• Francie

New York Taxi

Akční / Komedie / Krimi

USA / Francie, 2004, 97 min

• Beky

Další příšernej film, který jsem měl možnost vidět o Vánocích!!...vůbec se mi nehce o tom psát!!..nezajímavé, nevtipné, málo akční...a to je dost na hovno, když se jedná o akční komedii!!!..nemyslim si , že francouzká série ( pouze 1. 2 díly ) je nějaký majstrštik, ale americké Taxi dostává ve všech směrech do kolen!!!..nejhorší jsou na filmu dialogy mezi Latifah-Fallon...máte chuť televizi roztřískat kladivem....ale když už jednou na to koukám, tak musim bejt tvrdej a nenechat se porazit šílným režisérem Timem Storym!!!..navíc máme dost dobrou telelvizi, byla by to škoda!!..v těhle případech opravdu nevim za co dávám jednu hvezdičku...za se musim opakovat, že jsou zřejmě horší filmy!!..20%!! Jednou větou: Dneska mě bolí strašně v krku a ještě píšu komentář na filmový peklo, snad ta kachna u babči mi napraví náladu!:)(25.12.2007)

• Prochy38

Původně jsem chtěl dát 1* za nádhernou G. Bündchen a její "girls-gang", ale to bych fakt přehnal.... Co k tomu říct? Jednoduše. Ubohost nejvyššího kalibru. Amíci si asi už neumějí psát scénáře, že prostě a jednoduše kopírují filmy jiných zemí. Trapné. Už je to dýl, co jsem přemýšlel, kterého herce - herečku nejvíc nesnáším... A shodou okolností mi vyšla právě Q. Latifah. Její Poslední prázdniny ještě nebyl takový provar, ale tohle už překročilo veškeré meze. Sračka. Nevtipné, arogantní, trapné, hnusné, ubohé. Tupost....(3.2.2014)

• IQ Tiqe

Neznat Taxi taxi, tak je to průměrný zlodějský film, kde jsou hezký holky, rychlý auta a honičky s nimi a není to nuda. Ale v porovnání s originálem je to skoro kopie. Nemůžu to ani nazvat parodií, prostě vzali původní scénář, místo chlapa řidiče posadili do taxiku černošku (Queen Latifah) a všechny scény nechaly tak, jak byly.(23.8.2008)

• maty39

Neskutečná komedie. Začíná tím, jak cyklista provádí neskutečné věci na svém kole v ulicích NY. Pak zastaví. Střih. A cyklista je dvakrát tak široký, sundavá přilbu a ona to Queen Latifah. Pak přijde její šéf a dá jí jako dárek pochromované turbo do jejího taxi. O pár scén dále vidíme, jak Queen Latifah v noční košili otvírá kapotu taxiku s kompresorem v ruce a hodlá ho montovat do svého auta. Přestal jsem se smát až hodinu po titulkách. To je fakt moc.(22.10.2007)

• C0r0ner

Když se v Evropě natočí nějaká paráda (Taxi, REC, Nedotknutelní), tak si scénář do parády vezmou zasraní Američani a totálně ho domrdají. A nejen ten scénář. V tomhle filmu bylo špatně vlastně úplně všechno. Tu jednu půlhvězdičku dávám jenom za to, že jsem si u toho připomínal originál a usmíval se tomu, co Francouzi natočili dobře. 10%(3.11.2016)

• - Keď Belle Williams (Queen Latifah) vstáva v kancelárii zo stoličky, tak ju zhodí na zem, avšak v nasledujúcom zábere je už opäť na nohách. (toscho)

• - Ingrid Vandebosch, jedna z lupičiek, je vydatá za Jeffa Gordona, ktorý mal vo filme malé cameo. (m.a.t.o.)

• - Pôvodne mal film režírovať Kevin Bray. (m.a.t.o.)