Ellmariachi

Ty vole, ale já fakt na drama nemám chuť.- Vždyť jsi tomu ani nedal šanci. - Protože tam se ani skoro střílet nebude a do držky taky nikdo nedostane. - Ale houby. Jak to můžeš říct? Neviděl jsi to. - Protože ty Samueli v tomhle moc nechodíš. - Dobře , dobře máš pravdu, ale dej mi půl hodiny a já se tě pokusím zaujmout. - Dám ti 20 minut a kdyžtak jdu jinam a tvůj film u mě skončí. - Dohodnuto. 20 minut dávej pozor, ale neudělej žádnou blbost. Oba chceme to samé. Bavit se. - Dobře a už dej pokoj čas běží. --- Upřímně vám těch 20 minut stačí bohatě, aby jste zjistili, že se díváte na fajn kousek. Přestože po akční stránce (logicky) se nic moc neděje a víte, že to dopadne jak má, fakt to baví. Herecký výkony fajn a všechny známé obličeje jedou na jedna. Jen podstrkování Morse jako sviňáka je tak průhledný, že hned víte jak se věci mají. (neprozradím) 80 procent. ()

Laxik

Klasický stylový akčňák,který možná jede podle schématu, ale svou zábavností to odčiňuje na jedničku. ()

Vojcl

Excelentní komorní thriller a herecký koncert Kevina Spaceyho a Samuela L. Jacksona, kterému k dokonalosti chybí jen málo... ()

zipper111

Jo ten chlápek by dokázal ukecat i verlybu, že umí tancovat. Samuel L. Jackson a Kevin Spacey rozjeli brutální hereckou mašinu, která táhne film celé dvě hodiny ve svižném tempu. Opravdu povedený thriller. ()

blackrain

Samuel L. Jackson patřil mezi nejlepší vyjednávače jaké mohla policie mít. Někdo ale na něj ušil boudu a on se snaží přijít na to, kdo to byl. Jeden skvělý vyjednávač stojí proti druhému. Výborné herecké výkony podali Samuel L. Jackson a Kevin Spacey. Velice zajímavý thriller. Docela dobře naservírovaná lahůdka. ()

Tony.cs

Tak parádní thriller jsem už dlouho neviděl. Málem jsem se počůral a to jsem si to mohl klidně stopnout. Ale neměl jsem sílu se odtrhnout. ()

italka63

Zkraje se mi to moc nelíbilo, ale postupně film gradoval a zcela mně pohltil, kdo by také odolal hereckému výkonu Kevina Spaceyho, když se zadívá a dá hlavu mírně na stranu....to mi vždycky dostane.-) Zasloužená čtyřka. ()

Thomassi

Óoo, tak to byla jízda. Naprostá bomba a špička ve svém žánru. Tento naprosto chytlavý a napínavý thriller si na nic nehraje a ve výsledku vás natolik překvapí, že nemáte slov. Teda alespoň já. Ono mi to připomínalo stejně výborného Ctihodného občana a pak, když jsem zjistil, že oba filmy jsou od stejného režiséra, Garyho Graye, byl jsem doma. A tímto se pan Gary Gray řadí mezi mé oblíbené. Na začátku nás tvůrci zasvětí do problematiky a pak nastane jízda, chytrá jízda, která končí přesně deset minut po dvou hodinách. A toto je přesně typ filmu, který mě vždycky dostane. Po celou dobu se něco děje a děj mě nenechal vydechnout ani na okamžik. Bohužel je takových filmů málo, proto si musím vychutnat plnými doušky to málo, co se mi dostane do rukou. Samuel L. Jackson umí zahrát i vážné role, a tady to dokázal se vší parádou a elegancí, a že jsem mu to všechno žral. Kevin Spacey je taktéž záruka kvality. A mnoho mnoho dalších mě v tomto snímku přesvědčili. Toto je prostě klenot, který je trošku opomíjen, ale má v sobě obrovský potenciál, který narozdíl od jiných filmů podobného ražení, umí dokonale využít. Pro mě jednoznačně plný počet. ()

