Středoškolačka Viola (Amanda Bynes) je nadšená hráčka fotbalu a udělá pro něj cokoliv! Dokáže využít i toho, že její dvojče, bratr Sebastian, nenastoupí do školy a nemůže se tak zúčastnit očekávaného fotbalového turnaje. Neváhá ani minutu a rozhodne se za něj přestrojit. Tato hra se jí daří až do okamžiku, kdy se zamiluje do spolubydlícího Duka (Channing Tatum). (oficiální text distributora)

lemonova

Teenegerské komédie sú špeciálna kategória, do ktorej už moja pozornosť nezapadá, ale táto je ešte celkom fajn. ()

Kadas97 odpad!

Stupidina na entú o babe čo "musí" byť chalan, kde góly nožničkami dáva aj najväčšie poleno, wallrun-backflip urobí brankár s nakrucovákmi o kovovú bránkovú konštrukciu a všetko nakonci vyriešia holé kozy pred celým štadiónom. Tlieskám vám páni tvorcovia filmové dno máte na dohľad. 0 z 10 ()

Plechpetr

Udělat se sexy kosti obyčejného mladíka je velká věc. Bylo tu pár opravdu dobrých momentů, ale lepší jak průměr to za mě není. ()

Vabr

Tak tohle byla další pecka z dvoutisícovek. Ten, kdo je na tenhle styl naladěný a dokáže přehlídnout nesmyslnost toho, proč se hlavní hrdinka vůbec rozhodne nápad podniknout a to, že jí nikdo nepoznal, se častokrát zasměje. Vtipy se tvořily samy a nebylo jich málo, avšak zase jsem u toho nechytal záchvaty smíchu jako například u Mezi námi děvčaty, ale zase až takhle moc se dokážu zasmát jen u málo kousků. Film nenudí a jsem rád, že tu ani nebyla dramatická část, která u komedií bývá. Ta je většinou vlezlá a akorát film zkazí. Oceňuju i fotbalovou kameru, která dokázala upoutat pozornost nezvyklými pohyby. Vyhodnocení: Tenhle rok jsem se na táboře s bráchou (dvojčetem) na celý den vyměnil a nikdo to až do odpoledne nepoznal až teda na pár výjimek, který to naštěstí ostatním nevyzradily. Sice tohle byl brácha a sestra, ale tak co. Byla to sranda. Zvlášť u celotáborových her, kdy jsem já byl prohozený do toho nejlepšího týmu a brácha do toho nejhoršího, ve kterém jsem byl já. Až začne škola, zkusíme se prohodit znovu 🤭. ()

SFalconJ

Máme tu další moc pěknou převlíkací komedii. Film má od začátku celkem jasný konec, ale přesto mě zápletka, která se zrodila v průběhu filmu mile překvapila a pobavila. Nejvíc se mi asi líbila scéna v posilovně... :-D Navíc Amanda rozhodně není ošklivá holka. Dobré vtípky a nejrůznější zajímavé situace a jejich řešení se mi moc líbily. Jedná se o kvalitní snímek, který si myslím, že za podívání stojí. ()

sonoluca

Už sice dávno nejsem teenager, ale mám pro tyhle filmy prostě slabost. Možná proto že pokaždé dostanete přesně to co čekáte a jediným rozdílem je forma, ve které vám to tvůrci, včetně režiséra, naservírují. Obojí je u She's The Man více než ucházející, navíc Amanda Bynes je většinu stopáže fajn a Vinnie Jones jako kouč? Kdo by odolal. Jak píše novoten - jednou mě to možná omrzí, ale ve skrytu duše doufám že se tak nestane .) ()

Theker

Tento film sa hodí presne na nedeľný obed, kedy má byť telka vypnutá, aby mal človek pokoj od týchto čím ďalej tým viac trápnych amerických teenage komédií. Tu už nepomôže ani Shakespeare. ()

sefino

Průměr...těžký průměr...ale člověk se aspoň občas zasměje, i když se neubráníte myšlence, že Shakespeare se asi obrací v hrobě, tak to je jedna z lepších daného žánru, na kterou se dá koukat opakovaně...ale když si uvědomím, že jsem stejně hodnocení udělila filmu, který se mi líbil mnohem více, ale týkal se naprosto jiného žánru, tak se dost stydím...=( ()

haWranka

Jsem romantická duše, takže je jasný, že romantický oddechovky mám ráda. A taky mám ráda, když maj filmy hlavu a patu, což se v tomhle případě fakt nepovedlo. Navíc když někde zahlídnu Amandu Bynes, chce se mi utéct. Přesto nemůžu tohle dílko úplně odepsat. Zaprvý proto, že i když Channing Tatum neumí hrát, je to fakt kus chlapa. A za druhý proto, že jsem se občas zasmála, čímž tvůrci vlastně splnili to komediální označení (jen tak mezi náma, žádný jiskření mezi hlavní dvojkou se totiž nekoná:). ()

Luckyman

V pár momentoch som sa dobre zasmial a bola to celkom vydarená komédia, ale bohužiaľ je to taký priemer a videl som aj lepšie. ()

pirulka

Tento film pre mňa znamená úplnú „odychovečku" , keď máte náladu po celom dni si sadnúť na gauč, vyložiť nohy a chrúmať niečo dobré. Nehľadáte za ním žiadnu hlbšiu myšlienku, je to komédia, ktorá pobaví hlavne mladých, je veľmi dobre natočená a mne osobne sa veľmi páči výber hercov, hlavná zápletka a samozrejme krásny , drsný no napriek tomu plachý Duke. Myslím, že pri jeho pohľade by žiadne dievčenské srdce nezostalo chladné :D ()

mliko

Tento film bych nehodnotil az tak jako film,ale spis bych ho jen tak prirovnaval. Velmi se tento film podoba filmu Jů,vona je chlap - a to tak svym pribehem tak i komedii. Romanticky je to asi jako moderni popelka a nesmim zapomenout na podobu zeny ve fotbale jako ve filmu Blafuj jako Beckham.Akorat dejove je to lepsi nez vsechno jmenovane filmy.Jinak zase dalsi napodobenina.. ()