chlebos

Na film jsem byl zvedavy jenom kvuli Davidu Hasselhoffovi. Za nej je jedna hvezdicka a ta druha je za ten promarneny napad. Je to naprosto debilni film s vtipky, kterym se smejou tak maximalne amici, kteri se ladujou popcornem a vsechno je jim u prdele. BTW: pokud jste videli klipek od Davida Jump in my car - urcite chapete za co je ta jedna hvezdicka navic.:) ()

LordMysti

Překvapivě rodinné drama u kterého jsem se nenudil, u kterého se člověk i trochu zamyslí a Adama začínám mít rád :). Potěší také perfektní hlášky hlavního hrdiny, který stírá sousedovic rozmazleného parchanta - fakt špička :). Jen škoda toho předvidatelného typicky amerického konce... ()

E lan

Překvapivě povedený a nakonec i poučný film se semtam trapným Sandlerem, kterému ale dle slušného scénáře lze výjmečně fandit. Navíc ta představa je tak zajímavá, že to člověka připoutá k židli - rozhodně tedy žádná oddychovka. ()

Yawgmoth odpad!

no přiznám se...po první půlce jsem byl filmu ochotný dát i 4*,ale ta druhá půlka mě tak neskutečně a nehorázně znechutila a z kina jsem odcházel nas...ý,že jsem vyplázl několik desítek korun za takový neskutečný a odporný blábol...fuj hnus...už nikdy více,NIKDY!!! ()

jda23

Kritikmi osočované, divákmi cez voľnú chvíľu milované. Nebudem hľadať presnú príčinu najnižších hodnotení pretože u veľa ľudí sa jednalo o obrovské emočné prekvapenie s tradičnou Sandlerovou "vegetou". Takýchto filmov je pra-pramálo. ()

fandalehy

Čekal jsem od tohoto příběhu s originálním námětem trochu více. Pro mne srovnatelná úroveň s Velkým Tátou nebo Klikem. ()

AbelXavier

Zal bohu ne tak ujete jako muj letosni favorit Zohan, ale i tak pohodova komedie na zamracene odpoledne, vpravde hlavne pro vasi pohlednejsi polovicku. Jedna se o film, ktery vysvetluje proc je lepsi naucit se zachazet s vice ovladaci, a nekupovat psovi hundelatou kacenu v predklonu v nadzivotni velikosti. A taky proc nekaslat na rodinu nebo tak neco, ale ta Kate Beckinsale a to jeji pruzne telo, no to je vazne neco:) ()

lokol

tento film ma milo prekvpail...cakal som nejaku blbost od sandlera, ale ako vravim prekvapil...ta vtipnejsia pasaz tedaa asi prva tretina filmu bola pre mna nie velmi vtipna, kedze niektore styly humoru nemusim....bolo tam par podarenych scen, par hluchych miest, no potom prisla drama...pomedzi nejakych par vtipnych dialogov, naznakov a podobne, ale mne to neprislo ako komedia...islo skor o ten dramaticky zaver a dramaticku cast filmu, nie o tu komicku...cakal som komediu a vysla z toho pomerne dobra "drama s komickym nadychom"...velmi potesilo... ()

Honzeechec

Těch 20 minut mezi tim co skončí ta uvodní rádobyvtipná část a začne sentimální doják je opravdu dobrejch... + ten psí sex ve třech... na 100 minut opravdu málo ()

montimuf

...jen abys pořád nezklamával ty nesprávné lidi... - no tak musím říci, že druhá polovina filmu mne dostala. Nejdřív se to jeví jako špatná komedie, ale ve finále to vyzní jako zajímavě vypovídající snímek, u kterého bysme si my uspěchaní měli pár věcí srovnat v těch našich koulích co máme na krku. Nicméně z tohoto zajímavého námětu šlo zřejmě vycucat ještě víc. Tradiční dovojici Frank Coraci - Adam Sandler (vivat Vodonoš!) doplňuje naprosto odzbrojující kráska Kate, hustej anděl smrti Walken a kristepána i Mitch Buchannon!!! No z něho jsem byl vyndanej úplně nejvíc (modlil jsem se, aby v Maroku nevytáhl rudý plovák, ale naštěstí místo klusání po plážích sjížděl nějakej hustej matroš!). ()

