Whose Line Is It Anyway? je improvizační komediální hra, v níž čtveřice komiků předvádí zábavné scénky a skeče na předem zvolené téma, avšak za podmínek, které dávají představení zcela novou a zábavnou podobu. (Ruuzha)

V.Silver

Nedám plný počet z jednoho prostého důvodu - u každé disciplíny mi bylo přesně jasné, kdo v ní bude účinkovat a štvalo mě, že je to vlastně improvizace jen napůl. Jasně, kdo by chtěl vidět Colina, jak zpívá nějaké slečně v "Musical Styles"? Ale that's not the point - česká Partička má oproti tomuto výhodu, že herci se vždycky střídají a nikdo nikdy skutečně neví, co vlastně bude hrát a s kým. Na druhou stranu - v americké verzi dostaneme naservírovanou podívanou od o třídu až dvě lepších komiků. I tak - veeeery funny :) 80% ()

Henk123

Ovšemže je to nesrovnatelné s Partičkou, sice zde nenajdeme nám čechům typický humor, ale toto je extraliga a za mě to hlavně posouvá kupředu Wayne Brady, no i ostatní jsou dobří. Velký palec nahoru, toto je opravdu comedy show. ()

BuryGol

Snad nejlepší improv spolu s původní britskou verzí. Oproti nim je naše partička jak chudej příbuznej na svatbě snobů. Scénky geniální, ale na "rap scenes" a jejich dokonalost mi už ani nestačí slovní zásoba. Možná, že bych to nazval "hustodémonsky krutopřísný". ()

Hruzi

Obrovský potlesk pro všechny herce, mnohem zábavnější a rozhodně je v tom o moc více hraní než v partičce. ()

spikey1

všechny rádobyzábavné improshow ať už jsou to spolky v Horní-Dolní a nebo ty v hlavním vysílacím čase, by se měly nejdříve podívat a neučit tohle řemeslo. Pánové jsou naprostí mistři svého řemesla a nedokážu než dívat se na další a další skeče. ()

Kejdlo

Ne že bych se vždy skvěle bavil, ale improvizace je to naprosto úžasná! Česká partička mi každým zhlédnutím "Whose Line Is It Anaway?" leze čím dál víc na nervy. ()

Madluska

Asi nikdy nepochopím, jak někdo dovede tak bleskově zareagovat a ještě při tom pobavit zástupy lidí! Chalpíci z WLIIA jsou prostě borci, o tom žádná! ()

Billie777

Nemám ráda, když se tenhle pořad srovnává s českou nebo slovenskou Partičkou. Mám ráda všechny tři, nedělám v tom žádný rozdíl, navíc přece jenom každý pořad je trochu jiný. Rozhodně si nemyslím, že česká nebo slovenská verze je horší. Něco se mi líbí víc, něco míň, některé scénky tu jsou vyloženě nezapomenutelné. ()

Zagros

Podobný formát zábavy moc nemusím a ani jej nevyhledávám. K tomuto dílku jsem se dostal jen díky vysokému hodnocení zde. Všem díky za tip :-) Jednotliví účinkující jsou doslova neskuteční. Dokáží zaimprovizovat cokoli a velmi dobře. Partička vedle toho vypadá (a taky dle mě je) jako velmi ubohá banda amatérů. Přesto, že se to nikdy nestane mým nejoblíbenějším formátem, jsou to velmi slušné čtyři hvězdy. ()

Sancty

Mal by som zvážiť hodnotenie nad Partičkou, pretože americká verzia WLIIA (britskú som ešte nemal možnosť vidieť) je na pošťanie zábavná a zábavnejšia relácia ako jej slovenský klon. Je rýchlejšia, vtipnejšia a útočí na divákove bránice silou kovovej päste. Geniálna scénka Improbable Mission, v ktorej Colin a Ryan hrajú tajných agentov má takú kadenciu fórov nasledujúcich po sebe, až mi od smiechu tiekli slzy v potokoch. Navyše sa bavím aj pri častiach, ktorým tak povediac nerozumiem ani pol slova. ()

Reckon

Asi nejvtipnější televizní pořad všech dob. U každýho dílu se válím smíchy a to i přesto, že k tomu nejsou český a ani anglický titulky. Kdo jen trochu rozumí anglicky musí tohle určitě shlédnout. CZ/SK Partička je proti tomuhle velice chudý příbuzný. (11/10) ()

iampatrik

90% Když se člověk podívá na tuhle "Partičku" pak nemůže říct nic jiného, že žádná jiná "Partička" na tuhle nemá. A to co předvádí Wayne Brady zvláště při scénách kde se zpívá (nebo rapuje, tančí apod.), to bych se mohl dívat pořád. Zde je na místě, že každý druhý komentář obsahuje výraz "nejvtipnější". ()

Drirr

Ikona všech (nebo přinejmenším většiny) improvizátorů. Rozhodně nejlepší improvizační televizní show, která nezklame asi nikdy. Zábava na úrovni, sympatičtí vystupující, originální kategorie. Pecka a jeden z nejlepších televizních pořadů, který je možný vidět. 95 % ()

Mr.curry

Podobně geniální humor aby jeden pohledal. A to snad i v případě, že by se nejednalo o improvizaci - ta celou lajnu zábavy prodlužuje o další kilometr. Musím jenom dodat, že na videacesky.cz se nachází výrazně prostříhané verze jednotlivých představení, a respektive the best of. Měl jsem možnost vidět celé díly, a tam už to místy vázlo. ()