salalala

Hodně inteligentní a výborný thriller. S odstupem těch let člověk tenhle film jednoznačně ocení, protože tohle se dneska už skoro netočí. Přímočarý a zdařilý útok na diváckou první signální jede od prvních minut, s ničím se nezdržuje, na nic si nehraje. Gray (pro něhož jde zřejmě o nejlepší zářez) tu servíruje povedenou akci, hutnou atmosféru a napětí někdy šponuje až na neúnosnou mez. Obsazení je podobně parádní a slovní a psychologické souboje dvojky Jackson - Spacey je radost sledovat, oba hrajou famózně a člověk tak nějak neví, komu fandit. Oba jsou sympaťáci a charisma mají na rozdávání. Potěší i solidní záporné role, z nichž hlavně nejednoznačný Morse kraluje a Walsh ve své poslední úloze nezklamává. Třešínkou na dortu je pak Giamatti, který je jako vždy perfektní. K pěti hvězdičkám chybí větší originalita a něco, co by vyloženě překvapilo. Možná ten konec je asi přehnaný a "na efekt", ale v tomhle případě mi to nevadilo. Celý Negotiator je mimochodem důkazem toho, že i klišé se dá využít efektně a vkusně a přitom neurazit. Parádní snímek, který časem zraje. 80% ()

FilmFan24

Opravdu dobré herecké výkony ústřední dvojice jsou tím navíc, co v kriminálním thrilleru čekáte. Umně vytvořené napětí a zručně zrealizovaný scénář s celkem originálním nápadem jsou oto filmu.dalšími devizami toh ()

Colonist

Je to sice klišé od začátku do konce, ale to nic nemění na tom, že se jedná o zdařilý snímek, který nabízí pěknou porci napětí. Samuel L. Jackson a Kevin Spacey předvedli skutečný herecký koncert (nedokážu si ani v jedné z rolí představit Stalloneho, který zde měl prý původně hrát). Se stopáží to ale F. Gary Gray přeci jen trochu přepálil... ()

Eldrick

Nejlepší vyjednavač je samozřejmě manželka, jak nám potvrdí představovačka postavy vyjebavače Kevina Spaceyho. Zbytek filmu už naštěstí konverzačně vyjebavá s chudinkou Samuelem L. Jackson, kterej se nasral, že někdo vyjebal s nim. Takže se rozhodl, že s těma zmrdama vyjebá po svym. Vyjebává se trošku moc dlouho, ale žvatlá se opravdu šťavňatě. ()

easaque

4* Tohle drama jsem si vybral zejména pro svou vysokou známku i u svých spřízněných duší a nezklamal. Poctivá filmařina i kvalitní herecké obsazení vytvořilo to správné napětí a důvěryhodnou atmosféru, takže se šlo s hlavním hrdinou ztotožnit. Sice je spoustu podobných filmů s tématem - jakým způsobem přesvědčit o své nevině, když se i ti nejbližší proti Vám spiknou, ale tento mezi nimi určitě nezapadne. Prostě pořádné policejní drama pro všechny, které můžu doporučit i já. [ PŘÍBĚH: 2 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 3 /// TEMPO: 2 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 1 /// ART: 0 /// STYL: 2 /// CASTING: 2 (3*MAX) ] ()

Maddlis

Tak můžu vám říct, že jsem si projížděl seznam filmů Kevina Spaceyho a narazil jsem na tenhle film. Zaujal mě a tak jsem si ho stáhnul a můžu vám říct, že jsem rozhodně neprohloupil. I když už je to deset let, co to bylo natočené, mnoho i současných filmů si může nechat o kvalitě tohoto snímku jen zdát. Samozřejmě nemalou zásluhu na tom mají hlavní hvězdy Spacey a Jackson, nicméně ani vedlejší role, kupříkladu Morse, se určitě neztratily. Výborný film s perfektním spádem a šťastným koncem, u kterého jsem napjatě pozoroval každou sekundu. ()

rakovnik

Velice zajímavý thriller na téma záchrana cti a života kvůli zkorumpovaným policejním kolegům na omezeném prostoru. Příběh hezky odsýpá, hlavní postavy jsou zvoleny dobře (i když Jackson mi v hlavní roli až tak nesedl, zvládl to, Kevin Spacey je rozhodně lepší), není nouze o napětí ani o akci a i když víme, jak příběh dopadne, pointa je vygradována velmi hutně. ()

Martin741

Reziser Gary Grey /Loupez po italsku, Ctihodny Obcan/ natocil mimoriadne kvalitny film s inteligentnym scenarom a perfektnym, strhujucim dejom. A ked do filmu obsadil ustrednu dvojicu L. Jackson a Kevin Spacey, tak ide o nadpriemerne kvalitny film : 86 % ()