• Francie

New York Taxi

Akční / Komedie / Krimi

USA / Francie, 2004, 97 min

• Miany

Hledáte film, u kterého můžete jíst, vařit, povídat si s přáteli a mezitím si zajít do obchodu a stále u něj chápete, kam děj směřuje? Prosím, tady je. Bezprostřední nuda v nudě s nudou v kapse. // Činnosti již zmíněné jsem skutečně v průběhu stihla - a ano, uznávám, že se na film máte dívat od začátku až do konce, pokud jej hodnotíte, ale tohle patří mezi vyjímky..//(29.9.2012)

• Hopper

No jo, ziadne veldielo svetovej kinematografie, koniec koncov to nebola uz ani predloha. Jedine na co sa da aspon trochu pozerat je Gisele a Co., ktore su skutocne k zakusnutiu, ale herecky to zase nie je nic moc. Co zostava je nie velmi vtipne, nie velmi akcne a obcas dost stupidne dielko urcene na zviditelnenie Queen Latifah pre jej americkych tmavsich obcanov.(5.1.2007)

• kenkaku

V případě tohoto "úžasného" remaku jsem váhal mezi jednou hvězdičkou a odpadem... Jsem totiž obrovsky zaujatý vůči předělávkám Evropských filmů "po Americku", obzvlášť těch co znám a mám rád. Se vším respektem k Queen Latifah - do role zoufale nesedí. Jimmy Fallon není ve filmu roztomilý moula, ale zoufalé nesympatické vemeno. Vážně tregedie která si nezaslouží jedinou hvězdičku...(20.7.2012)

• Torision

Tak tohle je něco tak strašnýho. Queen Latifah je furt stejná tlustá kráva, o kterou bych si neopřel ani lítající koště, a Jimmy Fallon je tragéd až to bolí. Ale tihle dva jsou asi nejsilnější stánkou filmu. Naprosto kokotovní scénář, kterej dost hnusně vykrádá originál, a ještě debilnější režie. Fakt nevim, proč jsem si z toho něco sliboval. No, nedokoukal jsem to celý, páč mi ten film už brnkal na nervy, ale o první hodině můžu říct, že je to snůška toho nejtrapnějšího, co můžete hledat.(29.12.2007)

• Prochy38

Původně jsem chtěl dát 1* za nádhernou G. Bündchen a její "girls-gang", ale to bych fakt přehnal.... Co k tomu říct? Jednoduše. Ubohost nejvyššího kalibru. Amíci si asi už neumějí psát scénáře, že prostě a jednoduše kopírují filmy jiných zemí. Trapné. Už je to dýl, co jsem přemýšlel, kterého herce - herečku nejvíc nesnáším... A shodou okolností mi vyšla právě Q. Latifah. Její Poslední prázdniny ještě nebyl takový provar, ale tohle už překročilo veškeré meze. Sračka. Nevtipné, arogantní, trapné, hnusné, ubohé. Tupost....(3.2.2014)

• - Pôvodne mal film režírovať Kevin Bray. (m.a.t.o.)

• - Ingrid Vandebosch, jedna z lupičiek, je vydatá za Jeffa Gordona, ktorý mal vo filme malé cameo. (m.a.t.o.)

• - Aj keď sa prevažná časť filmu natáčala v New Yorku, takmer všetky scény, v ktorých vidno jazdiť taxík, vznikli v Los Angeles. (m.a.t.o.)