Pětatřicetiletý Alex Hitchens, kterému nikdo neřekne jinak než Hitch, si kvůli dávnému zklamání nehodlá k tělu pustit žádnou další lásku, což mu však nebrání v tom, aby nebyl vyhlášeným expertem na seznamování. Zná ženy, dokáže odhadnout, co na kterou platí, a poradit klientovi, co své vyvolené nabídnout, aby získal její srdce. Jeho zásadou a jedinou podmínkou je, aby šlo o skutečnou lásku. Jeho schopnosti čeká obtížná zkouška v podobě nesmělého, nešikovného tlouštíka Alberta Brennamana, který je zamilován do slavné a bohaté Allegry Coleové, pro niž pracuje jako daňový poradce. Udělat z plachého nemotory muže, kterého by Allegra mohla milovat, se zdá nemožné. Hitch se však překonává a Albert sbírá první body. Když se Allegra rozhodne investovat velkou částku do neznámého návrháře, postaví se na její stranu, i když ho to stojí místo. Hitchovi se ovšem jeho vlastní život začne komplikovat, když se seznámí s novinářkou Sárou, která nemá čas na muže a nevěří kamarádce Casey historku o záhadném „schůzkologovi“. Přestože je na nejlepší cestě porušit své zásady, pozve Hitch dívku na schůzku a přes drobné nehody se s ní začne sbližovat. Už tak složitá situace se ještě zhorší, když se v tisku objeví fotografie Alberta s Allegrou a šéf nařídí Sáře, aby se na nový vztah ostře sledované celebrity zaměřila. (TV Nova)

castor

Tahle romantická taškařice měla v sobě skrytý rozhodně vetší potenciál. I ústřední dvojici to spolu jakžtakž slušelo, film měl ve Spojených státech obrovský komerční úspěch, což je ale spíše zásluhou Willa Smithe, který v posledních letech mění ve zlato všechno, na co sáhne!! Jeho popularita za oceánem je zcela zasloužená, zatímco Eva Mendes se stále hledá a je obsazována zatím jen pro svůj půvab, Smith má charisma, pohybové a pěvecké nadání, jeho urostlá postava Hitche je zajímavá.. Tím ale klady mizí v prachu země. Romantické situace se mi nezdály zrovna srdceryvné, tu a tam se jen mihl vtipný dialog a především jsem ke konci už nechápal, proč jsou všichni proti tomu, že se Smith svými aktivitami „snažil jen pomoct“ stydlivějším povahám!! A zatímco Smith radí a pomáhá najít cestu k seznámení (potažmo bližšímu vztahu) jiným mužům (což je asi nejzajímavější na celém filmu), sám narazí konečně na tu pravou a ta když hloupými oklikami zjistí, čím se její milý živí, absolutně nelogicky zareaguje, což se bije s jejím zdravým rozumem!! A pak už jde jen o to, jak se ta celá nemilá situace urovná.. A ano, skutečně se to urovná, ale opět neromantickou cestou – jak jinak!! Promiňte, ale romantickou komedii si představuju jinak.. ()

Trellíno

Závěr je hrozný. Nebýt něj, tak je to za čtyři. Ale já opravdu nemám rád takhle uměle dotažený konce filmů. Jinak fajn zábava s výborným obsazením(Smith poslední dobou opravdu jede) a několika skutečnými v pase ohýbáky. Toť vše. 3 1/2* ()

ripo

"Viete, aké je základné pravidlo ? .... Žiadne nie sú !!! " ... Komédia, dokonca romantická a dobre hodnotená, to je v súčasnej dobe tak ťažko uveriteľné , ako fakt že Bluntman-Hobit raz dostane rozum ... Jemný, inteligentný humor, a situácie, ktoré dokážu zopárkrát vylúdiť na vašich perách úsmev. Úsmev áno, ale nie rehot ! Veď vravím, že ti je inteligentný humor, no nie ?!? ()

Spooner

Výtečná romantická komedie,kterou s radostí skouknu ještě jednou. Doporučuji sledovat s osobou jiného pohlaví a občas se řídit Hitchovými radami :-) ()

