mauro

Scotty Doesn't Know a kam se na to hrabou prcicky! p.s.: Ah! A nickel! You see this? I quit. I open my own hotel. taborsky byl taky vyborny ()

jadran90

Jak vypadá Evropa očima Američanů? Jeden nevýznamný stát, ve kterém je Londýn od Berlína sotva pár kiláků. Teda mil. A Bratislava jako popelník, symbolizující minulý režim. Nevím, ale být tam místo Bratislavy Moskva, válka by byla na světě. Někdo to může brát jako výsměch Evropanům, ale my nevznětliví za tím vidíme hlavně hloupost Amíků. Nejen Scotty, ale ani America Doesn´t Know. Začátek sice nic moc, ale tvůrcům se podařilo vhodně si rýpnout do každého státu. I do žabožroutů.Takže si na tom ve výsledku každý najde něco svého. Ze všech těch road movie za holkou má Eurotrip možná největší nadhled a rozhodně nejlepší situační humor. S ním vlastně ani herci nemusí moc hrát. Osobně film označuji za ten nadprůměrný z hloupých komedií a nejvíc si ho užijete s více lidmi. Natáčení v Praze a účast Táborského potěšily. Nevím, jaké hodnocení dávají naši východní bratia, ale u mě čtyři hvězdy. Normálně by to sice bylo asi za tři, ale díky skvělému soundtracku jsem se i po 9 letech dobře bavil. ()

Mijagi

Eurotrip doporučuji jako odpočinkovou zábavu po probuzení z celonoční akce, kdy nemáte chuť nad ničím přemýšlet. Film má sice několik hluchých míst a méně podařených fórků, ale zbytek pobaví a oproti podobným teenegerovským komediím v něm nenajdete nechutné scény. Ale očekávejte, že místo tripu po Evropě nevyjedete v podstatě z domova. Děj se sice neodehrává v Čechách, ale většina stopáže byla vytvořená právě zde a tak si český divák může vychutnat oproti ostatním ještě takové absurdity, jako nádraží v Paříži natočené v interiérech pražského hlaváku i s oprejskanými a ojetými vlaky ČD nebo ulici Kampy s graficky dotvořenou antickou stavbou na pozadí. ()

brabbik

Očividně mají Američané zvláštní představy o pravé půlce Evropy. Za dolar tolik služeb, Bratislava jako rozpadlá díra... A proč se píše u filmu jen USA, když se 90% filmu odehrává v Česku i s mnoha místními herci? Holt se potvrzují výroky turistů, že Praha je krásnější než Paříž a dokáže suplovat plno evropských metropolí. Oddechovka na večer, žádné zbytečné zastavování, nějaké vtípky a trocha té myšlenky pro celý film. 65-70 % ()

Godhaj

,,It’s good you came in summer, in winter it can get very depressing.“ Dobrých puberťáckých komedií není mnoho, ale Eurotrip mezi ně rozhodně patří. Vtipně si pohrává se stereotypy Anglie, Nizozemí, Francie, Itálie, Německa a dokonce i Slovenska, což je pro nás asi ta nejvtipnější část. Herecké osazenstvo je veskrze sympatické, na dívčí část se příjemně kouká a vzhledem k žánru je potěšující množství nahých ňader. Minirole Vinnieho Jonese a Lucy Lawless pobavily, stejně jako francouzský fotbalový fanoušek Jakuba Koháka. Na druhou stranu se některé scény trochu vlekly, hlavně ke konci ve Vatikánu a opakující se skeč ve vlaku s homosexuálním asi Italem. Ale celkově vzato u mě po shlédnutí převažují pozitivní pocity. ()

MaJes

Na to, že to je Americká Teenagerská komédia, má to veľmi dobrú úroveň! Sú tu perfektné scény napr. Vinnie Jones ako Boss Hooligensov Manchesteru United, alebo súboj dvoch robotov, tepľoš vo vlaku a výborný je malý deutschlander hrajúci sa na Hitlera:)))! A toto všetko je dopĺňané výborným soundtrackom! Také vážnejšie negatívum tohto filmu je totálne zhodenie Slovenska a Bratislavy... ()

Maras.L

Jedna hvězdička je jenom za solidní výběr hudby, takže aspoň soundtrack má něco do sebe. Jinak je to klasický americký odpad posledních pár let. Nic víc. ()

Prejza odpad!

