• Francie

New York Taxi

Akční / Komedie / Krimi

USA / Francie, 2004, 97 min

• Compadre

Hrozná fraška...původní Taxi mělo taky mouchy, ale tady jich lítalo jak v chlívě. Hlavní hrdinka je tlustá rádobydrsná černoška - taxikářka, pak je tu úplně pitomej policajt, jeho posmívající se kolegové...a navrch je tu ještě zakomponovaná policajtova věčně nalitá matka. Hlavní přednost tohohle kousku je v účinkování megarajcovních ženských (posádka červeného bouráku), bez kterých by byl tenhle film poloviční (nebo možná by nestál vůbec za nic).(26.8.2008)

• qwertasip...

Jediný film, který se mi nepodařilo dokoukat do konce. Zámořští kolegové si zřejmě mysleli, že když to funguje frantíkům, tak proč by to nepřineslo úspěch i jim, stačí to přece jenom okopírovat… Hereckém obsazení Queen Latifah, coby řidičky superrychlého taxíku? Francouzi by řekli faux pas. Už jen zbývá varovat záchranáře, že na mělčině uvízl další kytovec. I závody v prdění v domově důchodců jsou vtipnější a méně trapné než tenhle film.(5.8.2011)

• ninho

Kdybych dřív neviděl originál, možná bych přidal 3*. Zatímco u původního filmu jsem se příjemně pobavil, tak tady jsem se jenom párkrát uchechtl. Hlavně se mi tolik nelíbila ústřední dvojice(až na pár světlých momentů), na které vlastně celý film stojí. Příjemným zpestřením u tohoto filmu jsou ale určitě bankovní lupičky.(9.6.2005)

• C0r0ner

Když se v Evropě natočí nějaká paráda (Taxi, REC, Nedotknutelní), tak si scénář do parády vezmou zasraní Američani a totálně ho domrdají. A nejen ten scénář. V tomhle filmu bylo špatně vlastně úplně všechno. Tu jednu půlhvězdičku dávám jenom za to, že jsem si u toho připomínal originál a usmíval se tomu, co Francouzi natočili dobře. 10%(3.11.2016)

• alambert

Nechapu, jak muze nekdo natocit kopii filmu, ktera se jmenuje stejne, je o tom samym a jsou v ni uplne stejny dialogy (fakt kompletni vety), ale je uplne trapna, hrozne animovana a i jinak na prvni pohled nizkorozpoctova...proste na tenhle film nekoukejte, pustte si originalni Taxi (1998)...Tohle je ODPAD!!! PS: vzkaz pro geminiho: to teda ne! xD(5.6.2009)

• - Ingrid Vandebosch, jedna z lupičiek, je vydatá za Jeffa Gordona, ktorý mal vo filme malé cameo. (m.a.t.o.)

• - Aj keď sa prevažná časť filmu natáčala v New Yorku, takmer všetky scény, v ktorých vidno jazdiť taxík, vznikli v Los Angeles. (m.a.t.o.)

• - Keď Belle Williams (Queen Latifah) vstáva v kancelárii zo stoličky, tak ju zhodí na zem, avšak v nasledujúcom zábere je už opäť na nohách. (toscho)