Andymu je čtyřicet, pracuje ve skladu prodejny elektrospotřebičů, sbírá komiksové postavičky, a co se týče sexu, je stále panic. Když byl teenager, párkrát to nevyšlo a pak už nějak ztratil chuť to pořád zkoušet. Andy je celkem spokojený, ale jednoho dne se prořekne před kolegy z práce. Jeho spolupracovníci se mu za to zpočátku vysmívají, záhy ale nastupuje do jejich intenzivního školícího kurzu, který ho má přivést k jedinému cíli - ke ztrátě panictví. O některých věcech je ale snazší mluvit než je realizovat, což po sérii bláznivých a vtipných erotických selhání potvrdí i Andy a jeho kolegové. I když seznámení se sympatickou Trish by se možná mohlo proměnit v něco hlubšího. Jenže zkuste své holce přiznat, že jste ještě panic. Těžko se to říká v osmnácti, a co teprve ve čtyřiceti. (TV Nova)

Zombi

Ten Aquarius na konci je fakt nářez :o) Jinak jsem se bavil po většinu sáhodlouhé stopáže, ke které směřuje taky moje největší výtka. Prostě taková prcičkovská komedie pro starší ročníky :o) ()

sona123

Nebýt nekritické stopáže, jdu ještě o hvězdu výš. Ale jinak jsem nadšená a opět se jednou vyplatilo dát na názor zdejších uživatelů - není to ptákovina ve stylu Prci, prci, prcičky. Má to vtip a dialogy nejsou vůbec trapné (a to je nutné u komedie vždy ocenit). Všichni jsou sympatičtí a snaží se, jak jen to jde, což je vidět hlavně v závěrečných minutách - ty mne dostaly opravdu nejvíc a stálo za to se dodívat do konce. ()

aLPaC

Sice dlouhá, ale skvělá oddychová komedie v hlavní roli s plachým troubou Stevem Carellem (takovej kožich :D), kterého musíte mít rádi, stejně jako jeho kamarády Rogena a Rudda, kteří se mu snaží najít slečnu. Dvě hodiny skvělého sexuálního humoru. Hrozně se mi líbila scéna, kdy v obchodu sbalí Carell Elizabeth Banks, tam jsem čuměl jak to na ní vybalil. Navíc Catherine Keener je v 45 nádherná baba. Na imdb hodnocení o 10% větší. NEJLEPŠÍ HLÁŠKA - David: Víš, jak jsem poznal, že jsi gay? Máš rád Coldplay. ()

Jaro_slav

Ponaučení č. 1: ráno se líp čůrá v sedě - všeobecně známé. Ponaučení č. 2: náctiletá náctka pozná panice ihned - o něco méně známé. Ponaučení č. 3: vaše sbírka modýlků/čehokoliv má celkem velkou hodnotu - to tak nějak tušíte. Ponaučení č. 4: vaši sbírku modýlků/čehokoliv je někdo ochotný za slušný prachy odkoupit - wow!, to jsem netušil! Apatowův komediální svět je sice hodně nereálný, ale taky nefekální. A to se cení. ()

Oralfabet

Hranice mezi debilní a inteligentní komedií je občas celkem nejasná, ale tahle nakonec překvapivě spadá spíš do druhé kategorie, řekl bych. Závěrečné hudební číslo mě fakt pobavilo. 7/10 ()

Oxymoron

Po prvních minutách jsem místo salvy smíchu jen popojížděl čím dál více do sedačky - začal jsem se totiž nebezpečně na plátně poznávat. Hlavní hrdina jezdí na kole - já taky; byl od přírody nešika - já taky; byl... no nic. Později jsem hodil všechno za hlavu a začal jsem se pořádně bavit, stejně jako celý sál. Je to příjemná komedie, která baví a neuráží. ()

