Barbie - Princezna a zpěvačka

• USA Barbie: The Princess And The Popstar

V úžasném muzikálovém dobrodružství se Barbie™ představuje v roli Tori™, dobrosrdečné princezny z království Meribella, která by se mnohem raději věnovala zpěvu a tanci než královským povinnostem. Když do království přijede její oblíbená pěvecká hvězda Keira™, obě dívky zjišťují, že toho mají hodně společného, včetně tajemného kouzla, díky kterému si mohou být k nerozeznání podobné. Nápad, že si vymění role, zní zprvu úžasně, postupem času ale obě pochopí, že život té druhé není tak snadný, jak se na první pohled zdá! Ale i Meribella skrývá své tajemství a ve chvíli, kdy ho někdo uloupí, se celé království rázem ocitá v nebezpečí. Dokáže ho zachránit jedno opravdové přátelství? Užijte si fantastické písničky, vychutnejte si dokonalé módní kreace a poznejte zábavné nové přátele ve strhujícím muzikálu, který dokazuje, že nejlepší je zůstat sám sebou. (oficiální text distributora)

blondboss

Tento animák ide po stopách rozprávky Princezná a švadlenka. Podobný námet, podobné animácie a podobná milá atmosféra. Musím ale povedať, že som milo prekvapený týmto snímkom, lebo tieto Barbie rozprávky majú naozaj svoje čaro, niektoré sú podarené, niektoré menej, ale táto je jednoznačne jedna z tých lepších, po ktorej budete mať určite dobrú náladu. Rozprávka plná smiechu, super sviežej hudby, celkom dobrých hlášok a vkusne updatnutých animácií. Toto určite odporúčam a hlavne malé dievčatká to na 100 % poteší. Nebyť fádnejšieho deja, sú to aj štyri hviezdy. Takto "len" 65 %. ()

Renie42

U těhle filmů s Barbie alias x-milion jmen se vždycky odreaguji a baví mě to. Podoba s Princeznou a švadlenkou, ale v moderní době, příběh se mi líbil. ()

Streeper

Pohádka se úplně vypařila, i když tu máme princeznu, jde tu hlavně o tancování na pódiu a popovou muziku. Spousta nudných a častých písní. ()

Pythonator odpad!

Jeden z hnusnějších Barbie filmů. Absence pohádkové linie je trestuhodná. Namísto toho je zde plno stupidní popové muziky a vykrucování zadků na pódiu, takže výchovný potenciál nulový. K deformaci či degeneraci holčičích hlaviček ovšem ideální podívaná alá MTV. Název The Princess And The Popstar hovoří za vše. Graficky je to zpracováno hezky a slečínka popstar je opravdu sexy, ale je to ve filmech pro holčičky zapotřebí??? ()

NinadeL

Princezna a zpěvačka navazuje v tom nejlepším slova smyslu na Princeznu a švadlenku. Jedná se už o druhou adaptaci Twainova Prince a chuďase a po delší době je to další muzikál v sérii. Nicméně chybí pohádková atmosféra a celé je to zacílené jen na tu základní proměnu rolí obou hlavních hrdinek, což celý příběh hodně zjednodušuje. Tori je princezna, která by si ráda ulevila od povinností a vidí se v kariéře svého idolu - zpěvačky Keiry. Netuší samozřejmě, že i ona má své trable a v současné době i autorský blok v psaní nových hitů. Naopak to funguje samozřejmě stejně, Keira by ráda byla princeznou, ale nevnímá tu zkostnatělou etiketu a zlatou klec. Novým nápadem je tu kouzelná zahrada, ve které se pravidelně rodí nové a nové perly - takže tu je také příležitost pro malé roztomilé vílí zahradnice. Jinak je to na pohodu přímočaré a nekomplikované. Jen bych pro příště ocenila delší stopáž a rozvinout zápletky i mimo hlavní hrdinky. ()