VOD (1)

U Walkerových je před Vánoci všechno vzhůru nohama. Kvůli vzácnému nebeskému úkazu se totiž rodiče octnou v tělech svých náctiletých dětí, ze kterých jsou naopak dospělí. (Netflix)

Trailer 2

Arsenal83

Človek sa až čuduje, koľko scenáristov a spisovateľov sa proste chytá tej istej témy a povie si, že na tom zarobím. A on fakt na tom zarobí. Ešte aj do filmu dajú tú istú herečku, ktorá si už telo raz menila. Niektoré vtípku aj vyšli, ale inak je vianočný podtón krásne podkreslený tak originálnymi vtipmi ako prdenie a grganie, takže vianočný punč sa mení na obsah čriev fuč, no ale ak niekoho zaujíma Jennifer Garner ako rihá, že jej ani Rihanna nekonkuruje, tak si poslúžte. ()

claudel

Ke komedii tohoto typu potřebujete dobré herce a hlavně komiky. Tady jednoznačně válí Ed Helms, ten nezklame snad v žádné komedii. Vedle něj musím vyzdvihnout Emmu Myers, umí být nejen roztomilý vlkodlak, ale také upjatá matka tří dětí honící se za povýšením. Velmi příjemná vánoční zábava. ()

Juto

Predloha filmu je pomerne známa– rodičia si so svojimi deťmi vymenia telá. Hneď od začiatku sa zdá, že ľudia, ktorí na tom pracovali, mali v úmysle zúfalo tlačiť na humor a neustále rozosmievať diváka. Humor má dobré momenty, ale je ich málo, a viac sa mi zdá humor trápny. Keďže tempo je veľmi rýchle a neustále sa snažia o humor, neexistuje dostatočne jasné zameranie filmu a nedostatok času postáv ovplyvňuje ich vzťahy a konflikty. Prinajlepšom je film  priemerný. 4/10 ()

TheEvilTwin

Doslova učebnicový příklad netflixácké generické, zbytečné, šablonovité komedie, která se dá zařadit do škatulky “jen abychom něco před Vánoci vydali”, u něhož jsem byl skálopevně přesvědčen, že víc jak dvě hvězdy si u mě určitě nevyslouží. A vysloužil, a to i přesto, že sice opravdu splňuje všechny kritéria hloupého a zbytečného, ničím nepřekvapujícího filmu, ale na druhou stranu mu nadšeně nemohu upřít, že jsem se bavil. Humor je jednoduchý a přiblblý, ale mě namíru sedí, body swap sice nevyužívá ve velkém procentu nic neviděného, ale swap batolete se psem je prostě geniální a tohle mě bavilo úplně excelentně, takže i přes velké nedostatky a charakteristiky netflixovské ptákoviny jsem rád, že mohu hodnotit úplně obstojnou 3hvězdou bez větších výčitek. ()

tomik99

Jak jinak se naladit na Vánoce než průměrnými komediemi z „bohaté“ sbírky od Netflixu. Jeden z dalších snímků jako přes kopírák, který má vše, ale zároveň naprosto nic. Prosviští kolem vás a za pět minut už si nebudete pamatovat, o čem vlastně byl. Ohraná zápletka viděná už stokrát někde jinde a nechybí ani plno klišé, při kterém musí každý zkušený filmový nadšenec jen kroutit hlavou. Pochválit lze asi tak maximálně pár vánočních písní a závěrečný (vánoční) happy end, který nesmí samozřejmě chybět. Film není „až tak hloupý a blbý jak na první pohled vypadá“, jen rutinní scenáristé z Netflixu odvádí sakra špatnou práci. Ve velkovýrobě Netflixu to ale asi jinak nejde a stanice na nás musí chrlit jedna blbost za druhou. Jennifer Garner a Ed Helms si ale i tak dokázali udržet svou tvář a vlastně jim věnuji po těch zmíněných vánočních písních tu druhou hvězdu. ()

• Natáčanie sa uskutočnilo v Los Angeles vo februári 2023. (Arsenal83)
  • Když Bill (Ed Helms) začne rozhovor s Wyattem (Brady Noon), otočí židli dozadu a sedne si na ni. Jak se pohled kamery přepíná mezi místností a chodbou, židle několikrát změní směr. (Johnny.ARN)
  • CC (Emma Myers) nemohla být povolána do národního týmu USA tak, jak je prezentováno. To je pocta, které se dostává skutečně jen profesionálům nejvyšší úrovně. Vzhledem k implicitní úrovni dovedností by potenciálně mohla být povolána do týmu do 18 let, ale i v takovém případě by šlo o krátkodobou a sezónní poctu, nikoliv o práci, kvůli které se stěhujete natrvalo. Lepším/pravděpodobnějším scénářem by byla klasická cesta vysokoškolského stipendia nebo příchod místního profesionálního týmu, který by ji chtěl podepsat. (Johnny.ARN)