Belle Williams (Queen Latifah) je krásná, neústupná a sexy taxikářka, proslulá tím, že se ulicemi New Yorku zásadně řítí rychlostí přesahující 150 km v hodině! Andy Washburn (Jimmy Fallon) je mladý, sympatický detektiv, jeden z nejlepších, které New York má, ale bohužel zároveň jeden z nejhorších řidičů, kterého kdy město zažilo. Andy je na horké stopě gangu brazilských bankovních lupiček a přemluví Belle, aby mu pomohla čtveřici chytrých zlodějek dopadnout. Chladnokrevná taxikářka a sebevědomý policista se společně pouští do napínavé hry na kočku a na myš a snaží se vypočítavé dívky přelstít. Zběsilá honička může začít, pokud se ovšem dříve Belle a Washburn nezabijí navzájem. (oficiální text distributora)

ekap

Superrýchle taxi; odvážny taxikár (resp. taxikárka) s rozpadávajúcim sa vzťahom; neschopný policajt, ktorému nikto neverí; autá, ktoré záhadne miznú (samozrejme preto, lebo zmenia farbu); záverečná scéna s mostom;...... To všetko tu už bolo! Jedna hviezdička za odvahu natočiť ešte raz takmer taký istý film! ()

Alfonso198 odpad!

jen bych se zeptal - PROČ, KU*VA, PROČ??? Proč tohle vzniklo, proč tam použili tak vodpornýho taxika a proč dali na BMW chromovaný kola???? néééééé.... ()

The_God

Téměř všechno okopírované od skvělého francouzského Taxi, jenom hůř provedené. Jediným kladem téhle silně nepovedené kopie je gang modelek, takže pokud jste žena nebo gay, tak si klidně tu jednu hvězdičku odečtěte. ()

tommei odpad!

Z okopírovaných scén mě akorát tak zabolela hlava! Jak si tohle vůbec Američani mohli dovolit? Navíc Queen Latifah jako drsná řidička? Tfuj! ()

qwertasip... odpad!

Jediný film, který se mi nepodařilo dokoukat do konce. Zámořští kolegové si zřejmě mysleli, že když to funguje frantíkům, tak proč by to nepřineslo úspěch i jim, stačí to přece jenom okopírovat… Hereckém obsazení Queen Latifah, coby řidičky superrychlého taxíku? Francouzi by řekli faux pas. Už jen zbývá varovat záchranáře, že na mělčině uvízl další kytovec. I závody v prdění v domově důchodců jsou vtipnější a méně trapné než tenhle film. ()

Dekovnik odpad!

Fuj! Tady jde vidět že amíci dosáhnou vrcholu ve Scary Movie a dál se přehoupnou jen občas. Hrozná a otřesně provedená vykrádačka ... práva na takový film bych jim nikdy neprodal! ()

JackieBliz odpad!

Pro mě jasný odpad, ale ne kvůli kvalitě nebo špatných hercích (i když to taky není nic moc), ale protože ukrást námět a pak ho natočit pro americké publikum, které by asi nepřežilo, kdyby se museli dívat na povedenou evropskou komedii...to se pánům a dámám z Holly(shit)woodů zas něco povedlo. ()

StrixCZ

Úplně zbytečná a ve všech ohledech horší předělávka originálu. Zasmál jsem se za celý film asi 3× (slovy "třikrát"), sympatické herecké osazenstvo z francouzské verze nahradily postavy, kterým skoro ani nemáte chuť fandit, hudba je horší, taxík ošklivější... Jedna hvězdička za úvodní scénu (pro freestyle na kolech mám slabost) a pár povedených momentů během honiček... Jinak bída. 10% ()

Nominant

Neviem, no čo sa chceli američania hrať, ale vôbec sa im to nepodarilo. Snažili sa spraviť napodobeninu francúzskeho Taxi, lenže po svojom. Jediné, čo im z to vzišlo je úplná blbosť, ktorá sa na originál ani z ďaleka nedoťahuje. Jeden z viacerých amerických stupídnych filmov, ktorý ma nezaujal a preto dávam 1*. ()

Alik1983

Nemam nic proti amikum, ale nejak nechapu tu jejich zabednenost. Proc musi porad kopirovat filmy jinych statu? Copak nemaji dost zabednenych scenaristu, kteri jim nejakou bachorku napisou? Jo kdyby neexistoval francouzsky original, tak by tohle bylo koukatelnejsi. Jinak traparna az hrom. ()

LordMalak

Nuda. V podstatě totéž, co francouzský originál, jen několik věcí prohozených (gang v BMW, tentokráte ale ne německý a jsou to ženy). Nic nového. Několik scén digitálního BMW. Původní Taxi se mi líbilo více. ()

Carfait

V roce 1998 natočili ve Francii celkem povedenou komedii (přesto až druhořadou) v hlavních rolích s šarmantním frajerem a nemotorným policajtem. O 6 let později natočí v USA (kde jinde) tohle a pouze nahradí šarmantního frajera tlustou černoškou. S dalšími změnami které vyzněli pouze do záporna (především náhrada Diefenthala Fallonem) a s tím, že mám v paměti původní snímek, hodnotím známkou 1/5. ()

tomas.malo odpad!

Toto je ako sila ... videl som to v TV a že mám vážne dosť. Aj keby som chcel dať o * naviac za český dabing, tak budem stále v zápornom hodnotení. ()

zawa

Jednu hvězdičku za to, že Tim Story skoro téměř dokonale dějově okopíroval francozskou komedii Taxi, Taxi. ()