Phillo

Menej jednohubkové ako komédie s Jimmom Carreym, viac trápne a predvídateľné ako väčšina ostatných komédií (Scary Movie nepočítajme) a inak žánrovo priemerné a občas nudné. Carrell sa mi zapáčil z rady amerických komikov najviac a aj vďaka nemu s je aspoň niečo z tohto filmu pamätať dlhšie. Opäť sa však tvorcovia nevyhli už naozaj otravným „komedionálnym“ povinnostiach ako je rada vedľajších postáv, samozrejme každý s inou úchylkou a každý inej rasy. Úplne blbo v mojich očiach vyzrel „shrekovský“ záver, kde všetci tancujú a spievajú a tvária sa neskutočne cool. Nuž a úplny záver je tak predvídateľný, že snáď ani nevadí keď poviem, že sa samozrejme „spári“ každý s každým (a to vážne takmer každý s každým) a všetci budú šťastní. Na takú stopáž by som si toho vedel predstaviť aj viac a to fakt, že Carrel je panic sa dozvieme už asi po 10 minútach. ()

kluk z Na

V jednu chvíli sem se nemohl přestat smát, úžasné. Natahování konce mě lehce nudilo, tudíš nemohu dát plný počet. ()

JM87

O Apatowi sem už dřív slyšel a přes to, že mě tyhle náměty neberou jsem se po čtyřech letech překonal a stáhl si to. Jasně, od začatku všichni víme jak to skončí, takže jde pouze jen o to, vyplňit dobře vnitřek ať ten scénář není jenom hadra a myslím, že se to celkem povedlo. Rozhodně tu, ale de vidět, že se Apatow snaží hlavně zaujmout mainstreamový publikum, ale přitom ve všem zachovat jakejsi buranskej humor, to mi trochu vadí. Myslím, že kdyby měl volnou ruku, točil by výborný filmy. Takle sou to jen tři / čtyři hvězdičky. ()

panmroz

...aneb jak se trojice kamarádů rozhodne zničit harmonický život svému spolupracovníkovi. Pár fórů zbytečnejch a mimo, závěr s prapodivnou honičkou, ale jinak film, co objevil Steva Carella, paráda! ()

JK-Stinger

Nejsem veliký fanda sprosté mluvy v amerických komediích, ale tady to bylo vcelku ještě únosné a nakonec jsem se i pobavil. Dobrá průměrná komedie. ()

cskomando

Já se bavil od začátku až do konce ( místy válel smíchy :D ). Část filmu mi to připomínalo prcičky ale vcelku se to podobalo i realitě. ()

Jaroslaf

Ten film je strašně špatnej a nudnej, a medvědí službu mu dělá i příšerný český dabing. Taktéž mě zaujalo že v české verzi filmu chybějí i některé části dialogů ve scénách rozhovorů přes telefon. Prakticky každá scéna je zde nereálná, balící taktiky a úspěch u dámského pohlaví jsou ve filmu neskutečně vycucané z prstu. Rád bych pochopil jak se Judd Apatow mohl vlastně stát režisérem, protože jsem od něj nikdy neviděl jediný zábavný film. ()

Tunri

Tahle komedie je na pět hvězdiček, dokud to nezačne být romantická komedie. Miluju tohle obsazení, level improvizace a hlášky. ()

Berry

Už podle názvu to napovídá, že to bude slušnější film, ale hned na začátku vás to vyvede z omylu. A to tehdy, když se Andyhio kamarádi ukážou v pravém světle. Film je sprostý, ale i tak nápaditý, hodně vtipný a Andymu držíte palce:-) Ale ta depilace byla teda krutá... ()

voidindigo

Jako komedie je to lehce nadprůměrná kombinace sprostoty a romantiky ze "sandlerovské" školy. Ovšem docela dobře to vystihuje jeden problém současného USA (a také Evropy). Jednak se monogamní romantická láska vyzdvihuje jako ideál, ale zároveň se tvrdí, že nezadaný lidi musí mít sex za každou cenu - třeba i s opilejma, nesvéprávnejma holkama, který tě při líbání pozvrací - anebo ještě s děsivějšími jedinci. A potom aby každý nezadaný moula z toho neblbnul (i kdyby třeba starý panic nebyl). Ale samozřejmě můžete uhodnout, který z těchto dvou proudů zvítězí... ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii

01.02.2019

Ďalší všemohúci smrteľník

Ďalší všemohúci smrteľník

27.08.2005

Keď sa reportér Bruce v podaní Jima Carreyho na krátky čas vžil do kože Boha, štúdiu Universal Pictures to celosvetovo vynieslo 485 miliónov dolárov. Že je na ceste pokračovanie neprekvapí nikoho, no… (více)