Film vypráví příběh zprvu zcela nenápadného mladého muže Oskara (Kryštof Hádek), který se v podstatě ničím nevymyká svému okolí – má rád počítače a kamarádku své sestry, dívku Lucii. Tu ovšem jenom zbožně pozoruje dalekohledem z okna na půdě. Jinak podstupuje všechno jako každý jiný běžný student, utkává se se svým profesorem (ve filmu se jmenuje Smrtka a neodolatelně ho hraje Petr Čtvrtníček), má problémy s vlastní sestrou a s rodiči. Oskar má kamaráda Filipa, který se přece jenom o něco víc vyzná. Po jednom z večírků se hrdina rozhodne radikálně změnit svůj životní styl. Koupí si nové oblečení, chodí do fit centra, svých znalostí v oblasti počítačů využívá k různým podnikatelským aktivitám. Díky nim se seznamuje s mnoha atraktivními ženami, které okouzluje víc, než jako počítačový "expert", svým mládím a nezkušeností... (Česká televize)

codeas

* (hvězdïčku) dávám jako varování českým filmařům.. Plno český filmů, z let minulých, nebylo nejlepších, často na csfd hodnocených jako špatný, ale oproti tomuto je každý výborny.... Děj (pokud se to tak dá nazvat) je téměř nulový a je o ničem. Herecké výkonny nulové, všichni hráli tak jako by kameru viděli poprvé - to se týká hlavně hlavních protagonistů. Pouze ustřední písnička filmu je jediné co si v hlavě uchováte.. ()

Tommassi3

"Jo, chodila o rok vejš !! Luxusní šatičky, mozeček kozičky !!" ;) Pokud se opravdu podobnými (s)hity baví mladý divák, jemuž jsou Experti dle distributora určeni, pak jsem neskutečně vděčný, že už jsem tak starý !! ;) ()

MoiJe

Foret a Lobl boli sice desni, ale Hadek ako hlavny bol ok a to jeho "aha" je zlatucke(ti dvaja zjavne POMOvi nestali ani do zanesenia medzi hercov:-)) )A musite vsetci uznat, ze to nema uplne najbeznejsi dej alebo teda zaver co sa tyka teen komedii o panicoch a pod:-) Akurat je skoda traileru, ten sa vyziva skor v zaciatku filmu a mne teda vobec nenapovedal, o com to bude. Myslela som, ze o nejakej lasocke Foreta. No a kedze nie, milo prekvapilo:-) Inak ta kamera zaostrujuca na jednu vec a pozadie nechavajuca total rozmazane mi strasne vadila, hlavne ked som na sale sedela hlavne kvoli kontrole pripadnych poruch na filme. ()

Chermy

Tak nízké hodnocení je mi záhadou. Pravdou zůstává, že český film je v současné době v rukou prostých až duševně chorých "expertů". A je také pravda, že je tahle komedie zbytečná, jako většina současné české tvorby! Nicméně ve srovnání s veledíly Panic je nanic, Poslední plavky, nebo O život jsou Experti alespoň filmem! Navíc Kryštof Hádek opravdu umí hrát. Také oceňuji, že jsou Experti ušetřeni v poslední době záhadně oblíbeným ingrediencím, jako jsou vulgarity, nechutnosti, idiocie a slizké pitvoření. ()

Torision odpad!

Proboha,tohle je hrůůůza.Absolutní omyl české kinematografie. Na celém filmu jsem nenašel jediný světlý moment. Takže určitě 0% ()

themic odpad!

Plitkej scénář, hodně podprůměrný výkony herců a ješto k tomu špatnej možná spíš žádnej příběh..! Další český film, kterej je celej na nic..! Nestojí to za to... Je vidět, že český film docela rychle klesá ke dnu.!! Nemá cenu ztrácet koukáním na toto 86minut života!!.. Nejlepší tam byl asi Petr Čtvrtníček, i když hrál nehoráznýho pošuka..! Můj celkový dojem z filmu je "ODPAD".. ()

