Malý Richie je nejbohatší dítě na světě. Má vše, nač si vzpomene. Soukromou restauraci McDonald, psa Dolara a Claudii Schiffer jako osobní trenérku aerobiku. Něco mu však přece jen chybí, a to pár opravdu dobrých kamarádů. Při zahájení provozu nové otcovy továrny si všimne party, hrající na blízkém plácku baseball. Zatímco rodiče, kteří odletěli na večeři s anglickou královnou, musí nouzově přistát na moři po výbuchu bomby, pozve věrný komorník Cadbury partu z plácku do přepychového sídla. Příjemný večer Richiemu pokazí nejprve zjištění, že komorník dětem za návštěvu zaplatil, a vzápětí zpráva, že jeho rodiče zmizeli. Bombu umístil do letadla osobní strážce pracující pro Van Dougha, který se tak chce zmocnit obrovského majetku. Zbývá odstranit ještě Richieho. To však bude mnohem obtížnější, než by se na první pohled zdálo. Richie se totiž s Cadburym a partou z plácku pustí do boje a po dramatické bitvě, vedené poněkud netradičními prostředky, dokáže slavně zvítězit. (TV Nova)

mzss1 odpad!

Sice hlavního hrdinu hrál Macaulay Culkin, ale nehrál postavu Kevina jako v prvním a druhým díle, zato jinou postavu. To mě naštvalo a krom tojho film moc zábavy nenabídl. Párkrát jsem se zasmál, ale nestálo to za to. Příběh divnej, herci nic moc. Takže film hodnotím na 12% = odpad! ()

kingik

Macaulay Culkin je nejbohatším dítětem na světě, ale přestože miluje své starostlivé rodiče, není šťastný - chybí mu totiž kamarádi. Jenže jednou rodiče zmizí v bermudském trojúhelníku a chlapec je musí zachránit. Čekají nás nějaké ty intriky v podobě zosnovaného plánu na zabití rodiny Richových a hledání ztracených rodičů. Macaulay Culkin se evidentně pokusil navázat na úspěchy filmů Sám doma, ale právě ta zábavnost a nápaditost tomuto filmu hodně chybí. Trapná křečovitost a nesympatický Macaulay Culkin to ovšem převyšuje. 30% ()

Omnibus

Souhlasím s jednou nosnou myšlenkou filmu, že za peníze se nedá všechno koupit! A to, prosím pěkně, ani nějaké moje vyšší hodnocení této ubohosti. Ubohosti, která bohužel přes všechnu tu nudu zřejmě autorům vydělala i nějaké ty mrzké peníze. ()

Sobis87

Jedno z posledních hlasitějších uprdnutí v kariéře Macaulay Culkina, na které ještě pár lidí slyšelo. Jako zábava pro děti to ještě celkem ujde, ale na první dva díly Sám doma, na kterých parazituje, rozhodně nemá. 40% ()

Smok odpad!

To, čoho sa tu filmový priemysel dopustil na tom už beztak nesympatickom decku je neodpustiteľné. ()

swamp

Ri¢hieho Ri¢he jsem viděl jednou teď a několikrát kdysi.. a jako dítěti se mi všechny ty vychytávky (není jich moc, ale kdysi se mi zdálo, že jich je kupa) hrozně líbily. Takže z nostalgie dávám 3*. ()

Tomco

Nevstúpiš dvakrát do tej istej rieky. Pre túto sériu to až tak značne neplatilo, no do tretice všetko dobré sa v tomto prípade nepotvrdilo. Otrepané, vyčerpaná studňa nápadov, ale na jedno pozretie ešte ako tak stačí. Minimálne detské osadenstvo by sa nemalo sťažovať. ()

bassator odpad!

Toto je jeden z vrcholů "úžasného" Macaulaye. To je herec z kterého mám vždy husí kůži, pro mne herec bez špetky talentu... - 23. 12. 2009 - 1/2 filmu - 5% ()

Xeelee odpad!

Na film se sice dá koukat, ale bez pytlíku na zvracení maximálně prvních deset minut. Slabší povahy by si raději měly pustit nějaké německé fetiš porno. Podobnost s Galadrielovým komentářem je čistě náhodná. ()