Turboman je zlý sen, noční můra každého otce a očistec za všechny prohřešky, kterých se tatínkové dopustili. Turboman je hračka a velké přání milionů dětí. Výrobce ale nereaguje moc pružně, a tak plastového panáka sežene jen ten nejrychlejší. Arnold Schwarzenegger chce splnit přání svého syna a dát mu pod rozzářený vánoční stromek, co si bude přát. Doufal, že se jen zeptá, zajde do nejbližšího hračkářství a jednoduše za rozmary svého potomka zaplatí. Musí ale napnout všechny své titánské síly, vyvinout obrovskou rychlost i důvtip a přečkat přehršel nástrah, aby nakonec tu zatracenou umělohmotnou postavičku získal. (oficiální text distributora)

Terva

CITÁT - Ještě jsi neviděl, co dokáže Turbo Man!!!....... Musel jsem se zasmát, Američani, co s pomocí Číny vyrábějí všeho přehršel a najednou je tu film, který funguje na bázi toho, že něco není k sehnání. Připadá mi to jako v komunismu fronty na ovoce. Kdysi jsem se možná i smál, ale dnes s odstupem času mi to připadá spíš trapné. ()

corpsy

Bolo len otázkou času, kedy sa Arnold hodí na druh filmu ako je tento. Na vianočnú komédiu. A ono to všetko funguje ako má. Piata * mu unikla za dosť za vlasy pritiahnutý záver. ()

liquido26

Klasika o neschopným tátovi, co na poslední chvíli shání dárek mě vždycky pobaví. Nicméně ten závěr je trochu přestřelenej :-) ()

Andersis

Arnold se opět pustil do komedie? No, dopadlo to jakš takš. Jedná se o tipickou vánoční komedii s lechce romantickým závěrem. Jo a abych nezapoměl sněžný SOB forrever. Kdo viděl pochopí. ()

themic

Dřív se mi to líbilo. Teď zpětně je to pitomost, ale Arnolda mám rád. Baví mě ten pokus o humor. Průměrná komedie, která dřív nemusela bejt až tak špatná. 55% ()

Krt.Ek

Pokud si chcete zkazit Vánoce, tak směle do toho! Jinak se ale filmu vyhněte, Arnold a komedie prostě nejde dohromady a sledovat strastiplný otcův hon za synovým vytouženým dárkem, v nejhektičtějším období roku na pohodě také nepřidá. 30% ()

Turiec odpad!

Absolútny grc! A to sa ovládam. Taká stupidita sa ani nedá nazvať filmom. Na takú úroveň táto zlátanina nedorástla. ()

Rosana

Dobrá parodie na komerci a nervy kolem Vánoc. Myšlenka, že o Vánocích by se měli mít lidé rádi a že nazáleží na věcech není divákovi tak brutálně vnucována ()

UncleG

Předem je třeba si uvědomit, že "Rolničky" jsou film pro dětské publikum. Nároční intelektuálové by si před svým hodnocením možná mohli uvědomit, že už nějaký ten pátek nepatří do cílové skupiny. Deset vám bylo už dávno, tak se prosím nedivte, že vás tahle komedie neoslovila. Na druhou stranu,... jestli se vám tahle slátanina líbí i ve třiceti, tak s váma taky asi nebude všechno v rychtyku. ()

Jillen

Malý Darth Vader s Terminátorem v jednom filmu...nicméně, dlouho jsem se tak nenasmál nad tupostí zúčastněných a tvůrců...ultimátní shit, který je snesitelný po pár sklenkách silného svařáku v období Vánoc :o) ()

gogos

Další špatná komedie, sice o krapet lepší než Junior, ale i tak je to celkem dost hloupé. Prostě další špatná komedie.... ()