Xmilden

Prakticky jediný film, kde mě Kevin James vadí jen zhruba z poloviny. Will Smith ani přes své charisma není všemocný a tuhle hloupoučkou šablonovitou romantiku není schopný zachránit. Pokud má někdo rád podobné filmy určitě bych doporučil francouzského (K)lamače srdcí. 55% ()

sepp

Co probuh vsichni mate proti tomu konci filmu? Ano, neprekvapuje a je kapku kycovity, ale boze... ne, to nema cenu rozebirat, kvuli konci nebudu odsuzovat tenhle skvely film, ktery me opravdu pobavil, dokazal zvednout naladu, ba dokonce me nechal i svym hlavnim hrdinum fandit at jim to vyjde, misto bezneho pozorovani vtipnych postavicek jako u jinych filmu... Navic Hitch oplyva napaditym a kvalitnim scenarem a Will Smith konecne opravdu hraje a nepitvori se jen... opravdu pekny snimek. ()

lesumir

Hitch je romantickou komedii pro muže! I když se to nezdá, tak i akčním typům by e to mohlo líbit, občas budou přivírat oči a zacpávat uši, ale přesto si ji užijí. Will Smith v roli doktora lásky je bezkonkurenční, a to jsem se toho bál, že to nezvládne. Nejlepší je jeho odtažení dívky od skupinky mladíků ala "dvě Corony " :-) Do půlky filmu to šlape hodně dobře, Albert se snaží zaujmout a Hitch taky začíná s novým vztahem, ale potom co Eva Mendes podlehne, sklouzává to do obyčejnosti a průměrnosti. Závěr patetický, ale na chvíli už jsem si myslel, snad i doufal, že odjede s někým jiným. ____ My, Češi taky jednoho Hitche máme, Qarka :-) ()

Hrabka

Asi jsem čekal trochu něco jiného. Větší odvaz. Některé pasáže byly skvělé, ale jindy jsem se zase docela nudil. Will Smith je můj oblíbený herec, ale v tomto případě si mě jeho film nezískal. Viděl jsem minimálně 10 lepších romantických komedií a to jsem jich celkově moc neviděl. Oddychovka na zabití času je to dobrá, ale ničím mě nepřekvapila. 60% ()

cheyene

No páni! Tak tento snímek mě velice mile překvapil. Po celou dobu jsem jej sledoval s patřičným zaujetím. Jde o opravdu zdařilou romantickou komedii, která mi připomínala Crazy Stupid Love a Po čem ženy touží. Will Smith byl ve své roli vskutku přesvědčivý a vynikající, ale podobně se mi líbili i jeho herečtí kolegové a kolegyně. Řada scén dokázala pobavit, ale také seriózně zaujmout, tudíž nemám problém s plným hodnocením. ()

nunka

Hitch bola pre mňa príšerná nuda! Bombardovanie umelo-klišovitými akože životnými múdrosťami začalo už v úvode. Nebol to veľmi veľký prúser, avšak miesto užívania si zdanlivej romantiky a komédie som sa už nevedela dočkať záveru. Budem asi prvá, čo zníži hodnotenie pod 3 hviezdy, no skutočne Hitch neradím k príjemnému pozerateľnému priemeru. ()

Jamal

HITCH jevelice příjemný film s pár dějovými zvraty, které jsou rozhodně ku prospěchu. Jedna z nej komedií tohoto roku, i když trošku romanticky pojatá se štipkou Sexu ve městě, ale v konečné fázi lepšeji promíchána a protřepána, s větší dávkou emoce, vtipu, ironie a pravdy + Will, který je mnohem lepší než Jessica Parker a Eva Mendes, která je mnohem více sexy než víše zmiňovaná = vřele doporučuji. ()

