JASON_X

Pokračování bizarního jižanského exploaťáku je určitě povedenější než první díl (House of 1000 Corpses). Postavy už tu nejsou tak přehnaně zkarikované (Sid Haig je snad démon!) a scénář je o něco méně dementní. Popravdě - není to zrovna můj šálek filmového čaje, protože pokud bych se měl u filmu tohohle druhu bavit, muselo by v něm být víc nadsázky, no a pokud bych ho chtěl vnímat jako syrový thriller, musel by být víc realistický. Ale objektivně ho považuju za slušně relaxační a vizuálně zajímavé béčko. Bohužel v něm ale opět úřaduje typická Zombieho kombinace naprosto příšerné zoomující a třaslavé kamery a chaotického střihu, což mi zážitek z filmu hodně zprotivilo. Dávám čtyři, protože jsem jedničce dal tři, ale do reprízy se asi jen tak nepohrnu. ()

Bauer

No, vida!!! Volné pokračování filmu Dům tisíce mrtvol, který byl nemastným a neslaným hororem. Tímto filmem jakoby režisér Rob Zombie dovedl všechny detaily téměř k dokonalosti. Vytvořil výbornou atmosféru. Nějak mi k tomuto filmu nepasuje žánr horor. Akční to bylo. Krimi to určitě také bylo. Thriller to byl ale takový ten brutální thriller se spoustou krve. Ale horor mi sem prostě nepasuje. Zombie konečně povolal nějaké známé herce a to filmu jedině prospívá, protože když se ve filmu objeví třeba Geoffrey Lewis, Danny Trejo a nebo naprosto vynikající William Forsythe, jehož výkon je excelentní, tak právě ta jména filmu poněkud prospívájí a když jejich nositelé předvedou dobré výkony tak není co řešit. Neměl bych opomenout hudbu, která byla vkusně vybrána a byla velmi dobrá. Což mně přivádí k vydařenému soundtracku. Tři hvězdičky je málo a čtyři zase moc. Jednoznačně to bylo lepší, než Dům tisíce mrtvol ale na čisté 4* to nevidím a proto dávam 3 a 1/2*! ()

matestlust

Excelentní brutální úchylárna. Povedený suchý humor do nesčetných morbidních vražd a to vše proložené country muzikou. Prostě paráda. Pro fajnšmekry stoprocentní zábava!!! ()

Beastmaster4

Film převrácených hodnot. Policista je tu ukázán jako bestie lačnící po pomstě, který je ochotný udělat cokoliv proto, aby dopadl povedenou rodinku brutálních vrahů. Oni jsou tu naopak zobrazením rodinné lásky a idylky. No prostě je na vás komu chcete fandit ;) Zombieho ženuška je k nakousnutí, v těch rozdrbanejch riflích bych jí odpustil i tu zabijáckou povahu :-) Vlastně, jestli si vzpomínám, tak ona jako jediná tu nikoho nezabila. Výběr exotů se Zombiemu taky poved, horší ksichty nenajdete nikde jinde, zato soundtrack je skvělý. A jak to vidím celkově? Radši si pustím nějaké Zombieho CD než film ;) http://www.youtube.com/watch?v=EqQuihD0hoI ()

Morholt

Podstatně lepší než Dům tisíce mrtvol, ale pořád to není nic, co by mě dostávalo svojí brutalitou. Vidím to jen jako lehce nadprůměrnou akční honičku, ve které policajti a najmutí zabijáci nahánějí zbytek vyšinuté rodinky. Nicméně zabavit to dokáže a povedl se konec. 60% ()

Mordenroth

Určite lepšie ako House of 1000 Corpses. Zombie má dobré nápady, ale aj tie podľa mňa prevzal (možno nevedome) z iných, resp. podobných (starších) filmov. Jediné, v čom je jeho dielo iné, je mimoriadne otvorené zobrazovanie násilia (i keď aj to už sme tu myslím mali...). Na jednej strane mi je celkom sympatické, že aj v 21. storočí sa niekto nebojí natočiť relatívne drsný horor, ale na strane druhej - mne to nestačí. Nestačí mi len násilie alebo krv. Potrebujem aj originálny a zaujímavý príbeh a nielen nejakú "Zombieho verziu Texaského masakru". Inak, samotné spracovanie "otrepaného" príbehu hodnotím celkom pozitívne. Z hercov sa mi páčili Sid Haig, William Forsythe a samozrejme Sheri Moon a jej krásny zadok... :-). 70%. ()

Caelos

Komedie, která mne vždy rozesměje, a na konci rozbrečí. Je to fajn. Akorát mohli omezit ten ohavný slovník. ()

