Andymu je čtyřicet, pracuje ve skladu prodejny elektrospotřebičů, sbírá komiksové postavičky, a co se týče sexu, je stále panic. Když byl teenager, párkrát to nevyšlo a pak už nějak ztratil chuť to pořád zkoušet. Andy je celkem spokojený, ale jednoho dne se prořekne před kolegy z práce. Jeho spolupracovníci se mu za to zpočátku vysmívají, záhy ale nastupuje do jejich intenzivního školícího kurzu, který ho má přivést k jedinému cíli - ke ztrátě panictví. O některých věcech je ale snazší mluvit než je realizovat, což po sérii bláznivých a vtipných erotických selhání potvrdí i Andy a jeho kolegové. I když seznámení se sympatickou Trish by se možná mohlo proměnit v něco hlubšího. Jenže zkuste své holce přiznat, že jste ještě panic. Těžko se to říká v osmnácti, a co teprve ve čtyřiceti. (TV Nova)

kollma

Slušná oddechovka, v žánru komedie docela i nadprůměr. Nejlepší je ale až závěrečná zpívající scéna. :D ()

Razer

Trošku jsem se toho bál a ze začátku jsem z toho neměl vůbec dobrej pocit, ale s ubíhajícíma minutama jsem začal měnit názor, a tuhle trochu zvrhlou romantickou komedii jsem si začal užívat. Tradičně mi vadily "ftípky" jako souložící psi, zvracení po lidech atd. Bavil jsem se daleko líp než u novějšího Apatowova filmu Zbouchnutá. Ty trapnosti docela slušně přebilo množství povedenejch ftípků a popkulturních narážek, který jsem si užil. 70%. ()

KOZEL84

Na druhé podívání dávám plnou.Je tu sice i pár trapných forkú,ale jinak sem se královsky bavil.Hlavně díky bezchybnému obsazení.Včetně Carella,kterého jinak vůbec nemusím. ()

johnymdoe

Moji milovaní herci a srandovní námět (i když pochybuju že někdo takový existuje) ale prostě mě to bohužel nebavilo a ten písničkový závěr jsem už vůbec nechápal a rád vypnul. Škoda potenciálu. ()

andaa

Tak tohle nebylo vubec spatne, ale na muj vkus ani ne uplne dobre. Je to urcite dost zajimava myslenka, ktera narazi na trochu kontroverzni problematiku byti muzem nezkusenym ve veku pokrocilejsim, nez je unosne. Sama jsem se setkala s par obdobnymi typy, sice trochu mladsimi, ale presto se jednalo o vek, ketry uz je pro prvni sexualni zkusenost ponekud na povazenou a musim rict, ze skutecne nektere sceny mi pripadlay jako "ze zivota" . Druhou veci uz je ovsem na muj vkus az prilisna nadsazenost. Kdyby hlavnimu hrdinovi bylo 25-30 pridalo by to na uveritelnosti, coz by mi jako divakovi urcite vyhovovalo vice, jelikoz zbytek obsahu je skutecne dosti realisticky, proto tenhle jediny fakt pusobi jako pest na oko. Za me jeste dalsi vytka : urcite bych trochu rozsirila sceny, ktere vysvetluji, proc o to Andy nedokazal prijit driv ( vic negativnich zkusenosti, krestanska rodina, ci treba jen dlouhy zivot spolu s rodici atp.) Jeste bych teda urcite o par minut natahla scenu, kde ostatni pochopi ze je panic. J ako sorry, ale ze to poznaji po jedine wtf informaci od Andyho mi prijde v jejich veku hodne za vlasy pritazene. Jinak snad by filmu pridala na hodnote trochu kratsi stopaz, kdy vice jak dve hodiny na romantickou komedii povazuji za vazne hodne. Jeste mi sem tam vadilo par nelogicnosti, ale tomu se v americkem filmu, potazmo komedii vyhnou jen zridka. Jinak herci dobri, vykony take, kamera a zvuk cajk, jen snad trochu zajimavejsi soundrack pro priste poprosim. Jinak autorum dik, existuje vecery, ktere jsem stravila v mnohem horsi spolecnosti, nez ctyricetileteho panice. ()

