Turboman je zlý sen, noční můra každého otce a očistec za všechny prohřešky, kterých se tatínkové dopustili. Turboman je hračka a velké přání milionů dětí. Výrobce ale nereaguje moc pružně, a tak plastového panáka sežene jen ten nejrychlejší. Arnold Schwarzenegger chce splnit přání svého syna a dát mu pod rozzářený vánoční stromek, co si bude přát. Doufal, že se jen zeptá, zajde do nejbližšího hračkářství a jednoduše za rozmary svého potomka zaplatí. Musí ale napnout všechny své titánské síly, vyvinout obrovskou rychlost i důvtip a přečkat přehršel nástrah, aby nakonec tu zatracenou umělohmotnou postavičku získal. (oficiální text distributora)

haWranka

Já měla tenhle film jako malá hrozně ráda. Teď už ho tak ráda nemám, ale za tu nostalgii a za pár vtipných momentů ty tři dám. ()

Sign

Mne se tento film velice líbil a nemusím být zaškatulkovaný abych prostě stál za tím že Arnold je jedině terminátor, a navíc on v tomto filmu není od toho aby dělal komika ale nervozního otce který sem tam předvede ňákou tu srandu, na komické situace je tu Sinbad a ten tedy pro mne byl nejlepší perla ve filmu protože jeho šílené situační stavy teda stojí za to :-) ()

Demonic189

Už len za tie dve hlašky "Put that cookie down, now!" a "I´m not a pervert, i´m just looking for a Turboman" by si tento film zaslúžil viac ako 3*. Inač skvela vianočna komedia, ktorú si musim pustiť každé jedny sviatky. Spolu s Kindergarden Coop určite i najlepšia od Arnieho. ()

rublik05

Solidní bizár, který je tak strašně trapný, až se mi nechce věřit, že to ti lidé fakt myslí vážně. Arnoldovi komedie všeobecně moc nejdou, působí toporně a vůbec mu to nesedí. Příběh je hloupý až to pěkné není, humor o ničem, vánoční atmosféra se totálně minula účinkem. Dětem se to asi bude líbit, já jsem však trpěl jako pes. Nebavilo mě to, nudil jsem se, příště už ani omylem. 2/10. ()

JohnZ87

Skvělá vánoční komedie o předvánočním nákupním šílenství. Když se do toho ještě navíc připlete Arnold Schwarzenegger v roli zapomětlivého otce, je o zábavu postaráno. Hon za "nesehnatelným" Turbomanem přináší celou řadu skvělých komických situací. Finále potěší každého fandu superhrdinů a Arnieho. ;-) ()

departed

Párkrát jsem se od srdce zasmál, ale když už jsem si v hlavě utvářel verdikt 'docela fajn komedie', tak přišlo naprosto křečovitých a naprosto stupidních závěrečných dvacet minut, které se skoro nedaly ani dokoukat. Arnie je fajn herec, ale ne v komediích. Sice je vidět, že se snaží opravdu hodně, ale v mých očích mu to prostě nejde. ()

kyLuke

I po asi sedmém shlédnutí nedokážu pochopit to nízké hodnocení . Je to výborná a velmi vtipná vánoční komedie . Arnold je velmi snesitelný , zbytek herců také , scénář se docela povedl a hudba je velmi dobrá stejně jako režie ( která je ale přeci jen trochu televizní ) . Pro mě jsou to jasné čtyři hvězdy ! ()

topi80

Řekli byste si tehdy, že se z této instantní hovadiny na jedno použití, která se rozhodla ve vší křeči představit Arnieho jako komika, po letech stane absolutní klasika, bez které to na Vánoce nepůjde. Taková emerická odpověď na Mrazíka. Ač si to neuvědomujeme, ona to není kritika, nýbrž pocta konzumnímu stylu Vánoc. Všichni na to sice nadáváme, ale řekněte sami, nemá to také své kouzlo? Jistěže má, jinak by ten film nemohl i ve své pitomosti překypovat kouzelnou vánoční atmosférou. Bez Turbomana a Dementora už by to dnes nebyly Vánoce. Arnie to se svým neomaleným neherectvím slona v porcelánu zvládl na jedničku a divák se nemusí bát ani několikáté reprízy. ()

Romanstekl

nostalgická předvánoční oddychovka, Arnie a "rodinná komedie", nutno podotknout že grimasy mu opravdu jdou, nic hlubokomyslného se zde očekávat nedá, nicméně jsem se i v celku bavil ()

Godhaj

,,Vím, vo čem mluvím, půl roku jsem chodil do přípravky na psychologii. Mě neoblafnou!“ Na tento film jsem si zvyknul koukat každé vánoce už od mala. A vždycky se mi líbil. A nyní si ho užívám stále, i když na něm rozpoznávám některé chyby. Samotný příběh o vánočním šílenství při honbě za dárky mi přijde jako velmi vhodně zvolený. Na tento film jsem se totiž díval v době, kdy už bylo vše zařízené a my se cpali u televize cukrovím a bramborovým salátem. A co člověka potěší a uklidní více, než hromady lidí, co nestíhají. Arnold se se svou rolí skutečně pere a je vidět, že v komedii se prostě dobře necítí. Zato Sinbad celou dobu perlí o stošet a je vidět, že svou roli sociopatického pošťáka má dobře nastudovanou. Scény s ním jsou naprosto dokonalé, obzvlášť s výborným českým dabingem. Rolničky už pro mě zůstanou napořád tradiční vánoční komedií. ()

ŠpetaMarek

Vždyť je to dobrý! Ano Arnold má 2 metry, metrák a půl a neumí hrát, ale o to v tom jde a taky trocha té sociální kritiky a morálního poučení. Prostě jako vánoční film to funguje. Což se docela divím, když jsem to viděl naspoled před 22 rokama, přišlo mi to jako blbost. ()