sskrblik

Výborné krimi se super atmosférou, kterou podtrhly svými hereckými výkony Samuel L. Jackson a především Kevin Spacey. Napětí a dobře vykonstruovaný příběh jsou hlavní předností filmu. ()

cross

Vynikající filmový thriller, jenž obsahu vše, co je v tomto žánru žádáno. Napětí je gradováno s dokonalou přesností, hereckým výkonům není co vytknout a vše ostatní (režie, příběh, kamera, hudba) je na naprosto špičkové úrovni. Neříkám, že Vyjednávač nemá žádnou chybu, ale v tomto případě je spíše jen pomyslná a navozuje dojem, že šlo vše přeci jen udělat ještě o trošičku lépe! Jmenovitě však opravdu není co vytknout! ()

JohnSmith

Další Hostage movie, tentokrát konfrontace dvou nejlepších vyjednavačů. Jak Jackson tak Spacey jsou velice přesvědčiví a asi bych se od nich nechal ukecat.Ikdyž nevím,když Spacey není schopen ukecat manželku,aby vylezla z koupelny. ()

ghatos

Výborné drama, které si i po letech velmi živě vybavuji. Scénář neztrácí dech ani v závěru, akční sekvence mají správný říz...z hlediska toho, co se točí v roce 2009 se nebojím udělit absolutní hodnocení. ()

Kurikmoon

A dávam 5ku. Pomerne starý filmík. Ale bez hluchých miest. Hlavný prestavitelia ma držali od začiatku do konca. Žiadne veľké posolstvo, ale ak máte chuť na akciu bez priblblých fráz a póz, hollywoodskych Kenov a Bárbie... Odporúčam. ()

šerminator

To je přesně ten tip filmů, které se mi líbí nejvíce - akční, krimi, dramatické, o bezpráví, o tom jak je na nevinného člověka ušita bouda. Navíc s parádními herci. Dramatické jako Insider s Al Pacinem, krimi podobné Uprchlíkovi Harrisona Forda a akčně stejné se Smrtonosnou pastí Bruce Willise. ()

Autogram

Súboj vyjednávač proti vyjednávačovi nie je len slovným súbojom nervov, ale aj s poriadnou akciou. Odhalenie je úplne nečakané, hoci sa ponúkalo množstvo možných nesympatických postáv. Len trvanie dosť cez dve hodiny bolo mojim nepriateľom tohto filmu. ()

zigíš

Sám proti prohnilým kolegům. Ne jeden ale rovnou dva vyjednavači, jeden barák, jedna konverzačka. Napínavý akčňák i když se v něm moc nestřílí a scénář taky neoplývá kdovíjakou nápaditostí. Oni to Spacey s Jacksonem v klidu utáhnou svým charismatem. Výborná záležitost. ()

Ludivitto

90%. Výtečný thriller s "reálnou" akcí (přesně jak to mám rád) i zápletkou a perfektními hereckými výkony Spaceyho a Jacksona. Silně nedoceněný film:/ ()

Death

Vyborny thriller s excelentimi hereckymi vykony Samuela L. Jacksona a Kevina Spaceyho. Akce ve filmu sice moc neni, ale to na cele care vynahrazuje napeti. Na tenhle snimek se vzdycky rad kouknu. ()

ssfan

Vynikající thriller, který těží z výborného scénáře, kvalitních hereckých výkonů S. L. Jacksona a K. Spaceyho a hlavně z dobré režie. Příběh je ze začátku klasický, poté ale dojde ke zvratu, který rázem mění situaci. Silné 4 hvězdy. ()

P1tr

Ani dobré herecké výkony nedokáží zakrýt nudu, kterou tento snímek nabízí ve větší míře, než by bylo zdrávo. Už jen základní idea, že jeden z nejlepších vyjednavačů by se při náznaku prvního kariérního problému zachoval tak, jako Jacksonova postava. Zkrátka motivace a chování většiny postav mi přišli naprosto zcestné. Až na pár dobrých momentů nemá Vyjednavač příliš co nabídnout. Příliš se vleče a sympatie s postavami se hledají těžko. ()

BuryGol

Velkolepý herecký výkony v podání Spaceyho a Jacksona. Ačkoli musim říct, že Kevina mam radši. Dva profesionální vyjednavači na dvou stranách, zkorumpovaný policajti, únos, FBI, a obklíčená budova. Dost solidní filmek, jakejch se v poslední době moc nevidí. Nebejt tam pár nedomyšlenejch věcí, uvažoval bych o plnym hodnocení. ()

Aqualung

Nelze to označit za novum.Ale jde o akční film výborně udělaný s velmi dobrými výkony.Meritum je notoricky známé, boj dobra se zlem.Nicméně opět, a zde v dobrém smyslu slova, překvapí to, co udělá chamtivost a chtivost peněz s kýmkoliv, zde s muži zákona. Není nic odpornějšího než zkorumpovaný policista, nebo tentýž, který se stane zlodějem. A ještě hnusnější je snaha hodit to na kolegu.To, co podsoupí hrdina při klestění cesty spravedlnosti je děsivé.Kamarád, nekamarád, vše jde stranou.A nakonec pud sebezáchovy....Ale vše dopadne dobře, byť krví potřísněno.Slušný film. ()

made1

Na filmu mě, krom jiného,upoutala jedna věc. Když si Kevin S. obléká svetr a začne na něho mluvit manželka, na chvíli se zarazí a poslouchá. Většina z nás by to udělala ve skutečnosti také, zpozorněla by, ale kdo to udělá ve filmu? Tyhle drobnosti na filmech miluju, zvlášť když si je neuvědomím okamžitě. ()

Hortenzia

nevravím,že to bolo zlé,ale keď ja tak strašne nemám rada tieto americké filmy,kde všetci iba kričia,strieľajú a demolujú...navyše,takmer všetky scény,ktoré mali byť kľúčové pre zvýšenie napätia boli priehľadné... a ten príšerne patetický záver s podávaním rúk, hroznou hudbou a duchaplnými rozhovormi... ()

Zemi11

Buď a nebo. Sázka celého života v touze ospravedlnit se. Zajímavá životní situace, když vyjednavač zkouší po telefonu oblafnout bývalého vynikajícího vyjednavače. Nestává se často, abych v napínavých filmech fandil dobru. Většinou jsem byl fanouškem padouchů jako byl Rumburak a jemu podobní... ()