Masquarade Madness

USA, 2004, 23 min

Eric Fogel

Elise Allen
  • NinadeL

Není mi moc jasné, proč je druhý film o tolik kratší než první. Patrně se jim asi nevyplatilo produkovat něco víc, když oba první díly vyšly jen jako příbal k panenkám.(31.3.2009)

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!! To je super. Nechutná animácia mi nezabije zážitok z toho, že som po sto rokoch mrkla na moje milované My Scene. Chýbajú mi tie časy, keď môj favorit v detskej izbe bola plyšová opica a Nolee práve z tejto série. Jediné, čo ma mrzí je to, že som nikdy nemala všetky a s pribúdajúcim vekom som svoje hračky musela ponechať mladším súrodencom. Možno to bude znieť šialene, ale tento rok na vianoce som si urobila radosť a kúpila som si jednu z týchto Barbie. A ak by sa mi podarilo, tak do budúcna chcem aspoň všetky dievčiny.(17.6.2016)

• - Film vznikol na podporu predaja novej série bábik "My Scene", konkrétne série s názvom "Masquerade Madness" (maškarné šialenstvo). (metal.storm)