Andymu je čtyřicet, pracuje ve skladu prodejny elektrospotřebičů, sbírá komiksové postavičky, a co se týče sexu, je stále panic. Když byl teenager, párkrát to nevyšlo a pak už nějak ztratil chuť to pořád zkoušet. Andy je celkem spokojený, ale jednoho dne se prořekne před kolegy z práce. Jeho spolupracovníci se mu za to zpočátku vysmívají, záhy ale nastupuje do jejich intenzivního školícího kurzu, který ho má přivést k jedinému cíli - ke ztrátě panictví. O některých věcech je ale snazší mluvit než je realizovat, což po sérii bláznivých a vtipných erotických selhání potvrdí i Andy a jeho kolegové. I když seznámení se sympatickou Trish by se možná mohlo proměnit v něco hlubšího. Jenže zkuste své holce přiznat, že jste ještě panic. Těžko se to říká v osmnácti, a co teprve ve čtyřiceti. (TV Nova)

dita.krizova

Čekala jsem zase nějakou pitomou komedii o sexu a on tam byl chlápek, kterej se "jenom" styděl. Příjemně mě to překvapilo a trošku jsem se zastyděla, že jsem to dávala do stejný škatule jako jiné komedie. Uvolnila jsem se a nasmála se (hlavně u trhání chlupů). ()

netahlo

Byt to tak o hodinu kratsi, sel bych s hodnocenim jeste vys. Bohuzel me to ke konci uz nudilo a vsichni byli na muj vkus az moc afektovani. Tema pribehu opravdu maximalne lacine, ale presto jsem se dostkrat zasmal. Takze ve finale strizliva spokojenost. ()

herr_carter

"..a už jsme skoro byli, když mi její čokl začal lizat prdel.."společně se Zprávařem nejlepší Carell...............moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

Sdoom

Steve Carell a Catherine Keener zachraňujou, co se dá, ale scénář a režii Judda Apatowa se stejnak zachránit nepodařilo. To je tak, když je někdo zaseknutej v jednom žánru a eště v něm vytvoří samostatný subžánr - a vznikne stupidní komedie. (Netflix, orig.) ()

chef

Vrámci kolektovania Carellovej filmografie som sa dostal až k tomuto filmu. Ako pozerám tak to bola prvá "Apatowka" s kreativnou skupinkou, ktorá sa motá aj okolo "The Office". Celkom príjemná a realistická záležitosť. 70% ()

velkyvezir

"Přece to není Rubikova kostka." - to je snad nejlepší hlod této doslova švihnuté komedie, kterou ocení příznivci Frat Packu. Nejlepší scény se nakonec odehrávají v obchodě, ale marná sláva, na plný počet to není, protože kratší stopáž by filmu pomohla. ()

Spike23

To co předvedl Apatow v Knocked Up a 40 Years... je pro mě dosud něco nevídaného. Ať už se jedná o výběr tématu, který je tak různorodý, že si do něj může prakticky dosadit co chce bez jakéhokoliv omezení nebo například dokonale obsazené a zahrané charaktery, až mi připadá, že je hlavní postava každá z nich, žádná není zbytečná a bez kterékoliv z nich by film dost prodělal na kvalitě, vše je prostě unikátní, u nikoho jsem nic podobného neviděl. takže hodnocení je asi jasné :). ()

klukluka

Jsem zdravotně trochu z formy, neumím si ty 3 hvězdy vnitřně obhájit, ale budu doufat, že se na tom sám se sebou shodnu, jestli to ještě někdy uvidím znovu. Nijak se do toho ale nepohrnu, protože mě to nebavilo. ()

cab

"Prcickovska" komedie je tentokrat o 40letem panicovi pracujicim v elektru, sbirajicim vsechno kolem komiksu a majicim kolegy ze zamestnani, kteri mu chteji pomoci z jeho nevsednosti. Hlavni hrdina (Steve Carrell) tahne cely film, ktery srazi presprilisna delka, nevyvazenost humornych scenek a zamerenost na americke publikum. Slusna odreagovacka 65% ()

eagle-eye

Omlouvám se, ale nevydžel jsem komedii sledovat do konce, protože jsem se cca po 30-ti minutách začal nudit a když byl film uměle natahován do neúměrné stopáže o naprosto zbytečné scény, ztratil jsem trpělivost. Kdyby byl film sestříhán, dal bych možná o jednu hvězdu víc, kdyby si udržel svoje počáteční tempro, možná bych se přiklonil i ke třem, takhle jsem po hoďce a půl vypínal zklamaně TV... ()

Mičl

Takový Smithovský nádech má tahle ulítlá komedie. Kdo by si občas nezapálil svíčky nepustil romantickou hudbu a nakonec si ho nevyhonil. Skvěle jsem se bavil, 3 a 1/2 *. ()

dopita

Velká škoda, že je film neúměrně natahován, hned několik scén je uplně zbytečných. Ale jinak je to film vtipnej, romantickej a sprostou mluvou prošpikovanej. Funguje to. ()

Judd Apatow se vrací k režii

Judd Apatow se vrací k režii

01.02.2019

Ďalší všemohúci smrteľník

Ďalší všemohúci smrteľník

27.08.2005

Keď sa reportér Bruce v podaní Jima Carreyho na krátky čas vžil do kože Boha, štúdiu Universal Pictures to celosvetovo vynieslo 485 miliónov dolárov. Že je na ceste pokračovanie neprekvapí nikoho, no… (více)