Kdysi dávno v městečku Bedrock žil Fred Pazourek se svou ženou Vilmou, dcerou jménem Oblázek a přítulným domácím dinosaurem Dinem. Pracoval s brontojeřábem v lomu firmy Slate & Co., přátelil se s Bertem Štěrkem a mezi obyvateli městečka byl oblíben, protože díky němu zvítězil místní kuželkářský tým v důležité soutěži. To všechno se ovšem mělo změnit. Fred půjčil Bertovi a jeho ženě Betty peníze na adopci a k Pazourkovým přijela jeho tchyně Pearl, která se nikdy netajila přesvědčením, že Vilma se mohla vdát lépe. Fred se rozhodne, že tchyni ukáže, a s pomocí Berta, který zamění obálky s výsledky písemných testů, se stane novým viceprezidentem firmy. Netuší, že jeho proradný šéf Cliff Vandecrave na něj chystá podraz. Dostane kancelář s diktaptákem a sekretářkou Sharon Stoneovou, Cliffovou milenkou. Šéf mu dá peníze, aby mohl začít žít na vysoké noze, a po čase také spoustu desek k podpisu, které Fred přes varování diktaptáka podepíše, aniž by je četl. Netuší, že Cliff, který hodlá zavést novou automatickou výrobní linku na výrobu rodinných domků, tak dosáhl propuštění všech dělníků. Televize z celé aféry viní Freda Pazourka, a když ho dopadnou nezaměstnaní dělníci, chystají se ho lynčovat. Naštěstí je tu Vilma a Betty, které přijdou na nápad, jak Freda zachránit a odhalit pravdu. (TV Nova)

Fanucci

Ne ne, to se nepovedlo. Já nejsem velkým fanouškem ani kresleného seriálu, natož pak filmu. Mám ale moc rád Johna Goodmana. Ty dvě hvězdičky jsou hlavně kvůli němu. ()

Petroff

LISTER: Kocoure? KOCOUR: Hmm? LISTER: Viděl si někdy Flinstounovi? KOCOUR: Jasně! LISTER: Taky tě Wilma přitahuje? KOCOUR: Wilma Flinstounová? LISTER: Možná jsme už moc dlouho v hlubokym vesmíru, ale ta její figura mě pokaždý tak rajcuje. Jsem ujetej? KOCOUR: Klidně bych se vsadil s kýmkoli, že Wilma Flinstounová je nejrajcovnější kost, jaká kdy žila. LISTER: To jsem rád. Já myslel, že mi měkne mozek ()

MartinNDL

Převedení kresleného seriálu do hraného se podle mě vydařilo. Herci odvedli slušnou práci a bylo to vtipné. Nic víc, ale to celkem stačí. ()

balba

Skvělé herecké obsazení.Film obsahuje spousty veselých postaviček a situací.Vynikající filmová pohádka nejen pro děti .Kdo by nechtěl auto na vlastní pohon nebo dinosaury. ()

peto12

Tak túto komédiu som mal raz požičanú z videopožičovne. Ešte ju doteraz stále mám rád. Dej sa odohráva z doby kamennej, z praveku. K tomu výborný herec John Goodman, známy zo seriálu Roseanne. Len bolo trochu smutné, že jeho najlepší priateľ Barney ho podviedol v testoch. Vymenili si obálky. ()

C0r0ner

Musím říct, že casting dopadl na jedničku. Vybraní herci jsou skoro přesné kopie seriálových postav. Zbytek je takové plytké nic, které vlastně zaujme jenom tou originalitou a slušným zpracováním na rok 1994. Ale upřímně. Kdo někdy nechtěl mít to jejich auto? 50% ()

WolfR

Animace slušela Flintstounům více. Nicméně casting se velmi povedl, přesto ale schází vtipnost, 2 hvězdy. ()

Nivenx

Na kreslený jsem se díval jako malý, hraný jsem viděl o něco déle a nebylo už to takové. Prostě průměrná adaptace animáku. ()

dr.fish

Dnes jsem viděl poprvé v životě. Kdysi jsem na premiéru nešel, tak jsem si dnes řekl, že doplním mezeru ve vzdělání. Jedná se o neškodnou zábavu s pár výtečnými nápady a několika hezkými vtipy. Tempo je stabilní a příběh nekomplikovaný. Ideální na ospalé odpoledne. Halle Berry moc pěkná sekretářka. 70% ()

ecceHOMMO

Ani ako seriál ma to nijak zvlášť nebavilo....čiže celovečerný film som z povinnosti zhliadol, ale pri tom aj ostalo. ()

Ryuuhei

John Goodman výborně zastoupil Flintstonea. Jinak to byla hrozná blbost, ale sympatická. V podstatě by se stejný děj dal aplikovat do běžného, moderního prostředí, kde by šlo ale jen o klasickou komedii. Oživuje to zasazení do doby kamenné, samozřejmě brané s obrovským nadhledem, kde veškeré technologie dnešní doby nahrazují mnohdy až vtipně geniální alternativy. Doplňuje to jednoduchý, zábavně braný děj o přátelství a intrikách. Pohodový, nenáročný film na odpoledne, který své animované předloze vůbec nedělá ostudu. /// Viděno na Primě s českým dabingem. ()

anli

Prevedeni kreslenych postavicek do filmu se tentokrate Brianu Levantovi podarilo.Ma to napad,spad a vtip.K tomu vynikajici John Goodman a mame tu skvely film pro celou rodinu se spoustou opravdu vtipnych momentu.Jasne hravych 75%. ()

noriaki

Podle mě to asi věrněji natočit nešlo, což neznamená, že výsledek nemohl být mnohem lepší. Hraná verze se podobá té animované téměř ve všem, jenže to co v ní skvěle funguje, to na plátně spíš drhne. Sympatičtí herci a skvělá pohodová atmosféra naštěstí z téhle potenciální katastrofy vykouzlili slušnou jednohubku která nestihne nudit. Filmovi kritici byli výsledekem částečně zděšeni a částečně zhnuseni, jenže lidi svými peněženkami hlasovali jinak. Pazourkovi zlomili několik kasovních rekordů a vydělali sedminásobek rozpočtu. Klasika se z nich ovšem nikdy nestala. ()