Párkrát jsem byl nucenej navštívit Košice a pak ještě pár nějakejch děr v okolí a můžu s klidným svědomím říct, že ve Slovákostánu to skutečně vypadá fakt příšerně. A že je všechno naprosto realistický, zaručuje česká účast na filmu. Jinak samozřejmě - trapnost, blbost, nadzvedávající kokotina. ()

riza-do

Tak tenhle film mě bavilů již od první chvíle. Trochu typický zjištění, že to není on ale ona a výsměch od mladšího bráchy - to všechno hned po zištění díky kapele bejvalky Scottyho, která zpívá o něm jak je věrný, důvěřivý. Přitom ho jeho holka podvádí, říká že jde do kostela. Koneckonců i tunely v evropě mi přišli neskonale vtipný. Co potom mapa, kterou si partička vytvořila na stole v Paříži - kam chtějí v Evropě. Trochu překvapivě místo do Berlína se dostali do popelníku, tedy Bratislavy. Jako správný Čech který pořád oprašuje rivalitu mezi ČR a SK jsem se právě na úkor Slováků hodně pobavil. A myslím, že i autor právě scének v Bratislvě, která vypadá jako zatuchlé město někde v Rusku je na tom s rivalitou podobně jako já. Ikdyž mi nejprve zkazilo v titulkách chuť, kde vybarvená země nebyla Česká Republika, ale Slovenska, toto to napravilo. Asi nejvíce jsem se šak pobavil při scénkách ve Vatikáně, hlavně co se týče papeže. A samozřejmě skvělý závěr celého filmu končí tak, že "Mika" je spolubydlícím Scottyho. Jak bych to teda po tomhle výčtu směšných okamžiků, výčtu NĚKTERÝCH směšných okamžiků - všechny by se sem snad ani nevešlii - hodnotil. Film který dokáže neskonale potěšit, ikdyž to není nějaký trhák! 4 hvězdičky! ()

Prankster

První půlka docela v klidu ale jakmile se dostali do Bratislavy tak to šlo do háje. Dost mě nasralo, že cokoli za německem je "divoký východ" kam ještě nedorazila civilizace - za tyhle momenty by režisér zasloužil pár facek, protože věřím, že omezení amíci tomuhle vážně věří... Kdo byl ale vážně vtipný byl pan Bon Giorno. ()

Baki

Normální úlet film, kteří nejspíše dělali lidi, kteří nikdy v Evropě nebyli a nebo byli a všechno tak šíleně přehnali, až to místy hezké nebylo. I když musím uznat, že u jejich návštěvy Bratislavy jsem se náramně bavil :). ()

Mr.Roman

Nemôžem si pomôcť, mne sa jednoducho táto komédia/paródia páčila a dobre som sa u nej bavil, dokonca som ju videl s dabingom, ktorý môj filmový zážitok väčšinou skôr podkopáva.. to bude asi tým, že tu sa žiadny "filmový zážitok" nedá zažiť (teda aspoň to, čo si pod týmto slovným spojením predstavujem). Je to obyčajná oddychovka bez výraznejšieho deja, stavaná len na jednotlivých situáciách, ktoré voľne a nenútene plynulo odsýpajú tak ako aj ich cesta pokračuje. Mám rád kvalitné filmy, tento ním určite nieje, no aj tak som sa u neho bavil výborne. Záleží na situácii, na parte, na atmosfére a veľa ďalších artikloch (‰ :D), no a v mojom prípade sa ich zišlo pozitívnych viac naraz a tento "film" som si jednoducho užil :) P.S. Scéna z Bratislavy nemá chybu už od príchodu som sa smial a to som Slovák. Asi na tej absurdite.. :D ()

F-red

Slovensko tam bolo v podstate pravdivo opísané, ale pochybujem, že by Američanom išlo o netaké metafory. ()

Romeroo

Já komedie moc nemusím, ale tenhle trip můžu...pro mě jedna z nejlepších komedií a hlavně nezapomenutelný německý synek s pastelkama a zdviženou pravicí...a i Bratislava vypadala celkem věruhodně : - )))) pro mě super zábava i po několikáté projekci...75% ()