zběsilá honička může začít, pokud se ovšem dříve Belle a Washburn nezabijí navzájem. (oficiální text distributora)

miko105

Neuveriteľná vykrádačka, ktorá sa ani príliš nevydarila. Na tie ženy síce radosť pozrieť, no z biedy to nevytrhli. ()

mine.slayer odpad!

Prostoduchý, malicherný, patetický, pokritecký i ty pěkný holky jsou tam nějak bez života (asi to bude tím že je to samá modelka:D), no prostě naprostá ztráta času. ()

Kletus odpad!

Už jen proto, že jsem minimálně 2x zapnul televizi a koukám...Taxi to mě vždycky bavilo...O minutu později...Takhle to nezačínalo, ale já vim prd...Už si Naceri sundává helmu a už to začíná...CRANK!...Je to nějaká tlustá hamburgerypožírající nesympatická dcera černýho tuleně. Tohle by si zasloužilo skončit na dně Mariánského příkopu. ()

Euros odpad!

Ne, ne a NE. Francouzské Taxi mám rád, je vtipné a originální. Tento film neměl být nikdy natočen, odpad všech odpadů... ()

zeromen

Ti bachratí amíci jsou druzí Číňani, okopírují všechno co má úspěch a slušné tržby. Na originál nemá ani náhodou. Jediné kladné hodnocení je za slušné auta a nehorázné sexy lupičky :-) ()

enoemis13 odpad!

Väčšina trápnych komédii končí nejakým debilkom na bicyklíku, ale už tím rovno začať (krásna sexy taxikárka... toto... wow) ... 0% ()

Nessak

"krásná, neústupná, sexy taxikářka..." to jste se posrali? tlustá do zrzava odbarvená tlustá černoška v teplákovce? Vážně? VÁŽNĚ? NE - Je to jisté amíci se posrali! Když kopírujou, mohli se alespoň pokusit udělat to lepší. Tohle je ve VŠECH ohledech jenom horší. I kdyby tu bednu kitu nechali jezdit v parníku (vlastně to samé jako Ford Crown Victoria), víc by to ani posrat nemohli. Odpad nedávám jenom z důvodu, že na Jaromíra Soukupa jeho Premiéra Jaromíra Soukupa nemá nic. ()

FauSSt odpad!

Vacsia kokotina ako “taxi sracky” od vyhoreteho Bessona sa natocit neda....omyl, daaaa....staci obsadit do hlavnej ulohy hurku ktora sa necha oslovovat Kralovna a remake picovina pod emerickou taktovkou je na svete... ()

soukyd33

1. Důvod proč koukat na tento film, jsou ty čtyři kočičky. Vlastně jich je pět. 😀 (Velitelka Policie také není vůbec špatná) 😀 2. Důvod proč koukat na tento film, speciálně upravené taxi. Film je vlastně parodie nebo ramake francouzského filmu taxi. Herecké výkony zvláštní, hudba dobrá. Příběh totožný, jen místy jiné. Ani dobré ani špatné. Hvězdiček 3 ()

Thalin

Taková hodně ubohá snaha o napodobení francouzské verze. Ta byla aspoň vtipná a akční, tohle není ani jedno. A uřvaná a neurvalá Latifah to ještě víc táhne dolů. Francouzská verze sice není žádný filmový skvost, ale rozhodně je lepší a vtipnější než tohle. ()

Uhložrout

Proč není vykradaní filmů trestné? Za toto dílo, bych navrhnul vrchní polovinu sazby. Nevím, asi je to mnou, ale stále mi uniká proč amíci točí remake. Připádá mi to, jako kdyby se někdo snažil vystavovat v NG vedle originálu jeho plagát se svým podpisem. ()

Haj Ou El odpad!

to je totalni odpad ... potom co se objevilo Taxi 3, ktery bylo sice slabsi nez predchudci .. tak tohle mne totalne uzemnilo .. vytky : 1) BMW 760 vypada jinak 2) pri scene s pretahovanou o pistoly, mava revolverem, ale predtim maval s Glock 17 3) jakysi to obuti s gelem se pouziva pri pichnuti, ne prustrelu gumy 4) hlavni roli hraje "malina obrowska spojenych statu" 5) kopiruje to co se da 6) nechapu oplastovani celyho automobilu 7) jeste k ty udajny 760 - na jedny scene je videt male "x" u cisla (ktery bohuzel neprectu), takze je tam xDrive, ridil sem xDrive a takhle se nechova ;-) ... Bylo by toho urcite vic.. ale sem linej se rozepisovat... koukal sem na ten film s udesem ... ()

cane991 odpad!

vrele by som doporučil v hodnotení pridať pod odpad ,hodnotenie hnusný brak ,lebo tento film si to zaslúži ()

Bloodoom

Sakra téměř vše je stejné jako ve Francouzském "originále". Ani nevím proč by se na to měl člověk dívat. Asi jen proto, aby viděl, že stojí za zlámanou grešli :( Jedna hvězdička za snahu a za celkem pěkné auto honičky. ()