Belle Williams (Queen Latifah) je krásná, neústupná a sexy taxikářka, proslulá tím, že se ulicemi New Yorku zásadně řítí rychlostí přesahující 150 km v hodině! Andy Washburn (Jimmy Fallon) je mladý, sympatický detektiv, jeden z nejlepších, které New York má, ale bohužel zároveň jeden z nejhorších řidičů, kterého kdy město zažilo. Andy je na horké stopě gangu brazilských bankovních lupiček a přemluví Belle, aby mu pomohla čtveřici chytrých zlodějek dopadnout. Chladnokrevná taxikářka a sebevědomý policista se společně pouští do napínavé hry na kočku a na myš a snaží se vypočítavé dívky přelstít. Zběsilá honička může začít, pokud se ovšem dříve Belle a Washburn nezabijí navzájem. (oficiální text distributora)

Pradlík

Typický američani, vezmou britský (v tomhle případě francouzský) humor a předělají ho podle svého. Takže totální katastrofa, s jedinou vtipnou hláškou, kterou níže popsal Malarkey. Ta hvězdička je za Queen Latifah, která je skvělá herečka a zároveň jediná věc, která zabraňuje, aby tento film skončil na hřbitově zapomnění a pod kolonkou odpad! ()

alambert odpad!

Nechapu, jak muze nekdo natocit kopii filmu, ktera se jmenuje stejne, je o tom samym a jsou v ni uplne stejny dialogy (fakt kompletni vety), ale je uplne trapna, hrozne animovana a i jinak na prvni pohled nizkorozpoctova...proste na tenhle film nekoukejte, pustte si originalni Taxi (1998)...Tohle je ODPAD!!! PS: vzkaz pro geminiho: to teda ne! xD ()

jesus666 odpad!

Francúzska tajná služba by mala vytvoriť špeciálne komando, ktoré by malo bez milosti odstrániť všetkých amerických tvorcov, ktorí sa rozhodnú adaptovať akýkoľvek francúzsky scenár a platí to najmä pri komédiách. ()

char_t odpad!

Když dva dělají totéž, není to totéž. Nechápu, jak se povedlo zkopírovat tak úspěšnou sérii a přitom zkazit úplně všechno. A ještě přidat vlastní americké trapárničky někde na úrovni Prciček. ()

bolf!k

U tyhle predelavky jsem se bavil, ale dyz sem nakonec porovnal ustredni dvojky a herecky vykony (nevyjimaje absenci me oblibenkyne Marion :P) tak tezce propadla. Kdyz se budu chtit nekdy kouknout na oddechovy adrenalinovy narez tak si vzdycky vyberu tu francouzskou delikatesku. ()

Liduskaa

chtěla sem dát dvě za příjemný pohled na ty krasotinky ,ale jakmile zůstaly viset na tom mostě...nemám co dodat...kdyby aspoň třeba spadly do rybníka a musely znovu do plavek,ale takhle:)))) ()

chemicquei

Mile mě to překvapilo. Queen Latifah zahrála excelentně, nechyběl vtip, sranda a ani vtip. Než jsem si to pouštěl poprvý, čekal jsem kravinu a jenom opravdu přesnou kopii francouzskýho originálu, a ono ne. Fajn... ()

kuces

Pěkná to bylbost... Někdo se snažil uděla kopii francouzského taxi a myslel si že to bude sranda. Omyl! Hvězdy dávám za BMW a pár sexy scén.... ()

Jeand´Boa

Osobně nemám rád srovnávání, ale tento film, který hodlá vytěžit ze slávy francouzské předlohy, si toho sám žádá...Francouzi (a mluvím tedy o prvním dílu série) vyprávěli něco lehkého, milého a vtipného se svým vlastním originálním a inteligentním přístupem. Američané to uchopili, vybrali z toho ty nejlepší scény a slepili je k sobě, čímž vynechali ty rozličné a nápadité mezihry. Je to tedy klasicky zbrklé, prvoplánově předkládané, místy až stupidní. Film bez nápadu, a to i co se výběru "herců" (no, vlastně celého týmu) týče... ()

Miany

Hledáte film, u kterého můžete jíst, vařit, povídat si s přáteli a mezitím si zajít do obchodu a stále u něj chápete, kam děj směřuje? Prosím, tady je. Bezprostřední nuda v nudě s nudou v kapse. // Činnosti již zmíněné jsem skutečně v průběhu stihla - a ano, uznávám, že se na film máte dívat od začátku až do konce, pokud jej hodnotíte, ale tohle patří mezi vyjímky..// ()

Pekisan

To sa nikto nepzastavil nad obsahom? Vraj krasna, neustupna a sexy taxikarka je len obycajna cernoska typu Missy Elliott s podobnymi raperskymi kecami. Urcite je aj ona sexy pre niekoho, ale v porovnani so zlocineckym gangom frnd je to trosku slabsie. A ten finnest NY polis je len nemehlo, ktoremu sa nahodou zadari. Takze o zabavnu dvojicu je postarane, uz len to dat nejak dookopy. No nie je to najvtipnejsie, ale to nebol ani francuzky original, takze ziadna velka zmena k hosriemu nenastala. Nedelu poobede to prijemne zabavilo, ale sledoval som to tak na pol oka. ()

ninho

Kdybych dřív neviděl originál, možná bych přidal 3*. Zatímco u původního filmu jsem se příjemně pobavil, tak tady jsem se jenom párkrát uchechtl. Hlavně se mi tolik nelíbila ústřední dvojice(až na pár světlých momentů), na které vlastně celý film stojí. Příjemným zpestřením u tohoto filmu jsou ale určitě bankovní lupičky. ()

SFalconJ

Průměrná komedie s očekávatelným dějem, ale velice dobrým českým dabingem. Myslím, že hodně napodobuje dnes již klasickou trilogii Taxi celkem nepovedeně. ()

chlebos odpad!

A ja myslel ze to francouske je fakt spatny ale tohle je fakt peklo. uz jenom ten namet. celou dobu jsem si rikal. Auta v USA to je preci San Francisco a hlavni roli mohla hrat nejaka pekna kocicka ktera by byla nezadana a tak mohla vzniknout pohodova letni akcni komedie a rezirovat to mel kazdopadne nekdo sikovnejsi.. ()

Sign odpad!

Dobrá, nerad dávám Odpad, to si podle mne nezaslouží žádný film, až opravdu na pár vyjímek, co opravdu nesnáším je špatný remake dobrého filmu, tady to sedí ale nepřesně, tohle je HODNĚ špatný remake na HODNĚ dobrý film, ne, tohle je OTŘESNÝ remake na SKVĚLÝ film, vše co v tom filmu bylo mne jako diváka uráželo včetně hlavní ´´hrdinky´´, takhle mi na nervy nelezl ve filmu hodně dlouho, možná si snad ani nepamatuju jestli někdy vůbec někdo ano. ()