Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Studenti Luke a Roger si chtějí pořádně užít života na kolejích. Jenže Lukovi se na poslední známosti něco nezdá. Jakoby to byla bytost z jiného světa. Po několika podezřelých úmrtích začíná s nebezpečným sledováním stvoření, která mají i druhou odpornou tvář... (oficiální text distributora)

Recenze (45)

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

A já si to blbec pustil po Fakultě. Tohle určitě nedělejte, Návnada je hodně, hodně, hodně slabej odvar Fakulty, od který ji odlišuje snad jen více krásných hereček (Kim Poirier, o níž jsem si zprvu myslel, že to je Elisha Cuthbert a Nicole Eggert, která se od Pobřežní hlídky moc nezměnila) a trochu tý erotiky, ale to je tak všechno, proč by stálo za to se na to podívat. Hlavní "hrdina" se chová jako debil, policajt je strašněj drsňák, až z toho slzíte smíchem (pejsku, pejsku...), zápletka je plochá jako šestiletá holčička, stvoření a triky jsou směšné, radši toho moc ukazovat neměli.... No, i když bych se rád vyhnul ageismu, tanhle film může bavit tak do 12-ti let.... ()

rollman1 

všechny recenze uživatele

Taková slabounká fakulta. Emzácké čičiny lákající chlapy za sexem. Nechybí zde nic co v takových filmech čekáme. Vysoká škola, vysokoškolské pipinky, 4 kamarádi a jedno velké spiknutí. Není to vyloženě průser, efekty jsou průměrné, herecké výkony slabší, ale herci celkově sympatičtí. Pár humorných scének a nějaká ta prsíčka. Jednou jsem to zvládl bez újmy na zdraví. Po druhé už bych u sebe musel mít asi dohled. Jen nečekejte žádné krvavé žně. ()

Reklama

anderson odpad!

všechny recenze uživatele

"kombajn Půl bodu za lekačky. Herecké výkony na úrovni vesnického školního divadla, scénář pod úrovní estrád na Nově, efekty pod úrovní jakékoliv sci-fi. Naprostá ztráta času, vyhněte se tomu obloukem! Jelly strašná slátanina. dialogy, herce, děj a vlastně všechno doporučuji zpopelnit, naložit do rakety a vyexportovat za hranice naší galaxie. ať si užijou i jinde... není mi jasné, kdo na něco takového dá v současné době peníze. bylo by mnohem užitečnější je recyklovat na záchodový papír než je použít pro financování takových nesmyslů." Prečo kopírujem to čo napísali iní ? Prečo svoje hodnotenie nezdôvodním vlastným názorom ? PRETOŽE TENTO FILM JE PRESNE V DUCHU VYŠŠIE UVEDENÝCH KOMENTOV !!! Technická poznámka: DVD síce obsahuje čeký dabing, je však zbavené akýchkoľvek bonusov a obraz je vo formáte 4:3. Des a hrôza ! (18.7.2005) ()

Pepinec 

všechny recenze uživatele

Bylo mi zaječích patnáct let a po boku bratránka jsem vstupoval do světa filmu. Přes den jsme objížděli videopůjčovny, tahali drobáky z děravých kapes a měnili je za filmy s nejzajímavějšími obaly. A v noci jsme pak sjížděli jeden flák za druhým, spali jsme někde mezi videopůjčovnou a domovem. Tehdy, v oněch patnácti, mi přišlel obal Návnady zajímavý. Dnes, po osmi letech, už ani obal neboduje. Nemluvě o filmu samotném, který je naivní stejně tak, jako je naivní patnáctiletý puberťák bloumající po půjčovně. Ta jedna hvězda je z nostalgie, byly to krásné časy. ()

peter12 

všechny recenze uživatele

I keď som jednotku v najbližšom čase nechcel dať, ale nemal som čo pozerať a tak ma napadla táto kravinka. Ale táto časť je ešte horšia než dvojka a to je čo povedať. Má podobný štýl i zrúdičky sú tu sporadicky , ale je tu velká nuda a dialógy trhajú uši ešte viac, než v pokračovaní. Takže, je to na hranici pozeratelnosti a mal som veľké nutkanie to vypnúť, ale vydržal som. jednoznačne 1*. ()

Galerie (18)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení probíhalo v kanadské Ottawě a Ontariu. (Terva)

Reklama

Reklama