Realmond

Skvělý nápad jak natočit film o ovladači, který vám může změnit celý život v čele s výborným Adamem Sandlerem a nádhernou Kate Beckinsale. ()

Psycho.R

Najděte v dnešním světě komedii, která pobaví, nemá aspirace na film roku a zároveň u ni proležíe sobotní večer. Klik tam celkem patří, jen mi moc nesedělo cestování do budoucnosti. V některých ohledech mi přišlo, že je vykraden Návrat do budoucnosti, ale ten je zřejmě modlou filmů tohoto typu, takže 3* oficiálně a za mě ještě jednu osobní 1*. ()

Melvej

Tento film by mohl být mnohem lepší, kdyby neměl happyend. Pokud by skončil ve chvíli, kdy Adam Sandler, alias Michael Newman, ve snímku zemře, nepochybuji o tom, že by si zasloužil čtyři hvězdy, bohužel se tak nestalo a já mu musím dát jen tři. ()

eMatt

Velmi pěkné nápad a výborné zpracování. Na konci jsem proříval i emoce a je to asi tím že si prostě Sandlera zamilujete. Byl dokonale vybrán pro svoji roli, kterou hraje velmi dobře a vy se do jeho života dokážete vcítit. ()

Nocturno culto

Sandler je prostě úžasnej,možná ne tolik jako v Satanu juniorovi ale pořád je skvělej..Kate Beckinsale to sluší jak v boji proti upírům tak i v roli milující manželky..film jako celek nemá chybu,až na toho slizkýho Hasselhoffa,ten měl zůstat hlídat na pobřeží :-)..čekal jsem že konec nastane v momentu kdy si Michaela odnese Morty ale nakonec se celej děj vrátil na začátek a až pak to vlastně mohlo začít,tak jak má..nejlepší byl stejně pes Sundance a vůbec všichni psi kteří přišli do kontaktu s kačerem :-DDDD ()

josieaddms odpad!

Bída. Musela jsem si film rozdělit na dvě části abych ho dokoukala. Měla jsem chuť s tím seknout. Mě osobně dost vadí Sandler, takže kdo to pro mě zahraňoval byl Walken a tak trochu Beckinsale. Strašně trapné, nevtipné, ubohé scény plný přesně stejně ubohých vtipů. Dobře, druhá půlka se dala přetrpět, ale první byla fakt na odpis. Na konci, od té scény v nemocnici to bylo docela takový zajímavý, dobře dobře. Dalo se to aspoň sledovat. Vůbec nechápu proč se takové filmy točí. Sean Astin tu byl zase velmi dobrý a to bude jediné pozitivní vyjádření které k tomuto filmu dám. Sandler je jinak známka toho že film bude odpad. ()

Polnoch

V prvej polke je film veľmi vtipnou komédiou a v druhej sa mení na nádherné dojemné dielo s hlbokou myšlienkou, ktorá núti každého jedného z nás zamyslieť sa. ()

Hashirama

Je vidět, že Klik nemá zrovna moc vysoké ambice, protože si jede podle svého ověřeného Sandler mustru. Dostat to do rukou Nolan, Počátek by se propadl na dno Sci-fi přihrátky, protože nápad je to skvělý, obsazení skvělé, hlavní ženská role nejvíc sexy, jak jen může být. Bohužel Sandlerovi asi stačí, když z potenciálního trháku udělá další ze svých komedií, která v tomto případě těží že svého námětu. ()

bono22vox

Ale jo, docela vydařená vzpomínka na to lepší z 80. let. Ve výsledku je to nijak sofistikovaná, ale přesto docela slušná zábava... ()

OSCARS - výsledky

OSCARS - výsledky