Cimr

Experti podle mě nejsou odpadovou záležitostí, a to proto, že postrádají křečovitou nevtipnost filmů Soukupa a Trošky. Občas se objeví skřípající fór, ale je to minimální a dá se to vydýchat. Problém je v tom, že tenhle film je o ničem. Nemá zápletku, pointu, postavy, na kterých by divákovi záleželo... Slovy klasika: ,,Hovořili jsme celkem o hovnu, soudruhu Bláho." ()

ivishka

Ano je to stupidní, předvídatelné, nekvalitní, herecky - kromě skvělého Kryštofa Hádka - neúnosné a hlavně nesedí postsynchrony. Už je to asi po 4té co jsem si tento film pustila - shoda okolností kdy to dávali v televizi apod. no a dnes naposledy. Vlastně snad :D. Skutečně mě pobavila scéna kde Kryštof Hádek sedí ve vaně opilý a mluví tím héliovým hláskem :D. ()

blackrain

Pokus o teenage komedii v americkém stylu. Ale tady jsme v Čechách. Jednu hvězdičku dávám za herecké obsazení, i když to by zasloužilo něco lepšího. Viděno skoro 2x a pokaždé jsem někde v půlce usnula. Asi jsem mozek vypnula úplně, jinak si to nedokážu vůbec vysvětlit. ()

YURAyura odpad!

0/10 Nikdy bych si nemyslel, ze ve srovnani s necim budou Raftaci super extra trida spicka ledovce intlektualsky film. Expertum se je podarilo do teto role protlacit. Cesky film klesl do jeste hlubsiho bahna, nez bych byl schopen akceptovat. Desuplny doklad o tom, ze vsichni sponzori museji mit ve filmu minimalne tolik prostoru, co ma druha hlavni role. Hnus nejhrubsiho zrna. Vubec se divim Romanovi Holemu, ze se propujcil k tomu, aby na to delal hudbu - jeste ted si musi trhat vlasy.... ()

stration odpad!

Toto veledílo nám bylo puštěno v autobuse po cestě z termálů. Dobrovolně bych do toho nikdy nešel. A teď už vím proč. Je to naprosto příšerný. Pomatený slepenec nic neříkajících anekdot, které nejsou ani vtipné, ani vypointované, ani nic. Prostě jedna veliká křeč, která popisuje sexuální apetit všech možných ženštin, které se, pro mě z neznámých příčin, zblázní do mladého floutka, který jim opravuje počítače a mimo to si s nimi vrzne. Celé jsem to asi nějak nepochopil, protože film nemá v podstatě žádné zakončení, hlavní "hrdina" (ještě celkem přijatelný Hádek) toho má prostě už dost a utíká ulicí pryč. To je vše. Škoda některých celkem profesionálních složek filmu (např. hudba), protože jinak je to prostě k nepřežití. Úplně zbytečný film, který fakt nedoporučuju. ()

Derek odpad!

tak som si dal teda dvojkombinaciu panic je nanic a experti a musim povedat ze dost dlho som nevidel take hovadiny. v porovnani tychto dvoch ma ale panic je nanic aspon akotaky dej (ale ich hlavni hrdinovia sa chovaju ako totalny kreteni ktorych by som sprevadil zo sveta pomocou brokovnice) co sa neda povedat o expertoch. to je len hromadka scen ktorej chronologia vobec nedava zmysel a mohli by byt rozne poprehadzovane a vobec by to nevadilo, neskutocne dejove skoky (kedy sa dostal oskar na vysku????), su trapne nevtipne, hrozne zrezirovane a hlavne tie trapne herecke vykony na hranici ochotnicke divadla. treba povedat ze ked si clovek uvedomi ze ludia na toto pytaju vstupne do kina tak mi je z toho trocha smutno a v podstate som aj nastvany! ()

kajas

Ani po letech nechápu tak strohé hodnocení. Samozřejmě na Janákovy podobně laděné filmy "Experti" nemají, ale já byla vcelku spokojená. Hádek je roztomilý a špatný nebyl ani "superstárista" Michael Foret. Nejvíce ale pobavilo cameo Jiřího Bartošky :). ()

Aleee89

Tak tohle se opravdu nepovedlo. Tušila jsem dopředu, že film nebude nijak dobrý, ale že se mi nebude až tak moc líbit, to jsem si zase nemyslela. Nápad dobrý - ale jen ten původní - prostě natočit komedii pro mladé. Já takové filmy nemusím, ani Janákovy filmy (všichni ti -áci) se mi nijak moc nelíbily. A tohle už vůbec ne. Pokud to chtějí nazvat komedií, mělo by to být asi vtipné. Tohle bylo trapné, ne vtipné. A "herci"? No škoda mluvit, to herci ani nebyli. Aspoň na Hádka se dívat dalo, ale až po nějaké době, když jsem si na něho zvykla. Takhle opravdu ne! ()