Profesionální hráč amerického fotbalu Paul Crewe prodal důležitý zápas a byl vyloučen z ligy. Pak se pohádal s bohatou přítelkyní Lenou a opilý vyrazil s jejím autem na projížďku. Během své spanilé jízdy zcela zdemoloval její auto, ale také řadu policejních vozů. Je zatčen a odsouzen ke třem rokům v texaské věznici, o což se postaral její správce Hazen, velký fotbalový fanoušek. Chce po Paulovi, aby mu pomohl zlepšit výsledky týmu, a když vzpurný vězeň neprojeví dostatek nadšení, pod pohrůžkou dalších pěti let vězení ho k tomu donutí. Paul si s výběrem hráčů hlavu nedělá. Pak se objeví Nate, který byl kdysi úspěšný fotbalista, a společně se pustí do sestavování týmu, složeného především z obránců. Paul však cítí, že to stále není to pravé, a tak se vydá k vůdci černých vězňů Mossovi. Ten sice účast na zápasu pro pobavení dozorců odmítne, ale nechá se umluvit na basketbalový zápas jednoho proti jednomu. Pokud Paul zvítězí, přidají se černí vězni k jeho týmu. Situace se vyhrotí, když se stráže pokusí některé hráče zastrašit. V konečném důsledku to však má opačný efekt. Nejenže se k týmu přidají černí vězni, ale celý tým má najednou novou motivaci a bojovou náladu. Poslední kapkou se stane pokus o vraždu Paula. Je jasné, že tentokrát půjde na hřišti o víc než jen o sportovní výsledek. (TV Nova)

SkyHawk

Nemastnou, neslanou Sandlerovskou komedii nezachraňuje ani Chris Rock, na kterého jsem spoléhal v případě selhání Sandlera, který nám společně s režisérem Peterem Segalem přínáší skoro Cčkovou komedii, jež posunuje výš až závěr filmu. Nemůžu říct, že jsem se královsky bavil, ač nudu jsem taky nepocítil. Ale od Sandlera jsem čekal něco víc. 2,5* ()

Brain-D

Velmi podobné kvalitnějšímu " Vítězové a poražení". Ale tohle je zase co se týče herců nabušenější a vtipnější. Ovšem režie je bohužel o něco slabší, ale Sandler tu zas nedělá ze sebe aspoň blbce. ()

Danny F.

Vězeňské prostředí je už okoukané, za to Sandler dostal konečně pořádnou roli. Hodně jsem se bavil a nemohu říci že málo. Komedie se povedla a není nijak extrémně přehnaná nebo trapná. Finální pomsta trestanců vúči dozorcům byla povedená. A co pak ty roztleskávačky:) 65% ()

Master19

Příjemné překvapení. Nejprve mě dostal výstřih Courteney Cox a pak už jsem jel na vlně burana nad věcí Adama Sandlera. Nepřekvapuje mě, že se jedná o remake, ale protože jsem žádnou předchozí verzi neviděl, dobře jsem se pobavil. Je to natočeno tak, aby se to líbilo a já jsem na to měl náladu. ()

smolicek04

Filmy z väzenia priam zbožňujem. A tento patrí medzi tie ktoré sa mi páčia a väzenské chovanie pred kamerou tu hrá najväčšiu rolu bez toho by to bolo o polovicu lepšie. ()

Guzo

Neni až tolik komedií z poslední doby, který by byly nějak zvlášť vtipný, takže Trestná lavice je takřka povinnost. Obzvlášť pro milovníky amerického fotbalu :-) ()

Blackberry

Nestáva sa často, aby som v krátkom čase natrafil na dve dobré americké (športové) komédie. Po nedávnej "Vybíjanej..." prišiel teraz americký futbal. Pre mňa neobľúbení herci Stiller a teraz Sandler ma prekvapili a to pozitívne. Film príliš nerieši podrobnosti športu, skôr stavia na kolektíve. A konečne raz sme videli americké väzenie, v ktorom takmer neexistujú spory medzi väzňami ;-) Príjemný a správne drzý (i citlivý) film. Potešili aj vedľajšie úlohy, či už Cox, Fichtner alebo Schneider. ()

Ravi

Kroutím hlavou na tímhle filmem, který je sexsymbolem v orgaistické výkladní skříni americké popkultury. Nejenže každých pět minut prosviští vzduchem nějaká tupá hláška, která navíc nemá v kontextu většinou žádný smysl a jen tak se rozplyne do prázdna, ať už je jakkoli vtipná, ale každou chvilku se taky stane něco tak americky provařeného, že jsem si až musel zkontrolovat, jestli koukám na stejný film. Nic pro mě. Samoúčel sám - tenhle film. Kdyby to alespoň nebylo tak evidentní. Jenže když mi každých pět minut naskočí v hlavě, že něco je tam jen proto, protože se to tam tvůrcům zrovna hodilo. Například bachaři vypadají, jakoby si je stát najal na soutěži kulturistů, každý jedinec v týmu reprezentuje svou kulturu a společenské postavení, apod. Jakoby snímek tvořili během natáčení z hlášek a nápadů, které štáb a herce zrovna napadaly. Nevím no, zasmál jsem se párkrát, film je to celkem fajn, ale že by to byla nějaká zapamatováníhodná nebo zopakovatelná pecka, to teda rozhodně ne. 40% = 2/5 ()

Siri69

Mě,jako sportovního fanouška to moc bavilo... Adam Sandler je tu výbornej a příjemné překvápko byl pro mě Nelly... Hodně povedená sportovní komedie !!! 4* ()

P1tr

Průměrná komedie s tématem vězeňského amerického fotbalu. Světlé okamžiky se najdou, ovšem zbytek tvoří průměrná vata. ()