Matli

Lehce podprůměrná komedie. Asi 4x jsem se pousmál a po hodině sem si říkal, kdy už bude konec a to jsem byl v polovině. Uplně zbytečně natáhnuté a určitě se z toho dalo vytřískat víc. 30% ()

El-Barto

Jedna z nejlepších komedií, které jsem za dlouhou dobu viděl. Film s povrchním tématem, ale chytře a zábavně napsaný. ()

Saur.us

Přesně tu sprostou, nepříliš náročnou romatickou komedii, jakou bych od J. Apatowa čekal, jsem dostal. Ale velké plus za hudební finále, to mě dostalo. ()

Puol

Aj s takýmto názvom sa dá nakrútiť vcelku milý, hlavnej relatívne vkusný film. Potešilo ma minimum, momentálne veľmi populárnych nechutností. A z chuti som sa zasmial na všetkých tých kamarátoch, ktorí chceli Andymu úprimne pomôcť, no vždy to vypálilo nejak inak. A záverečné muzikálové číslo.. ()

Adm.Nelson

Tak jemu som to naozaj zo srdca prial:) Carell spolu s Keener vynikajúci, najviac ma ale na filme zaujal Paul Rudd so svojou charizmou. Od Apatowa to najzábavnejšie a najdojemnejšie, čo som videl, hoci jeho ďalšie filmy sú tu hodnotené lepšie. 8/10 ()

René

V podstatě jsem se bavil. Někdy trapné, někdy skutečně vtipné. Škoda,že film netrval max. tak 90 minut. ()

atmen

Když jsem tenhle film viděl poprvé s titulky, tak mě moc nezaujal. Téměř v každé větě slovo fuck a mně přišlo, že je to takové provoplánové, dát do filmu co nejvíce sprosťáren a ono to bude vtipné, nebralo mě to, dal jsem jen 2 hvězdičky... a ono ejhle, dnes (7.11.08) jsem viděl verzi s dabingem a já se bavil. Možná jsem byl jen unaven po práci a tak bych se bavil i u Pretty woman...pche, čert to vem, zvedám hodnocení na 4 hvězdičky...jsem zvědav, až to uvidím potřetí, jestli budu zase měnit :-) ()

merigieren

Takový fuckoidní humor s přirozeností 40 letého panice s dálkovým ovládáním 3 kolegů z práce. Indický prskající skřítek také pobaví. Krámek, kde se nic neprodává. Trhání chlupů. Ryby k večeři na obličeji. Když tak vzpomínám, je to celkem zábava za lepší 3*. ()

achaja

63%? To si tenhle film nezaslouží. 40 letý panic Steve Carell je neurotický, divný, uzavřený, konzervativní pracovník elektra. Má rád své počítačové hry a postavičky z komixů (takový zastydlý geek). Kolegové se mu rozhodnou pomoct a spouští se divoká jízda na hraně dobrého vkusu zakončená nalezením pravé lásky:) Pro mě osobně ohromná sranda. 80% ()

Olík

Rok "0", začátek všeho, narození nového subžánru, velký třesk, "apatowky" spatřili světlo světla (no možná to všechno nastalo už rok dozadu díky Ronu Burgundym)......a svým způsobem také zrod Steva Carella či Setha Rogena. Takže pro nás podobných kratochvílí chtivých milník jako "bejk". Milník, který naznačil co nás v dalších letech čeká, milník, který pomohl definovat, milník, který zvednul stavidla. Díky Jude za čtyřicetiletého panice, díky za Steva, díky za Paula, Setha, Willa, Jasona, Johana, Jamese, díky za všechny ostatní......díky za ně. ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii

01.02.2019

Ďalší všemohúci smrteľník

Ďalší všemohúci smrteľník

27.08.2005

Keď sa reportér Bruce v podaní Jima Carreyho na krátky čas vžil do kože Boha, štúdiu Universal Pictures to celosvetovo vynieslo 485 miliónov dolárov. Že je na ceste pokračovanie neprekvapí nikoho, no… (více)