Kdysi dávno v městečku Bedrock žil Fred Pazourek se svou ženou Vilmou, dcerou jménem Oblázek a přítulným domácím dinosaurem Dinem. Pracoval s brontojeřábem v lomu firmy Slate & Co., přátelil se s Bertem Štěrkem a mezi obyvateli městečka byl oblíben, protože díky němu zvítězil místní kuželkářský tým v důležité soutěži. To všechno se ovšem mělo změnit. Fred půjčil Bertovi a jeho ženě Betty peníze na adopci a k Pazourkovým přijela jeho tchyně Pearl, která se nikdy netajila přesvědčením, že Vilma se mohla vdát lépe. Fred se rozhodne, že tchyni ukáže, a s pomocí Berta, který zamění obálky s výsledky písemných testů, se stane novým viceprezidentem firmy. Netuší, že jeho proradný šéf Cliff Vandecrave na něj chystá podraz. Dostane kancelář s diktaptákem a sekretářkou Sharon Stoneovou, Cliffovou milenkou. Šéf mu dá peníze, aby mohl začít žít na vysoké noze, a po čase také spoustu desek k podpisu, které Fred přes varování diktaptáka podepíše, aniž by je četl. Netuší, že Cliff, který hodlá zavést novou automatickou výrobní linku na výrobu rodinných domků, tak dosáhl propuštění všech dělníků. Televize z celé aféry viní Freda Pazourka, a když ho dopadnou nezaměstnaní dělníci, chystají se ho lynčovat. Naštěstí je tu Vilma a Betty, které přijdou na nápad, jak Freda zachránit a odhalit pravdu. (TV Nova)

MMR

Jabadabadůůůů. Dlouho jsem to neviděl, tak jsem to musel napravit a připomenout si to. Tato "stará" klasika se prostě nesmí zapomenout. Flinstouni se mi vždycky v telce líbili:-) ()

pepo

hrozná kravina ale ja som sa veľmi dobre pobavil.škoda že príbeh je taký pitomý.inak krásna výprava a kostými.4* za vynikajúce herecké výkony na čele s goodmanom 7/10 ()

juta

Kolikrát já už tohle viděl. Hraní Flinstouni jsou povedení. Tak nějak tam všechno šlape tak jak má a je pěkné, jak některé věci, které používáme v současnosti, byly zábavně předělány do doby kamenné. ()

JohnnyD

Skvelý vizuál, plno kreativity, úžasné kulisy a efekty a brilantný casting - John Goodman sa pre túto rolu musel narodiť. Len ten dej je tak strašný, až to bolí. Nemôže už sakra niekto nakrútiť adaptáciu animovaného seriálu bez toho, aby vnášal rozbroje a nepokoje medzi hlavné postavy? ()

petaspur

Obyvatelé kamenného města Bedrock se z animovaných dvojrozměrných grotesek přestěhovali do trojrozměrného celovečerního filmu. Mamutí sprše, krabí sekačce ani frajerskému diktaptákovi tento přesun nijak neuškodil a protože děj příběhu je celkem nepodstatný, tak si do pohody zapějme s mými párty oblíbenci B-52´s: „Flintstones, meet the Flintstones, they´re modern Stone Age Family“. ()

Anderton

Casting je dokonalý a ako číry dadaizmus je to uspokojujúce. Ako mainstreamová komédia v podstate tiež, ale už menej. ()

Rocky62

Na seriál to pochopitelně nemá, ale myslím že tahle živá verze nedopadla nijak katastrofálně. Vtipných momentů je tu poměrně dost, herci jsou zvolení znamenitě a hlavně to nenudí. Bohužel tu jsou i trapné momenty, které mi nedovolují hodnotit lépe. Na hodinu a půl je to přesto do vtipu docela dobře vyvážené. PS:Během závěrečných titulků můžeme slyšet, že během natáčení nebyl zraněn žádný dinosaurus. Nevěděl jsem, že filmy se točily už před 60 miliony lety :-) ()

SeBig

V dětství jsem Flintstonovi celkem žral, a tenhle film se mi líbil stejně jako seriál. Určitě dobrý nápad to sfilmovat. Taková rodinná prkotina, která neurazí. ()

LaciLC

Preniesť slávny animovaný seriál rozhodne nebola pre tvorcov prechádzka ružovou záhradou. Podarilo sa to tak na 70%. Aj som sa nudil aj som sa zabavil, ale myslím, že dobrú náladu som mal dlhšie. A keďže Brian Levant je režijný rutinér (Beethoven, Snežní psi, Všade samé zvončeky), považujem Flintstonovcov za jeho zatiaľ najvydarenejší film.***a 1/2 ()

Arsenal83

Totálne pošpatenie animáku, ktorý je nie len legendárny, ale aj vtipný. Tento film ale vôbec nie. Je nútenou, nevydarenou pseudokópiou a navyše pôsobí veľmi lacno. ()

Dr.film

Animovanou předlohu prakticky vůbec neznám (párkrát jsem ji zahlédl na Cartoon Network, ale velkou pozornost jsem tomu nevěnoval), takže možná proto soudím tuhle komedii jako poměrně svěží s neotřelým pravěkým zpracováním. ()