Shakers

Will Smith ma v tomto filme fakt prekvapil. Prečo ? Kto by povedal, že je až taký neuveriteľný sympaťák aj bez búchačky a odznaku ? Každopádne ma definitívne presvedčil, že vie hrať aj v iných žánroch a nie len akčných. Eva Mendes je fakt kočka a výborne dopĺňala už tak skvelého Smitha, ktorý si celý film vystačí iba s jeho xsichtom. Do filmu som sa zažral hneď na začiatku, pretože mal veľmi zaujímavý, dobrý a hlavne vtipný príbeh. Aj keď ten koniec bol predvídateľný, romantika prehnaná nebola. Všetko bolo šité na mieru. Dokonca aj tučko Kevin James pobavil. Pre mňa kráľovsky dobra zábava, ktorú si môžem dať kedykoľvek znova. 95% - 5* ()

ajuska

Solidní romantická komedie, ve které je mnohem zábavnější a zajímavější vedlejší dějová linie s ňoumou, který dobývá celebritu, než ta s ústřední milostnou dvojicí, která se schází na vyšlapané cestičce klasických romantických hollywoodských peripetiích. Ve výsledku průměr, sice nenadchne, ale rozhodně také neurazí. ()

lamps

Hitch mi přinesl přesně to, co jsem od něj očekával. O tom, že herectví Willa Smithe má něco do sebe, jsem věděl už dávno, stejně jako jsem si už dříve povšiml, že Eva Mendes by nebyla partie k zahození, a nijak mě nepřekvapilo, že spolu jim to před kamerou klapalo jako skutečným milencům. Ten film ale není pouze o nich, je také o zajímavé myšlence, o svěžím a vtipném zpracování a také trochu o Kevinu Jamesovi, který se mi v roli plachého finančníka také moc líbil. Zkrátka a dobře, Hitch je jistotou pro zasmání a nějaký ten odpočinek, a nic na tom nemění ani trochu volnější druhá půlka, ani to za vlasy přitažené finální vyznání. 80% ()

filmfanouch

Perfektní zábavná komedie. Perfektně to utíká, dá se na to dívat několikrát do roka, obsazení je perfektní (dle mého životní role Kevina Jamese) a navíc svěží zápletka. ()

Pepinec

Kdybych tak Hitche potkal v osmé třídě, mohlo to s tou blondýnkou z páté řady dopadnout úplně jinak a celý ten bláznivý kolotoč se mohl spustit ještě dřív, než mi na bradě stačil vyrašit první vous. No vida... Dneska mám vousů plné zuby (doslova) a už dávno vím, že cestu do lékárny si každý musí poctivě vyšlapat sám. Přišel jsem na to i bez Hitche, takže sorry, kámo - nejsi mi k ničemu. Leda, že bys vyřídil Evče, ať mi brnkne, až to zas poděláš. ()

Boogeyman

Krystalicky čistá esence "romantické komedie pro průměrného Američana", kde nesmí chybět tlusťoch, kterej padá, tuny mouder o síle lásky, samozřejmě velkolepé morální ponaučení a trochu těch prdíků. ()

Stegr

65% - Příjemná komedie s velkým tahounem Willem Smithem. Po celou dobu se pro mě film pohyboval mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, bohužel, trapné tanečky na konci ho shodily do nižšího hodnocení... ()

Deimos

DVD/// Obsazení 8/10 Děj 9/10 Hudba 8/10 Efekty 6/10/// +výborně zahrané, perfektní zábava -pomalejší úvod, hodně keců/// Tak zde film splnil veškeré má očekávání a pokud pominu pomalejší rozjdezd a předvídatelný závěr, tak musím hodnotit velmi kladně. Dobrému hereckému obsazení kraluje Will Smith a jsem rád, že tu najdu i Evu Mendez. Příběh i když typický pro romantické komedie, zde udává zajímavý směr a přecejen základní motiv je celkem originální. Společně s příjemnou hudbou a dobrou kvalitou DVD obrazu, mohu směle doporučit. Osobně se podívám rád znovu/// Celkem 81%/// ()

misterz

Prekvapivo zábavné. Aspoňže sa scenár v rámci romantickej komédie pokúsil o niečo sviežejšie, ako len o zaužívanú romantickú šablónu. Niektoré scénky mi dokázali vyvolať úsmev na tvári a nudil som sa len zriedka. Na druhú stranu ale ani nečakajte nič prevratné. Navyše situáciu vo veľkej miere zachránilo aj sympatické herecké duo. Lepší priemer. 65/100 ()