Profesionální hráč amerického fotbalu Paul Crewe prodal důležitý zápas a byl vyloučen z ligy. Pak se pohádal s bohatou přítelkyní Lenou a opilý vyrazil s jejím autem na projížďku. Během své spanilé jízdy zcela zdemoloval její auto, ale také řadu policejních vozů. Je zatčen a odsouzen ke třem rokům v texaské věznici, o což se postaral její správce Hazen, velký fotbalový fanoušek. Chce po Paulovi, aby mu pomohl zlepšit výsledky týmu, a když vzpurný vězeň neprojeví dostatek nadšení, pod pohrůžkou dalších pěti let vězení ho k tomu donutí. Paul si s výběrem hráčů hlavu nedělá. Pak se objeví Nate, který byl kdysi úspěšný fotbalista, a společně se pustí do sestavování týmu, složeného především z obránců. Paul však cítí, že to stále není to pravé, a tak se vydá k vůdci černých vězňů Mossovi. Ten sice účast na zápasu pro pobavení dozorců odmítne, ale nechá se umluvit na basketbalový zápas jednoho proti jednomu. Pokud Paul zvítězí, přidají se černí vězni k jeho týmu. Situace se vyhrotí, když se stráže pokusí některé hráče zastrašit. V konečném důsledku to však má opačný efekt. Nejenže se k týmu přidají černí vězni, ale celý tým má najednou novou motivaci a bojovou náladu. Poslední kapkou se stane pokus o vraždu Paula. Je jasné, že tentokrát půjde na hřišti o víc než jen o sportovní výsledek. (TV Nova)

wendelin9

Nečekaně dobře jsem se bavila :D víc takových komedií!!... Tohle je ten pravej film na uvolnění nebo na sobotní škaredej večer. Takže popcorn, pivečko a zachumlat se do peřin. ()

Radiq

Ze začátku fakt humor, pak bohužel už víc spíše americkej fotbal, ke kterymu jsem ještě nikdy nepochopil pravidla (a to jsem těch filmů už viděl dost). Každopádně pobavili ti vazouni, kteří si tam ze sebe dělali kolikrát neuvěřitelnou prdel. Do toho Sandlerovy a Rockovy hlášky, ktery fakt smrděly kvalitou. Jo, je to film, kterej se dá skouknout i vícekrát a dycky tam bude něco, co pobaví. Ale já už to viděl tak 3x, takže mě to už asi stačilo. ()

eye candy

kluci usati na nas rok co rok vymysli vselijaky kulisarny a my to cpem jako oslici do mechaniky a strasne si u toho libujem, protoze jsme nenarocni a stredoproudovi a intousi nam to potom tajne zavidej ze jsme takovy blbky spokojeny:) ()

miguel_111

--- Průsery se stávaj. To jo. Jen se podívejte, co se stalo s vašima ušima. Na něco se vás zeptám. Chytá na ně i satelit? Vlastně pár kanálů jo. --- tak táto hláška ma fakt dostala. Úžasný a komerčné asi najúspešnejší film Adama Sandlera. Pre mňa 80% ()

UhLee

(6/10). Parádní večerní oddechovka se sportovní tématikou.. To já můžu! Zvlášť když zde vidíme sympatické hory svalů, které se k tomuto filmu dokonale hodí. Adam Sandler mi do role quarterbacka moc teda neseděl, ale jelikož se jedná o komedii, tak to celkem chápu. ()

Mrkvič

Vtipné, suprové herecké obsazení, vynikající sportovní záběry a navíc předělávka, která dokonale rozcupuje pitomý originál! ()

DaUr

Tenhle film mě baví. Bohužel ale posledních 20 minut opět zapadá do klasického amerického "happyendu", který celkový dojem lehce kazí. Ale jen lehce. ()

Sfinkter

Myšlenka a dobré obsazení je sem tam kořeněno tradičně trapnými sandlerovskými vtipy. I tak musíme hovořit o poctivém kousku, protože namakaní negři, tempo, styl ani spád filmu nechybí a bavil jsem se. ()

Ryuuhei

Nemám rád fotbal, ani ten americký, ale i když z něj tato komedie těží, zvládá to tak, že člověk onomu sportu vlastně rozumět vůbec nemusí. Sympatické a fajn pokoukání, které je v některých ohledech bohužel nedotažené. Ať už jde o smrt jisté postavy, nebo osud hlavního hrdiny, film se soustředil vyloženě jen na linku okolo fotbalového zápasu a ničemu jinému nedal prostor. Chápu, je to komedie, ale i ta může mít dějový vývoj. Tady jsem na konci jen nechápavě sledoval závěrečné titulky a marně doufal, že dostanu ještě něco navíc. No... nedostal. ()

BS

Odsýpalo to a bylo to vcelku zábavné, to i přesto, že konec byl jasně očekávatelný. Extra point trick play, ale zaskočila i mě :D ()

Bobik9

Výborný film! Sice potvrzuje americký pokřivený pohled na "hrdiny" filmů, ale moc mě to bavilo. Výtečné herecké obsazení doplněné o kvalitní WWE Superstars včele s The Great Khalim a v tomto filmu výborným Kevinem Nashem. Austin a Goldberg také nezůstali pozadu. Výborná hudba a pěkný konec. Vlastně nemám tomuto snímku co vytknout. ()

Pavlínka9

Film plný skvělých hlášek, které jsou opravdu vtipné :D :D "Leno, myslím, že bychom se měli na čas rozejít" :D "Ne abyste mě volové vyřadili" -2" :D "Hvězda vs.Půlhvězda":D "Uvidíme se i s tvým leguánem na tréninku" :D "Anthony Bože, zůstaň sedět. Díky bohu." :D "Do toho se nevejde" :D A tak dále a tak dále :) Prostě pro mě jedna z posledních dobrých komedií se Sandlerem :) Doporučuji :) ()

Koocik

Pro mě je tento film více než filmem - možná, že se nejedná o tu nejlepší komedii, ale mě to zkrátka baví. Skvělé gagy, hudba, akce i drama. Navíc tento snímek považuji za jeden ze stavebních kamenů, když jsem se už před pěknou řádkou let rozhodl se sebou něco začít dělat a začala tak moje posilovací kariéra. Proto pro mě bude tento snímek už vždycky v TOP filmech. A to herecké obsazení - neznám film, kde je tolik kulturistů, wrestlerů a kdo ví jakej zápasníků, kteří spolu tak skvěle ladí a navíc Adam s Chrisem tomu dávaj pořádnou dávku vtipu navíc. ()

Paramount chystá remake Trestné lavice

Paramount chystá remake Trestné lavice