Belle Williams (Queen Latifah) je krásná, neústupná a sexy taxikářka, proslulá tím, že se ulicemi New Yorku zásadně řítí rychlostí přesahující 150 km v hodině! Andy Washburn (Jimmy Fallon) je mladý, sympatický detektiv, jeden z nejlepších, které New York má, ale bohužel zároveň jeden z nejhorších řidičů, kterého kdy město zažilo. Andy je na horké stopě gangu brazilských bankovních lupiček a přemluví Belle, aby mu pomohla čtveřici chytrých zlodějek dopadnout. Chladnokrevná taxikářka a sebevědomý policista se společně pouští do napínavé hry na kočku a na myš a snaží se vypočítavé dívky přelstít. Zběsilá honička může začít, pokud se ovšem dříve Belle a Washburn nezabijí navzájem. (oficiální text distributora)

marcek

Stejné jako veleúspěšný stejnojmený a HLAVNĚ lepší francouzský taxi. Děj uplně stejný jenom řídí taxi ženská, má jiný auto a hraje tam krásná Gisele Bundchen ()

Rodriguez

Kdyby Hory neměly oči, tak já bych oslepnul a ohluchnul. Proboha, jak mohl někdo přistoupit na remake "úžasného" Taxi!!! Neuvěřitelná stupidita v americkém pojetí! Kdo však neviděl francouzský originál od Luca Bessona (i když nechápu jak se k tomuto remaku mohl podepsat), tak nepochopí! ()

C0r0ner

Když se v Evropě natočí nějaká paráda (Taxi, REC, Nedotknutelní), tak si scénář do parády vezmou zasraní Američani a totálně ho domrdají. A nejen ten scénář. V tomhle filmu bylo špatně vlastně úplně všechno. Tu jednu půlhvězdičku dávám jenom za to, že jsem si u toho připomínal originál a usmíval se tomu, co Francouzi natočili dobře. 10% ()

BUD-SFIS

Povedena komedie, aj jsem se nasmal a rychla auta mozu a kdyz se k tomu pridaji krasne zeny, neni co resit. Nic zvlastniho, nicim neprekvapi ale divate se na to da. ()

sulimo

To jsem se jednou tak nudila v práci, až jsem si pustila telku, že mi to tu nudu zkrátí, místo osmi hodin jsem v tý práci byla asi hodin 24, aspoň se mi to tak při sledování tohoto čehosi jevilo, tak vyčerpávající šichtu jsem nezažila.....nekoukejte na to. ()

Juto

Táto nevtipná akčná komédia začína od úvodnej scény urážať inteligenciu divákov. Tento remake ma veľmi sklamal. 1/10 ()

FFINS

2* dávám jen kvůli krádeži... Jo kdyby to byl originál sou tam rovnou 4*. Ale i tak, když je to stejné jako francouzská verze, tak je to celkem povedený. Ale opravdu sem nečekal že to bude opravdu stejné, to mě zklamalo.( dokonce koncovka na rozestavěném mostě). viz. *ORIGINÁL* ()

otík

Jde o americkou předělávku snad všech francouzských Taxi, ale po naprosto trapné Taxi 3 je tohle americké remake daleko příjemnější a musím přiznat, že ústřední dvojice je pro mě velkým a milým překvapením. Funguje jim to skvěle, mají dobré hlášky a dokáží diváka pobavit. Řemeslně to není zlé, jen zamrzí veškeré záběry z auta, které jsou naprosto technicky nedokonalé. Modelky jako záporačky není tak zlý počin, jen hodně připomínají Charlieho andílci. Jde tedy o slušnou a zábavnou komedii, na které mi jen strašně vadila úvodní scéna s kolem, která je přímo vykradená z Taxi 3. Ale co už asi tak měl Besson vymyslet na tohle provařené téma? ()

Mol odpad!

Totální vykrádačka. Nevím proč amíci musej mít pořád něco extra. Jako by se nemohli podívat na originál. ()

Remivsremi

Mě se zdá, že sami tvůrci nevěděli co si s tímto filmem počít. Strašný remake původní filmu a naprosto zbytečný. Pryč s tím. ()

Karush

Parádna osviežujúca komédia, žiadna nuda, až na pár, ale vážne len pár nevydarených miest som sa bavila nepretržite. Konečne po dlhom čase, komédia, ktorá nie je plná nechutností a trápností, súhlasím aj s vašimi argumentmi, ale po extrémne nudnom dni ma tento filmík perfektne zabavil, tak nemôžem dať inak som si istá, že v mojom odlišnom hodnotení má veľmi veľký zásluh aj jazyk, v ktorom som to pozerala. ()

DJ Rocco iNc

Bolo zábavné sledovať, ako celé osadenstvo taxíka alebo iných áut, ktoré sa pohybujú rýchlo, sedí v štúdiu a okolo nich beží "plátno" alebo ak chcete, tak "pozadie" A naozaj komický bol začiatok, v ktorom profesionál na bicykli, k tomu aj viditeľne chudší, predvádza neuveriteľné kúsky a vzápätí sa z neho vykľuje žena plnších tvarov :) ()

Beky

Další příšernej film, který jsem měl možnost vidět o Vánocích!!...vůbec se mi nehce o tom psát!!..nezajímavé, nevtipné, málo akční...a to je dost na hovno, když se jedná o akční komedii!!!..nemyslim si , že francouzká série ( pouze 1. 2 díly ) je nějaký majstrštik, ale americké Taxi dostává ve všech směrech do kolen!!!..nejhorší jsou na filmu dialogy mezi Latifah-Fallon...máte chuť televizi roztřískat kladivem....ale když už jednou na to koukám, tak musim bejt tvrdej a nenechat se porazit šílným režisérem Timem Storym!!!..navíc máme dost dobrou telelvizi, byla by to škoda!!..v těhle případech opravdu nevim za co dávám jednu hvezdičku...za se musim opakovat, že jsou zřejmě horší filmy!!..20%!! Jednou větou: Dneska mě bolí strašně v krku a ještě píšu komentář na filmový peklo, snad ta kachna u babči mi napraví náladu!:) ()

Houp

Chtěl jsem dát tři hvězdy, ale když i konec byl okopírovaný.. nechápu. Nemuseli okopírovat úplně všechno a to doslova. ()

BoncheR

Úbohý pokus napodobniť skvelú komédiu Taxi z 98-ho roku. Škoda pretože Queen Latifah je celkom dobrá herečka a nechápem prečo sa dala na takúto rolu. Nesie to presne tie isté zámky ako "predloha". Fakt...nič-moc.. /10%/ ()

T-pack odpad!

Není to tak, že bych nesnášel remaky. Ale asi prostě miluju francouzské Taxi - a to nikdy nepotřebovalo vykrást cizí příběh a tahat do filmu blockbusterské praktiky. ()