BoPo

Príbeh nič moc, ale postava Kapitána Spauldinga rozhodne stojí za to. Keby som to mal zhodnotiť jednou vetou tak poviem len, že na to že v tom hraje Danny Trejo to bolo dobré. ()

slatkac

Pokračování House of 1000 má ůplně jiný styl, jak vidím tak to ale vůbec nevadí. Je to vlastně taková road-movie plná brutality, vraždění, prasáren, luxusních hlášek a je to vlastně taková směs všeho možného. Z herců bych vyzdvihnul ůvodní trio v podání Sida "Spauldinga" Haiga, Billa "Otise" Moseleyho, Sheri Moon "Baby" Zombie kteří zvládli role parchantů ůžasně. Dále bych vyzdvihnul Dannyho Treja a jeho megadrsného parťáka, Williama Forsytha, Kena Foreeho a mojeho oblíbence Lew Templa. TUTTI-KURVA-FRUTTIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ()

erl

Skvělá krvavá road movie která je kurevsky zábavná a drsná. Dokonalý William Forsythe v roli šerifa Wydella. Rob vybrousil svůj režisérský styl k dokonalosti a vyvrhl na svět bestiální filmeček který překonává i svého předchůdce o několik tříd. Jo a soundtrack je kapitola sama pro sebe. ()

Terva

CD 1 TYLER BATES 1 - Tiny And His Girl/Police 2 - Ten Cars Twenty Pigs 3- Shootout 4 - Mama Pulls The Trigger 5 - Ride The Horse 6 - Driving To The Khaki Palms 7 - Unwanted Guests 8 - Official Clown Business 9 - Dirty Knees 10 - See You In Hell 11 - Yellow Brick Road 12 - Another Failed Escape 13 - Adam's Face 14 - The Rejects Were Here 15 - Road Kill 16 - Brother George/I Found Your Guy 17 - Holy Guacamole 18 - Hand Sandwich 19 - Joyride 20 - Staples 21 - You Feeling It, Brother? 22 - Run Baby Girl 23 - Tiny Snaps Wydell 24 - We'll Come Back For You CD 2 RŮZNÍ INTERPRETI 1 - The Allman Brothers Band - Midnight Rider 2 - Three Dog Night - Shambala 3 - Terry Reid - Brave Awakening 4 - Kitty Wells - It Wasn't God Who Made Honky Tonk Angels 5 - Buck Owens & His Buckaroos - Satan's Got To Get Along Without Me 8 - The James Gang - Funk #49 9 - David Essex - Rock On 10 - Joe Walsh - Rocky Mountain Way 11 - Terry Reid - To Be Treated 12 - Lynyrd Skynyrd - Free Bird 13 - Terry Reid - Seed Of Memory 14 - Banjo & Sullivan - I'm At Home Getting Hammered (While She's Out Getting Nailed) Tak to je hudba a co dodat k filmu ? Nic. Podívejte se sami. Já tomu dal plný počet. ()

adamo_znk

Šerif je TOP ..... a Rob Zombie je totální borec ... takovouhle variaci na Takový Normální Zabijáky by si někdo normální jen tak nestřihnul ! ()

Tyler:D

Tri hviezdičky sú málo, štyri sú zase moc. Každopádne som sa celkom slušne pobavil, niektoré hlášky sú celkom nápadité, to som od Zombieho ani nečakal. Ale neoznačil by som tento film ako horor, nebál som sa ani sekundu, skôr je to brutálny, nechutný, zvrhlý a zároveň zábavný thriller. Druhá polovica sa mi ale zdala trochu slabšia, pomalšia a teda nudnejšia, preto dávam len 3*. 70% ()

Nick Tow

Rob ma prekvapil. Bral som ho iba ako horrorového fanúšika a trojakordového muzikanta, ktorého produkcia mi vždy pripomínala "katapulťácky zlý pivný bigbajz". Kurňa. A on to je talentovaný režisér. Suverenitu, s akou je nakrútený záver tohto filmu by mu mohol závidieť nejeden "akčný" firestarter. ()

Skrk

Kvalitní exploitation film, který nešetří násilím, špínou, suchým humorem a především ostřejším slovníkem. ()

corpsy

Rodina je základ spoločnosti. Ak by sa toto slovné spojenie riadilo podľa nálad rodiny Fireflyeovcov, asi by z tej spoločnosti veľa neostalo. Atmosféru predchádzajúcej časti je tu badať len poskromne, zmenila sa aj nálada. Záverečný klimax dáva poznať závan čerstvosti, ale je už neskoro. Hodnotím to, ako horšiu polovicu dvojice filmov, ktorými sa Rob Zombie preukázal, ako šikovný žánrový režisér. Nie však skvelý. To musel prísť až HALLOWEEN. ()

liquido26

Dům tisíce mrtvol se mi líbil víc. Tohle nemá takovou šťávu ani atmosféru, ani to není tak vtipný a ani tak brutální. Prostě jen dobře natočenej sequel. ()