Slyšel, že je v L.A. težký život. Nevěděl ale jak těžký. Krokodýl Dundee se vrací!!! Odešel z Austrálie a přišel si pro svou přítelkyni do Los Angeles. Jak bude jejich dobrodružství pokračovat? (oficiální text distributora)

filmmovier

Tohle je zbytečné pokračování a přepychová blbost, která je spíše než vtipná nudná, zasmál jsem se asi dvakrát u krocení krokouše a to bylo vše. Kvalit prvních dvou dílů to nedosahuje a ani se to s nimi nedá srovnat. I Hogan zestárnul a film vůbec nijak neudrží... Obrovské zklamání, tentokrát fakt jo. 40%. ()

Mrkvič

Viděl jsem podruhé a není to tak špatný. Sice to má skoro pořád stejný vzor, ale vtipy se podařily. A kdyby nic jiného, tak scénka s Mikem Tysenem a následné zamyšlení, jaký je to citlivý hodný člověk, který by ani mouše neublížil, nemá prostě chybu. ()

Liznic

Většinou opakování starých fórů v novém provedení nebo využívání vtipů xkrát viděných. Humor ale funguje a až na pitomé "záporáky" žádná postava není otravná, kouká se na to dobře a děj plyne rychle. Takže... proč si to nepustit?! ()

lennyd

Mike Dundee (Paul Hogan) je zpátky v civilizaci ... tentokráte v Los Angeles. Dundee se vydává na cestu soukromého očka, aby pomohl své ženě s pátráním po záhadné pašování cených obrazů z bývalé Jugoslávie... Ehm, Hoganovi asi docházejí dolary, tak je potřeba připomenout lidem kdo je to Krokodýl Dundee. Střet "primitiva" s civilizací vždycky zabírá (viz. Krokodýl Dundee 1 a 2 či Bohové musejí být šílení), tak jen změníme město (New York je pro béčka) a jedem... Pár scén vtipných, jako celek to ale moc nefunguje. Hvězdičky za nostalgické vzpomínky na první díly... ()

shantim

Tak to jsem byl hodne zklaman, a to i presto, ze jsem toho moc necekal. Naprosto debilni a pod kohokoliv uroven vtipky. Ve scenari nebyl snad jediny silnejsi moment, takze se nebylo ani na co divat. Hogane, jdi uz nekam s tim krokodylem! 20% hvezdicek ()

Danny F.

Tady Dundee řádil jako v džungli. I když, džungle jako džungle. Je milé že si umí vždy a v jakékoliv situaci poradit. A to vždy po svém. 55% ()

lykan9

Rozhodně se třetí díl Dundeeho nemůže rovnat jeho předchůdcům, ale si vybavím všechny ty odkazy na jedničku a dvojku a připočtu k tomu nostalgii, tak nemohu jinak. Já se při sledování ohromě bavil. ()

cross

První dva díly Krokodýla mám opravdu rád, ale trojka je jen nechutným a nepovedeným plagiátem, težícím pouze z komerčního úspěchu předcházejících komedií. Špatný pokus, pro mě Dundee dvojkou skončil. ()

Ravi

Mike je stále ten stejný štramák, ale někde po cestě ke třetímu dílu vytratil svoji originalitu. Třetí Dundee je klasická americká rodinná komedie s hlavním hrdinou přeneseným z Dundee filmů. Na mě tak působil. 35% = 2/5 ()

Kosmik 1

Tohle úděsné pokračování už nemělo nikdy vzniknout. Smutný pohled na legendu, která měla skončit druhým dílem. Nejde ani tak o stáří obou hlavních protagonistů, ale spíše o to, že tohle už nemělo žádný smysl, nápad, humor taky ne. Evidentně si na tom chtěl někdo jen namastit kapsu a přiživil se na dobrém jméně a věděl, že ikdyž natočí pitomost, tak lidi na ni půjdou. Co víc k tomu dodat.... 40% ()

Ludivitto

Cool cameo Mike Tysona(?), správná dávka "blbosti" (zápletka s obrazy apod.) a dokonce fajn hlášky...nemůžu si pomoct, ale je to za ***1/2. Nejspíše to je tím, že si vůbec nevzpomínám na Krokodýla Dundee v New Yorku a tajne doufám, že to tvůrci s tou zmiňovanou "blbostí" mysleli opravdu tak jak to vidím já:) ()

spikey1

Po dlouhé době, se tvůrci pokusili navrátit do vod kterým vévodili skvělé hlášky a dobrodružnost. bohužel do třetice již jen toho zlého. ()

Ironfood

Ve srovnání s předchozími díly sice výrazně slabší, celkově je to ale mezi komediemi stále mírný nadprůměr. ()

Fox85

Kvalita opět poklesla o jeden stupínek. Pár (opravdu jenom pár) slušných vtipů celý film nezachrání. Příběh je téměř o ničem ( na rozdíl třeba od dvojky) a finále je (až na vtip se žalobou o všechny peníze) nemastné a neslané. Doufejme že je nenapadne natočit Krokodýl Dundee v domově důchodců. ()