Whose Line Is It Anyway? je improvizační komediální hra, v níž čtveřice komiků předvádí zábavné scénky a skeče na předem zvolené téma, avšak za podmínek, které dávají představení zcela novou a zábavnou podobu. (Ruuzha)

godycz

Naprosto nenapodobitelne. Kazda dalsi licencovana je proste JINA. Skoro k neuvereni, ze bylo vsechno improvizacni. SMEKAM pred takovou pohotovosti a navic MEGAVTIPNOU. ()

solid

Pokud máte rádi impro, tak doporučuji také improliga.cz. Každopádně tahle parta komiků vás zaručeně rozesměje až k slzám. Mě se to zatím povedlo u prvních 5 dílů 4x. Tak mi řekněte kolik je takových tv pořadů? ()

Kopi1

Na tenhle pořad je tady málo hvězdiček (viděl bych to tak na 10/5), kam na to ti herci choděj.... Tyhle borce už nikdo nepřekoná. Neskutečný co dokážou vymyslet, na to se dá koukat pořád dokola. ()

dave14

Geniální improvizační show, který Partička nesahá ani po kotníky. Trio Ryan Stiles, Colin Mochrie a Wayne Brady společně s hostujícím čtvrtým účastníkem (nejraději mám Chipa a Brada) předvádí ty nejdokonalejší scénky, u kterých skoro neustále řvu smíchy. PS. Nová show s Aishou Tyler jako moderátorkou je zatím o trochu slabší, ale věřím, že po pár epizodách to bude už jen a jen lepší. Ovšem ústřední trio komiků jede stále na 100%. ()

figliar

Tak takto má vyzerať práva improvizácia. Náš remake Partička tomuto nesiaha ani po päty. Na internete síce nájdete iba pár častí s našimi titulkami, ale aj tak je lepšie pozerať originálne anglické titulky, pretože niektoré frázy strácajú po preklade zmysel. ()

chrispe

Ta pevná trojka Stiles - Mochrie - Brady jsou prostě úžasní! To jsou páni improvizátoři!! a naše odnože můžou jít jen plakat do kouta. ()

Blz2g

Znáte partičku? Tak ta je tohoto pořadu opravdu jen slabým odvárkem vařeným na dětském plastovém sporáčku. Bláznivý, ale stále sympatičtí herci zde předvádí tolik ze svého talentu a fantazie až se jednomu chce začít pochybovat, zda-li je to vše stále jen improvizace..Geniální! ()

amim

Nejlepší televizní pořad všech dob. Po tom, co jsem dodíval dostatek dílů, můžu s klidem říct, že je dokonce lepší než Fast and Loost. Někdy je až neskutečné, co dokáží v mžiku sekundy vymyslet. Jsem uchvácen a opravdu tento humor je něco, co mi sedne. Colin a Ryan jsem kapitolou sami o sobě. "Partičko! Podívej se, jak se to dělá! Zatím nemáš ani na to, abych tě s tímto skvostem srovnával!" ()

Yellyman

Tohle by se mělo povinně pouštět všem zastáncům Partičky! Kdo z těch našich českých ftipkařů dokáže vymyslet něco tak brilantního jako tito britsko-američtí borci? Odpověď je více než jasná... ani jeden. Zdaleka! Jo, skvělý důkaz toho, že inteligentní humor neskonale převyšuje vulgarity a perverznosti. Howgh! ()

ing.man

Tahle šou mě už baví roky a roky, rozhodně doporučuji i jako výbornou učebnici pokročilé hovorové angličtiny. Já se nikdy nemůžu rozhodnout, kdo z nich je nejlepší. Rozhodně obdivuji multi-talentovaného Wayna, Colin je k neuvěření, Ryan je neuvěřitelný. C+R je snad nejlepší stand comedy duo ever, Drew mi moc dneska chybí, Aisha tomu taky občas pěkně přitne. Nejlepší je, že si nenechá od nikoho nic líbit a vzápětí ze sebe udělá absolutní couru :D. A noví a mladí co přicházejí účinkovat, (Jeff, Brad, Chip) jsou docela garantem, že dokud budou producenti chtít, tahle estráda pojede dál a dál. A úplně nejvíc co chci vyzdvihnout je, že je to jediná šou na světě, kde občas zírám na obrazovku s dolní čelistí na zemi a vzápětí vybuchuju smíchy. P.S. Miluju Garyho. Úplně stačí aby mu kamera najela na detail a už se svíjím. :D ()

JeanMarthan

Tohle je skvost! Dá se vůbec něco dodat? :D Žeru Ryana Stilese, je to Pan herec, neskutečný, ale i ostatní pánové si to úžasně dávají! ()

Talina

10000x lepší než česká nebo slovenská partička, na tuhle show nemá nikdo! Ta rychlost, improvizace, vtipnost, no jsou prostě nejlepší a nejúžasnější a všichni to víme! ()