Specs

Hlášky: (Paula zastaví policajti, malej a velkej.) velkej polda: - "Ale, ale. To jsou mi věci. To je Paul Crewe." Paul Crewe: - "Co jsem proved? Jel jsem špatně?" velkej polda: - "Ne. To auto máme hlášené jako kradené." Paul Crewe: - "Ne, ne, ne. Vlastně je to auto mojí přítelkyně." malej polda: - "Průsery se stávaj." Paul Crewe: - "To jo. Jen se podívejte, co se stalo s vašima ušima. (na velkýho poldu) Na něco se vás zeptám. Chytá na ně i satelit?" velkej polda: - "Vlastně pár kanálů jo." (Oba se smějí, malej polda se na velkýho vztekle a ublíženě dívá.) velkej polda: - "Je to Paul Crewe." Paul Crewe: - "Mám i další otázku. Santa Claus. Jakej je?" malej polda: - "Nechtěl jsem zatknout celebritu, jako jste vy, no ale co, stejně už asi nemáte moc sponzorů, co?" Paul Crewe: - "Tak poslouchej, pane Frodo. Nevyskrčkuj si na mě." (Velkej polda si s Paulem plácne.) velkej polda: - "To bylo dobrý. Je fakt dobrej." & malej polda: - "Vystupte si z vozu, pane Crewe." Paul Crewe: - "Neměl bych zajet víc ke straně? Někdo by mě moh srazit." malej polda: - "Trochu mumláte, Paule. Nepil jste dnes?" Paul Crewe: - "Vůbec ne. Uděláte mi laskavost? Podržte mi pivko, než zacouvám." (Podá mu plechovku, zacouvá, nabourá poldům auto a přijede zpět k nim.) Paul Crewe: - "Můžeš ho dojet. Mám pět dalších. Mějte se, kluci." (Odjede.) & Správce: - "Seženu ti cokoliv, co hrdlo ráčí. Když chceš trávu, perník, Prozac, tak si řekni. Vím, že vás bílý furt trápěj deprese. Nechápu, z čeho je vy bílý furt máte. Dyť seš bílej. Usmívej se. A za malej poplatek ti seženu i hambáč z McDonalda." Paul Crewe: - "Fakt?" Správce: - "Jasně, z mekáče. Cheeseburger Eddy to má zařízený." Paul Crewe: - "Cheesburger Eddy?" Správce: - "Jasně, schrastí i McFlurry." Paul Crewe: - "Co takhle lásku krásný ženský?" Správce: - "Budeš muset trochu snížit požadavky, nebude krásná, a nebude ženská. (Na Paulu zamává banda transexuálních černochů.) Paul Crewe: - "Zůstanem u těch cheesburgerů." & Cheeseburger Eddy: - "Mám hranolky, co nejsou pro holky. Mám pití, co není k zblití a mám burgery... Mám prostě burgery!" & kapitán Knauer: - "Tak ty si myslíš, že si tady můžeš dělat, co chceš? Nijak se nelišíš od těchhle hajzlů, co tady s tebou bydlej." Paul Crewe: - "Vážně? Taky si myslej, že jste pitomej vidlák?" ()

BuryGol

Sice je to kopírka od Mean Machine, a místo drsnýho Vinnieho Jonese je tady Adam Sandler, ale byla to sranda. Když to vemu kolem a kolem, tak jedinej rozdíl je ten, že tady je rugby a tam byl fotbal. Ale sranda to byla i tak. ()

HomeAlone

Jednoznacne jeden z najlepsich filmov co kedy Sandler natocil . Velmi prijemne prekvapenie , ktore sa fakt podarilo a v ktorom nechyba tucet zaujimavych postav . Bavilo ma to od zaciatku do konca , ja som tam nenasiel hluche miesto a aj po viacerych zhliadnutiach to pobavilo rovnako ()

giovanni3

Nevím co na tom kdo vidí... Úplatný hráč skončí ve vězení, kde klasicky z bandy zločinců udělá skvěle fungující tým, který spojí dohromady smrt všude oblíbeného černocha + chuť nakopat dozorcům ,,prdel,,... Pak logicky snaha uplatit hrdinu což se povede, jenže ouha on má i svědomí a má ,,v lochu,, kamarády tak to tedy ne to vyhraje! A taky, že ano.. Prostě scénář hodný mistra.. :( A akce typu roztleskávačky jako hnusní teplý muži? Či vtípky o tom, s který kdo kdy šel a podobně? Sorry víckrát ne 2z5 víc ani ň. ()

sedm.1

Přiznám se,mě to bavilo,a to že jako docela dost :)!Adam Sandler nehraje tentokrát to své hovado jako vždy,takže neni ani až tak trapný,přesto ikdyž je hlavní postavou filmu on,vesměs všichni nabušený řezníci z vězení jsou mnohem víc cool a zábavnější než právě on.Celý film je předvídatelný a neoriginální(a to nejen kvůli tomu,že jde již o předělávku),ovšem tentokrát to moc nevadí,jako zábava určitě funguje a ani očekávaný happy end není k pokakání :)!Určitě lepší průměr!! ()

ZkuKol

Britská verze (Mean Machine) vítězí na plné koule, a nejenom protom, že jo o "našem" fotbalu. Mám rád americký fotbal, mám rád Adama Sandlera, líbí se mi klipový střih i humor Chrise Rocka, ale tady je vše tak odfláklé. Jen aby to bylo, nic navíc, žádný nápad, prostě slabší průměr co neurazí. A to je málo! ()

Paramount chystá remake Trestné lavice

Paramount chystá remake Trestné lavice