Kvalitní snímek, který však zmrazí každého diváka tou skutečností, že se nejedná o nějakou další pubertální komedii. David Schwimmer a Chris Cooper odvádějí skvělé výkony, příběh je zajímavý (svým způsobem.:-) a celé je to velmi dobře natočené...(4.2.2003)

Průměrný film o vzniku plastické chirurgie a hlavně o transplantátech zvětšujících poprsí. V hlavní roli starý známý Ross z televizního seriálu Přátelé.(7.10.2005)

K velkému překvapení poměrně hodně vydařená komedie!(11.1.2009)

Ačkoliv je tohle docela vtipná komedie, film končí opravdu zvláštně a rozhodně ne normálně v rámci žánru. Ale prostě to tam perfektně sedí, a pak se stejně jen ušklíbnu, jak to celé vlastně dopadlo. Námět je zajímavý a některé záběry dělají jménu snímku čest.(13.3.2009)

Velice příjemný film, ale nad průměr u mě nemá.(14.12.2008)

Spíše hraný dokument nemající žádné umělecké ambice ani kvality. Nicméně vydržel jsem do konce. Jenom to potvrdilo můj stálý názor, že čím více umělé hmoty, tím méně přitažlivosti. Slepice to ale chápou jinak. Podotýkám, že v 18.ti jsem byl zamilován do holky, která měla jedničky. Trochu mi to vadilo, ale jen trochu-asi ta zamilovanost byla větší.(19.7.2012)

Tak v tomhle filmu si poprsí opravdu užijete. :o) Ikdyž český název Kozy, Kozy, Kozičky svádí k doměnce, že se jedná o lechtivou komedii, nenechte se zmást jedná se poměrně kvalitní drama popisující vznik a vývoj plastické chirurgie určité lidké části těla :o) náhledem na životní cesty dvou plastických chirurgů, kteří prochází dobou a cestou zjištují co vlastně plastika prsou pro lidi znamená a jak na ně působí a zaujímají k tomu každý vlastní postoj. Občas je to ale samozřejmě i trocha legrace! ;-) David Schwimmer tu dokazuje, že není odsouzen jen k rolím "roztomilých pitomečků", ale že má i na víc.(30.5.2002)

Navzdory názvu překvapivě inteligentní film.(25.4.2004)

Docela chytrý film, který není až tak komický. A už vůbec ne ve stylu komedií typu Prciček, ke kterému by ho řadil jeden z nejdementnějších českých názvů. 70%(20.10.2010)