Whose Line Is It Anyway? je improvizační komediální hra, v níž čtveřice komiků předvádí zábavné scénky a skeče na předem zvolené téma, avšak za podmínek, které dávají představení zcela novou a zábavnou podobu. (Ruuzha)

slamic5

Partičku sem neměl nikdy rád, ale po shlédnutí tohohle, můžu říct že partička je *@#$&€£℅...Toto jsou praví mistři improvizace... ()

L.Wayne

Táto show nemala nikdy skončiť, nikdy! Slovenská Partička ma bavila zo začiatku, potom to nejako zovšednelo. Ale toto je bomba, môžem sa na tú istú epizódu pozerať aj tisíckrát a vždy sa budem rehotať. Colin + Ryan forever. A Drew Carey je najlepší možný „host“ do niečoho takého. Watch Colin’s new show, it‘s a cross between Believe it or not, Step by step, Nau-Go-More-Pile and The Many Adventures of Winnie the Pooh. What is it called? Believe It Or Not, I Stepped In A Pile Of Poo... ()

burg

Nejlepší improvizace všech dob! Už jen to, že se tenhle tenhle skvost udržel v UK na Chanell 4 okolo deseti let a v USA na ABC celých osm svědčí o kvalitě. Partička se může jít zahrabat! ()

pepe10

Originál je jen jeden. Úrovní převyšuje všechny napodobeniny včetně české Partičky, jejíž "herci" nesahají Colinovi a spol ani po kotníky. ()

RajmikCZ

Jak už zde jednou bylo řečeno. Asi nejlepší pořad všech dob. Improvizace všech účastníků je prostě geniální. ()

5ars33r

Porovnávat s partičkou ani nemá cenu, tohle je je minimálně o třídu jinde. Když kromě vtipných scén začnou ještě v rámci improvizace úžasně zpívat a to tak, že bych si koupil na místě cd, tak musí být všem jasné, že tohle je majstrštyk. Hodnocení: 96% ()

Minoka

Skvělá improvizační show!!!! Teleshoping v podání Colina a Ryana je zcela bezkonkurenční :-D a co se týče Waynovi schopnosti zazpívat snad cokoli? Nestačím se divit :-D Skvělé! :-D ()

ocypuc

Podle odkazu to vypadá moc dobře a člověk se i zasměje. Ale ten kdo neumí dobře anglicky se těžko bude smát a číst titulky. ()

mpet

Jedna z nejlepších a nejvtipnějších televizních show jakou jsem, kdy měl tu čest sledovat. Prakticky u každé scénky jsem řval smíchy. Prostě tahle improvizace nemá chybu. Kam se na to hrabe Partička. ()

AVav

Jeden z nejlepších a nejvtipnějších pořadů, co kdy v televizi běžely. Takhle jsem se už dlouho nenasmála, škoda že je u nás známá jen česká verze, která zdaleka nedosahuje kvalit této. ()

Irachio

Rozhodně nejlepši a nejvtipnějši serial takovýho to druhu, okamžita improvizace hercu je neskutečná a zábavna,nejde se jí nabažit.Oproti české partíčce, kterou sem viděl dřiv sem nečekal takovouhle zabavu,Prostě BEST zábava.. ()

KICKBALL

Já patřím k těm lidem, co u něčeho zábavného jen sedí a čumí, ikdyž je to hodně vtipné( vyjímka je jen tehdy když se dívám s partou kamarádů). U tohoto pořadu jsem snad poprvé sám smíchy padal na zem a to je co říct. To mě jen utvrzuje v tom, že HLIIA je nejzábavnější pořad, který spatřily mé oči a uslišely uši. K tomuto musím říct jen WOW. Ti co neměli to štěsti se na tento pořad podívat přicházejí o obrovkou lavinu zábavy. Rovnou můžete hodit ČESKOU a SLOVENSKOU Partičku do koše. Angličtina je opravdu jendoduchá a pokud nejste zrovna obdaření touto řečí mrkněte na VideaCesky.cz . Ryan, Colin, Wayne nejlepší. ()

StrikE94

Pokud máte rádi pořad Partička, tak tohle budete milovat tak milionkrát víc. Protože narozdíl od české verze, jsou tady hry rychlé, mnohem vtipnější a i představitelé jsou sympatičtější + je jich víc. Je až neuvěřitelné, co zde herci předvádí a jen těžko lze uvěřit tomu, že jde o improvizaci. Naprosto bez konkurenční a nevidím jinou možnost než dát za 5. Vřele doporučuji všem! ()

Zelo

O písničce Mary had a little lamb už nikdy nemůžu myslet v jiném kontextu. Nejenom nejvtipnější pořad vůbec, je to i skvělý způsob na procvičení angličtiny. A vůbec, Colin, Wayne a Ryan jsou borci. ()